Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[המלצה] סט כלים של Profxene

Q-PiXeL
שימו לב! השרשור הזה בן 5267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאצק. הצעצוע החשמלי המצחיק שלך הוא לא אימפקט. לא בשביל להעליב - אבל אין שום קשר בין פטיש אוויר למברגה חשמלית. הכוחות שמופעלים על בוקסה כתוצאה מעבודה עם פטיש אוויר הם שונים לחלוטין.

סיגנט/פרו(פ)קסן ושות' יתפרקו תוך יום עבודה מקסימום בעבודה עם פטיש פניאומטי.

ועדיין - למשתמש הביתי - שלא עובד עם פטיש - הכלים הללו הם די והותר. פירקתי רכב שלם עם סט של 200 ש"ח (PROFXENE) ועדיין אין עליו שום סימני בלייה (כמו גם אפס תקלות עם ברגים שחוקים וכו'). מי שמחפש איכות אמיתית - לא זה המקום , אבל למשתמש הביתי - מספיק.

עתיד, למחר - אלף פעם :

SNAP-ON, KOKEN , HAZET.

אם אתה עובד במוסך - דע לפחות באילו כלים אתה משתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יאצק. הצעצוע החשמלי המצחיק שלך הוא לא אימפקט. לא בשביל להעליב - אבל אין שום קשר בין פטיש אוויר למברגה חשמלית. הכוחות שמופעלים על בוקסה כתוצאה מעבודה עם פטיש אוויר הם שונים לחלוטין.
מיסטר שמר היקר

אם לא ראית את ה"צעצוע החשמלי" שלי - איך אתה יודע שהוא לא IMPACT ? לא מדובר במברגה חשמלית...

עובדה - הפותח הזה הוא *כן* IMPACT - והוא כן דופק על הבוקסות. נכון שזה לא כמו פטישון פניאומטי, אבל זה עדיין IMPACT.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר....אתה מוזמן לבוא למוסך בו אני עובד ואני אדגים לך איך פטיש אוויר מפוצץ בוקסה של פרוקסן ב2\3 דקות של דפיקה על מצב חזק, ואני גם אראה לך איך בוקסה של סיגנאט דופקת על אותו בורג עד שהראש של הבורג נשבר ולבוקסה לא קורה כלום

ו...איציק - סיגנאט היא אכן מותג יוקרתי, ובטח לא משהו סיני "איכותי" כמו פרוקסאן

ואגב איציק הפטיש שלך הוא אכן אימפקט ולא מברגה כמו ששמר אמר...אבל בדבר אחד הוא צודק - הכח שהוא מפעיל שווה לכלום מבחינת מדד....תנסה לפתוח איתו ראש מנוע, או לפתוח מרכזי פעמון של פאסאט...ואז תבין עד כמה הוא חלש....

אבל תאחלס ? לרוב השימושים הוא אחלה ! (הפטיש החשמלי)

ושמר....לדעת איות השמות של הכלים לא יעזור לא לי ולא להם - אבל תודה בכל אופן (אגב היום ממש קיבלתי סט חדש של KO-KEN....לא יצא לי להשתמש בו מחר כבר אני אדע יותר טוב איך הוא מרגיש - אבל נראה מרשים!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שזה הפך להיות שרשור על סיגנט, סנאפ-און וסטראפ-און...:-D איזה בוקסה מחזיקה על פטיש אוויר.

אם תתעקש אני אשבור לך בוקסה של סיגנט, האזט, ובטה, (סנאפ-און עדיין לא ניסיתי לשבור) ואני מדבר על פטיש אויר מיקצועי ותקין.

הבוקסות הרגילות האלו (הכסופות) לא בנויות לעבודה עם פטיש אויר ועלולות להסדק, וגם לגרום לפציעה- ראו הוזהרתם.

לפטישי אויר יש בוקסות יעודיות קשיחות במיוחד (שחורות).

איציק, מוזר מאוד מה שאתה מספר על התחממות הבוקסה בעבודה מאומצת, מנסיון של עבודה עם פטיש אויר 3/4 של משאיות, על אומים נעולים חזק, לא הרגשתי התחממות חריגה. אולי כי עבדתי עם בוקסה אימפקט :shock: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שזה הפך להיות שרשור על ...סטראפ-און...:-D

משהו שאתה רוצה לשתף אותנו ? :roll::-D

יאצק ,

צר לי אם העלבתי את ה-IMPACT DRIVE שלך...

