Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע 3 - מסיבה לרגל השקת חוק הספורט המוטורי

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה באמת חוויה מיוחדת.

במקום לבוא בטענות ללו"ז ולארגון ולכל מיני דברים-צריך להגיד תודה או לשתוק.חוצפנים.כמויות של שנים שמדברים וחולמים על אירועים כאלה בארץ ועכשיו,כשזה פה,עוד באים בטענות?בושה.

קובי!כל הכבוד על האירוע.כל הכבוד למשתתפים והמארגנים.היה מסלול מאוד מהנה ואני מחכה בקוצר רוח לפעם הבאה...

ד"א-אני התחרתי עם החיפושית הסגולה.

עוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קובי כל הכבוד על האירוע כרגיל,אתה כוכב ומגיע לך כל הכבוד!

היה מעניין מאוד ואני אישית ממש נהנתי מהמכוניות בתצוגה ומהגימיקאנה שבכלל היה תענוג לצפות בה.

יישר כח

אמיר

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לבוא בטענות ללו"ז ולארגון ולכל מיני דברים-צריך להגיד תודה או לשתוק.חוצפנים.כמויות של שנים שמדברים וחולמים על אירועים כאלה בארץ ועכשיו,כשזה פה,עוד באים בטענות?בושה.

אתה מוכן להרגע?

מי התלונן? אני?

זרקתי משהו בחצי צחוק, ואם אומרים משהו כביקורת לא קרה שום דבר

חוץ ממני אף אחד לא אמר כלום על הלו"ז

להגיד תודה ולשתוק? לא אני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן להרגע?

מי התלונן? אני?

זרקתי משהו בחצי צחוק, ואם אומרים משהו כביקורת לא קרה שום דבר

חוץ ממני אף אחד לא אמר כלום על הלו"ז

להגיד תודה ולשתוק? לא אני

להגיד תודה ולשתוק זה לא אתה?

להגיד מה אני חושב ומה דעתי בקשר לדברים כאלה -זה לא אני.במיוחד שזה נושא כל כך חשוב.

ופה אני מסיים את הדיון הזה כדי שזה לא יגלוש מדיון של אירוע מיוחד במינו,לוויכוח מפגר.

עוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה M קופה פרשה כי היא פספסה את המסלול ...

בתור משתתף אני אתחיל עם הדברים החיוביים:

המסלול היה טוב ומאתגר.

התצוגות היו יפות ומעניינות

היו אחלה של נהגים ומתחרים

נקודות חולשה:

לו"ז, לו"ז ועוד פעם לו"ז. זה לא הגיוני שקובי יזהיר שכל המאחר יקנס בשניות ובסוף הכל נראה כמו בלאגן ישראלי. תחילת הכינוס של הנהגים היתה רק אחרי 8, נהגים הוסיפו להגיע עד אחרי 9 ... מקצי האימון נדחו ביותר משעה וסיום המקצה השני פיגר בלו"ז בשעתיים אחרי המועד של סיום מקצה הגמר ... יותר משעתיים וחצי פיגור. לבודדים שגם הגיעו בזמן כמוני זה היה ארוע של מעל 7 וחצי שעות ...

נקודה נוספת: אירגון - בין מקצה למקצה היו הפסקות ארוכות שאחריהן לקח זמן עד שאירגנו את המקצה הבא. אני המתנתי ברכב שלי מעל רבע שעה במוכנות לזינוק במקצה הראשון ...

דבר אחרון שהייתי מציע כשיפור עתידי - חלוקה לקטגוריות. גם מקל מאוד על הנהגים כיוון שהלו"ז יהיה תלוי בקטגוריה וגם התחרות תהיה ממש רכבים דומים ...

סך הכל היה נחמד

ולתגובה הזאת התכוונתי(דרך אגב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אחלה אירוע!

נהנתי מאוד מהמכוניות ומהג'מאייקנה , מקווה שיהו עוד אירועים בסגנון בזמן הרוב..

(אופיר לא ידעתי שאתה נוהג על אלפא רומיאו :wink: )

ולבחור עם המאזדה 3 שעשה את הצלחת בכניסה לקיבוץ אתה פשוט :screwy: .

