Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמפרזה PRODRIVE בלי הדוד של PRODRIVE, מה אני בעצם מפסיד פה?

srack
שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע לפני שאני מביא במזוודה דוד אחורי של PRODRIVE ל WRX שלי

הרכב, עם קיט PRODRIVE, אבל בלי דוד אחורי (עד כמה שידוע לי, או שהרעש הפריע לבעלים הקודמים קודמים - יענו יד 1, אישה בת 55 שנסעה ברכב 4 שנים, או שפשוט הוא נעלם עם הזמן), הרכב שנת 01, מחשב וצינור סיליקון יש.

השאלה, כמה כבר אני מפסיד פה בכך שיש לי דוד מקורי של WRX ולא זרימה חופשית של פרודרייב?

והאם יש דוד אחר שאפשר לשים, שלא ישגע את השכונה שלי ברעש של מטוס סילון. אני לא שואף לזה.

האם זה בטוח לנסוע ככה? אני לא חונק את הממיר?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני ראיתי, WRX PRODRIVE מצויידת במערכת פליטה שלימה ומשופרת, עם קוטר צנרת גדול הרבה יותר מהWRX, עד כמה שהתרשמתי מהרעש של הדוד המקורי, הוא ממש לא מרעיש

לא הבנתי אם הרכב כרגע שלך, והאם הוא פרודרייב מקורי, רק נשמע לי קצת הזוי \ חשוד: רכב יד ראשונה מאשה בת 55 .....

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא 2001

השינוי הוא לא בכל הצנרת

רק בדוד האחורי. את זה בדקתי מול פרודרייב באנגליה

הרכב לא יד ראשונה, רשמתי, "בעלים קודמים קודמים".

אתה יכול לחשוד כמה שנראה לך, זה לא עקרוני לשאלה

הרכב פרודרייב מהחברה (יש לי את הקבלה שכל העסק הזה עלה לה 16000 שקל), הבחור ממנו קניתי קנה את הרכב עם הדוד של הWRX, ככה שאין לי מושג לאן נעלם הדוד של הפרודרייב.

לגבי רעש, אפילו פרודרייב עצמה אמרו לי, שהדוד לא קיבל תקן בארץ, ולכן הפסיקו ליבא את כל הערכה, הוא עושה רעש יותר מהרגיל.

השאלה היא פשוטה, האם הדוד של ה WRX יכול להמשיך לעשות את העבודה, כמה אני מאבד פה, והאם נוצר נזק.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, האגזוז הסטנדרטי של הרכב לא מותאם בכלל לצנרת של פרודרייב , בשל קוטר הכניסה של האגזוז האורגינל שקטן ביחס

לצנרת המורחבת של הקיט.

אם אמרת שהבאת דוד של פרודרייב אז תרכיב אותו ברכב בלי שום בעיה, והדוד לא יחפור לך ובטח שלא יעשה רעש של מטוס סילון:-)

ואני אומר מנסיון כי לי יש את הרכב עם פרודרייב מקורי. גם אני שונא אגזוזים שגם כשנוהגים על הרכב רגוע זה חופר מאחור.

אז אל דאגה בסה"כ הדוד של הפרודרייב מוציא סאונד יפהפה.

אפרופו פרודרייב, אני עד היום לא ממש הבנתי אם קיט פרודרייב שיצא עם הרכב מהחברה הוא חוקי? לא תהיה עם זה בעיה

מול משטרת תנועה? כי הבנתי שבערך בשנת 2001 משרד התחבורה נתן הוראה להפסיק להתקין את הערכות בסובארו, אז בגדול

מה זה אומר על האימפרזות שכבר מותקן עליהם הקיט המקורי כיום? אם למישהו יש תשובה ספציפית אני אשמח, תודה.

:evil:LEON CUPRA 2011 ,GIAC STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הסיבה שהקיט לא רשום ברשיון, וההספק נשאר 217

אין לו תקינה.

לגבי שוטרים, אני לא מבין איך הם יגלו את התוכנה במחשב

בכל מקרה, אם מישהו יגיד לך משהו על זה, ישר תפנה לסובארו. יופיע להם במחשב שאתה עם קיט פרודרייב מקורי ולא תהיה בעייה משטרתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אני לא רואה שום יתרון בלהרכיב דוד של פרודרייב,הבעיה בWRX היא לא בדוד,אלא במערכת הפליטה עצמה,ישנם שלושה ממירים שחונקים את המנוע,ומעבר לצנרת פליטה 3" עם UP PIPE יניב שיפור משמעותי(וגם הרבה רעש)

החלפת דוד בלבד לא יניב שום שינוי.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק לחלוטין- גם אני מחפש דוד של פרודרייב (בשביל הרעש).

אם למשהו יש מידע אני מאוד אשמח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

edanj ו-srack - אצלי מורכב דוד של OMP, מראה סולידי (נראה כמו prodrive, יציאה בודדת בגודל סביר - לא משגר מלונים) ולא רועש במיוחד. אני מניח שה-OMP יהיה יותר זמין ופחות יקר מ-prodrive.

mayrun - אחד על ה-DP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה מפסיד או מרוויח מבחינת כח מדוד אחורי בלבד,

אבל בהיבט רעש - הקיט בשלמותו (על GT לפחות) עדיין נחשב שקט מאוד.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...