עם כל הכבוד - אין מצב לייצר כח דפיקה משמעותי עם מנוע חשמלי בגודל של שתי קופסאות סיגריות.

זה בערך כמו לנסות לגדוש מנוע עם טורבו חשמלי. קצת יותר טוב.

לא שזה מכשיר רע - אבל אין מה להשוות בינו לבין פטיש פניאומטי. אני מקווה שתסכים איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל : הינה עוד דוגמא לזה שסיגנאט חברה מספיק איכותית...כמעט כל הסטים שלה שהם דרייב חצי מגיעים ב17\19\21\23 עם בוקסות אימפאקט מפלדה (שחורות...כמו שאמרת)

בקשר לזה שהכסופות נסדקות נכון אבל לא הבנתי ממה להפצע כי ממה שראיתי הן לא מתפרקות הן פשוט מקבלות סדק קטן שמרחיב אותן ואז הן פשוט מחליקות....

בכל מקרה פטיש אוויר דרייב 4\3 למשאיות זה כבר בהמה רצינית שתעקור כל גוז'ונט מהמקום ככה שזה כבר לא בסקאלת מדדים...

שמר - יתכן שההתחממות הבוקסה נובעת מהתחממות המנוע של האימפקט החשמלי...לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שזה מכשיר רע - אבל אין מה להשוות בינו לבין פטיש פניאומטי. אני מקווה שתסכים איתי.

לא מדוייק.

שמר, צר לי אבל אתה מזלזל יותר מידי במכשיר שטרם פגשת.

ראשית, מדובר במכשיר הזה ששוקל מעל 3 ק"ג ובעל הספק של כ-800W. למרות שמדובר במנוע חשמלי והספק "צנום" של 800W, המכשיר הזה עושה עבודה מצויינת בשביל אימפקט חשמלי. לא מדובר בצעצועים שמוכרים ב 150 ש"ח ומתחברים למצת הרכב.

עקרונית, ברור שאין מה להשוות לפטיש פניאומטי - אבל מספיק שזה פותח בעצמו אומי גלגלים וברוב המקרים גם אומי ציריה (ואם הוא לא פותח, הוא בהחלט מסייע בשיחרור האום הארור) - זה עושה עבודה מכובדת ביותר ומקל באופן משמעותי את העבודה, גם למשתמש הביתי. המכשיר הזה חוסך זמן בצורה מאוד משמעותית והוא עושה עבודה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I rest my case.

No u'r not.

שמר, המכשיר הזה הוא ה-פתרון למי שאין קומפרסור בבית. מכשיר מצויין שעושה עבודה טובה, חוסך הרבה זמן ומקל באופן משמעותי את העבודה.

זה שזה לא אימפקט פניאומטי - נכון, אבל אתה ממעיט בערכו של המכשיר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאצק,

אתה יכול לצאת מהפינה.

אף אחד לא המעיט בערכו של הצעצוע , סליחה שפגעת בציפור נפשך ובציפור מכנסי השבת שלך.

כולה אמרתי מלכתחילה שמכשיר חשמלי לא מסוגל לייצר את מכות הכח של מכשיר פניאומטי (ומכאן שלא ירסק בוקסות בצורה שפטיש פניאומטי יעשה). לא אמרתי שהמכשיר שלך רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה אמרתי מלכתחילה שמכשיר חשמלי לא מסוגל לייצר את מכות הכח של מכשיר פניאומטי (ומכאן שלא ירסק בוקסות בצורה שפטיש פניאומטי יעשה). לא אמרתי שהמכשיר שלך רע.

שמר, עם כל הכבוד, לפחות תדייק במה שאתה אומר; בעצמך אמרת שמדובר ב"צעצוע מצחיק" ששקול ל "מברגה חשמלית". אפילו לא ידעת שמדובר ב IMPACT ובטח שלא ידעת שום פרט עליו (ולא ראית אותו או עבדת איתו).

לא נעלבתי (וגם המכשיר לא, הוא מוסר לך ד"ש עם שיר) - אבל לפחות תדייק במה שאתה כותב על גבי הפורום, פן דבריך יתפרשו בצורה לא נכונה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

שרשור שלם ולא כתבת מחיר או מקום בו קנית את ה"צעצוע" אפילו פעם אחת...

אני מחכה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...