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ooza, זאת ביקורת לגיטימית, הבטיחו עונשים למאחרים, הגעתי ב7:30 בדיוק, למה אני צריך לחכות לכולם וגם לא יצא לי מזה כלום, אני בטוח שאם היו מחליטים לא לתת לי עונש על איזה קונוס או משהו דומה שאר המשתתפים לא היו מסכימים לזה

(אופיר לא ידעתי שאתה נוהג על אלפא רומיאו :wink: )

גם אני לא :shock:

ידעתי שאסור לי להכניס את האוטו למוסך של איציק :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולתגובה הזאת התכוונתי(דרך אגב).

אף אחד לא ממעיט במה שקובי עשה.

כל כל הכבוד לו ואף אחד לא אומר עליו מילה רעה.

מה שכן אנשים מציינים פה זה ביקורת בונה. כיצד לשפר את הפעילויות הללו בעתיד. את הקרדיט שמגיע לו אף אחד לא יקח לו, אבל זה שאפשר לשפר - למה לא?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ארוך ויותר מ 700תמונות לערוך

58316060.IMG_3631.JPGאת מקצתם תוכלו לראות פה:

http://www.pbase.com/zegross/motorsport3

תהנו

זאב

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום לכולם

היה אירוע נחמד מאוד !!!

43 משתתפים , יבואן שנתן חסות והעמיד רכב לטובת הג'ימקאנה אשר איפשר לתת תנאים שווים

לכל אלה שהתברגו לגמר , שרון , כל הכבוד על הזכייה במקום הראשון !!!!! שרון לדוגמא, מופיע

לכל אירוע מנסה ועד היום לא הצליח לזכות(אם אני לא טועה) והנה שיחק לו המזל העלו שבעה לגמר והוא השביעי ,שלא היה

צריך לעלות ,וזוכה במקום הראשון ! אני מתאר לעצמי שישנם לא מעט נהגים טובים ומוכשרים שעד כה

לא מצליחים בגלל רכב לא מתאים, מקווה שבעתיד יהיו עוד הזדמנויות לנהגים אחרים להתבלט .

לקהל הפעם היה מקום רחב ונוח לצפות בתחרות, גידור יעיל, דוכן לרכישת מזון ושתייה .

OMP שהגיעו בהרכב מלא עם השער המפלצתי והמדהים שנתן צבע ויופי לאירוע .(דודי כל הכבוד)

RED-BULL - עם הדיילות שהשקו אותנו במשקה.

הצגות תכלית של רכבים ובראשם הכח העולה -ניצן לוי !!!

כרוז בדמותו של טל שביט שהנעים לנו את הזמן !

הרבה חובבי ספורט מוטורי שכיבדו בנוכחותם את משתתפי האירוע ובכך תרמו לאוירה החיובית ששררה.

בקיצור היה כיף !

עלי לציין כי לארגן אירוע זה דבר לא פשוט כלל !! והחוכמה היא להשתפר באירוע הבא !

לאלה שהעבירו בקורת , זה בסדר כל עוד שהבקורת היא עניינית ונכונה, וזכותכם להביע דיעה .

למתנגדי המבקרים, מה רציתם שמי שמרגיש מקופח או נפגע אסור למחות ? מותר להעביר בקורת !!!

אני בטוח שהמארגנים יודעים בדיוק מה לא היה בסדר ויעשו הכל כדי לשפר בפעם הבאה.,זאת תהיה

התשובה למבקרים !

ולסיום תודה לנתי (הקטן) שהשאיל לי את ה-106 לתחרות ,מצטער שאיכזבתי ומבטיח שלא אאכזב שנית .(אולי)

תודה לקובי לאיתי,יורם ,דני ויטאלי ולכל צוות "אלתנטיבי" ולכל אלי שהיו שותפים לעשייה !!

להתראות באירוע הבא !

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג של אירוע !

כל הכבוד למארגנים ולאנשים שלקחו חלק באירוע !

(קובי, שיחקת אותה בגגדול :))

תמונות שלי מן האירוע ניתן למצוא כאן:

http://www.pbase.com/sapog/ramat_hacovesh

תודה.

Picture 9628n.jpg

Picture 9994n.jpg

Picture 10067n.jpg

Picture 9930n.jpg

Picture 9499n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

slash תמונות ממש יפות יש לך את זה קבל ח"ח :wink:

בקשר לאירוע היה ממש נחמד ארגון נחמד מסלול נחמד,אבל לדעתי הרבה יותר מיקצועי במסלולים.

מיכאל.

:twisted:מי שלא גודש לא נוסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...