Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לקנות עכשיו מאזדה 3 או לחכות לדגם החדש?

Danny98
שימו לב! השרשור הזה בן 5643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני סגור על קניית רכב מאזדה 3 חדשה,

אך אני בהתלבטות רצינית, ידוע לי שבעוד 4-5 חודשים מגיע הדגם החדש, אין לי מושג אם עליי לחכות או לקנות עכשיו את הרכב? האם המחיר של הדגם החדש של המאזדה 3 יהיה דומה למחיר הנוכחי שלה? לא תהיה לי בעיה להוסיף 7-5 אלף אם יהיה צורך, כרגע מחיר המאזדה 3 הוא 118K, אני אהיה מוכן למתוח את התקציב עד 125K, השאלה היא האם הדגם החדש יעלה בסביבות המחיר הנ"ל? למישהו יש תמונות של הדגם החדש שאראה לבד אם כדאי לחכות לדגם החדש?

Honda Civic '09 5d 1.8i-VTEC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לא לקנות מאזדה.

רכב מעצבן במיוחד.

ראה הערותיי עליו בשירשור "הנדסת אנוש- על מה לעזאזל הם חשבו?!".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי ממליץ לך לחכות, כי הדגם העכשוי דיי מיושן ולדעתי לא שווה את הכסף, אני גם לא חושב שישתנה המחיר משמעותית בין החדשה לישנה.

קודם כל רצוי להדגיש כי דגם שהוא רוצה ב118 אלף שקל הוא 1600 סמ''ק

מאזדה 3 החדשה לא יהיה לה 1600 בכלל .. אלה 2000 ומעלה..

אם אתה אומר שמאזדה עכשיווית מיושנת אז גם זאתי שתבואה תהיה מיושנת גם ?!

כי מנועה 2 ליטר נשאר אותו מנוע מהדור הקודם ופלטפורמה נשארת אותה פלטפורמה של פורד C1

ככה שחוץ ממראה חיצוני חדש היא לא ממש חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל רצוי להדגיש כי דגם שהוא רוצה ב118 אלף שקל הוא 1600 סמ''ק

מאזדה 3 החדשה לא יהיה לה 1600 בכלל .. אלה 2000 ומעלה..

אם אתה אומר שמאזדה עכשיווית מיושנת אז גם זאתי שתבואה תהיה מיושנת גם ?!

כי מנועה 2 ליטר נשאר אותו מנוע מהדור הקודם ופלטפורמה נשארת אותה פלטפורמה של פורד C1

ככה שחוץ ממראה חיצוני חדש היא לא ממש חדשה.

אתה בטוח במה שאתה אומר?

" כל אלה מצביעים על כך שנזכה לראות את מאזדה 3 החדשה על כבישי ארצנו לקראת 2010, כאשר תאריך תחילת היצור הסדרתי לא נקבע. עדיין מוקדם לדבר על מחירים מדוייקים, אך יבואן מאזדה לישראל,דלק מוטורס, שואף לשמור על הדומיננטיות של מאזדה 3 בציי הרכב, הווי אומר קבוצת שימוש 2 ומחיר מירבי של 105,000 שקלים, יחד עם דגמים מאובזרים יותר לשוק הפרטי."

קשה לי להאמין שמנוע 2000 ומעלה יעלה 105 אלף שקל.

Honda Civic '09 5d 1.8i-VTEC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...