Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש מצומצם של מועדון פיאט ישראל- יקנעם 24/6/05

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר העלתם את הנושא! אמנם זה לא פורום אספנות, אבל היום (למעשה כל יום, אנחנו משקיעים!) נערך מפגש עם קרוב ל-20 אחוז מהמכוניות מסוג NSU PRINZ בישראל!! היה מפגש מדהים! לא בכל יום 20 אחוז מהמכוניות מתכנסות במקום אחד!

הגענו/תי עם הרכבים שלנו/י לחניה שקטה בצהריי היום, למרות שהיינו שניים (אני ועצמי) יצא לנו מפגש מאוד נחמד שנמשך שעתיים בהם דנו בנושאי המועדון ועל המכוניות, כל אחד והבעיות שהיו לו (כואב לי קצת הגב), הטיפולים (מחפש פסיכולוג להמשך טיפול) , והמלצנו אחד לשני על מוסכים (כולם רמאים! ממתי צריך להחליף בלמים כשהם שורקים?? ואז מה אם האוטו רך? לא מחליף בולמים! זה נוח...).

טוב נו, אז יש רק משהו כמו 10 מכוניות כאלו נוסעות בארץ ו-2 מהן שלי... זה בכל זאת מפגש של...20 אחוז!!!!!! :)

תמונות של המפגש (יותר נכון, החניה שלי) היה קשה לארגן את כל המכוניות שהגיעו למפגש, אך תודות לתושיה ולמנהלי האירוע, הכל הסתדר (שימו לב להתאמת הצבעים של המכוניות עם מפגש מועדון פיאט, הכל מתוכנן!!):

אתה מתכוון ל-: "מפגש רכבי אספנות- 24.6.05"

הגעתי עם רכבי הצנוע משנת 70 למקום המפגש בתל אביב. מכיוון שאני גר בנתניה, נסעתי עם רכבי הראשון, החנתי אותו בת"א וחזרתי באוטובוס לקחת את רכבי השני.

בנסיעה לת"א עם רכבי השני, לפתע התכבה המנוע ברמזור ולא הניע יותר. כ"כ הצטערתי. המפגש לא יצא אל הפועל.

נסעתי חזרה לביתי בנתניה לקחת את משאית הגרר שיש ברשותי, בכדי לגרור את הרכב השני למקום המפגש. רציתי שבכל מקרה ייערך מפגש.

הגעתי למקום המפגש, הורדתי את הרכב מהגרר, ודחפתי אותו ליד הרכב השני.

את משאית הגרר החנתי מאחור. שחס וחלילה לא תפריע למפגש המועדון.

במפגש, שנערך קרוב ל- 7 שעות, דנתי עם עצמי איך זה יכול להיות שרכבי שאני כ"כ מטפל בו ומשקיע בו יכול לעשות לי דבר כזה. למה? מה עשיתי רע?

התייעצתי עם המכוניות עצמם, הרכב שנתקע אמר לי שהוא כ"כ מצטער, שהוא בעצמו לא מבין איך דבר כזה קרה. איך זה יכול להיות שרכב כזה ייתקע? לא הגיוני.

במפגש דנתי עם עצמי על הבעיות. (כואב לי הגב) רק על בעיה זו חשבתי קרוב לשעתיים והגעתי למסכנה שזה בגלל מושבי הברזל שמותקנים במכוניות האלו.

הבלמים חורקים- חשבתי כ- 40 דקות והגעתי למסקנה שבלמים צריך להחליף פעם בחודש. אין ברירה.

לסיכום, המפגש הנ"ל יצא מוצלח ביותר, למרות התקלה שהיתה לי בדרך, המכוניות הוכיחו את עצמם.

נ"ב

אם המכוניות בתמונות הם באמת שלך אני הייתי עושה להם ווקס, שייראו מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ובנימה רצינית יותר-מתי באמת יאורגן מפגש רציני? רק תגידו תאריך שעה ומקום(והוראות איך להגיע,ומה יהיה במפגש...סתאאאם),אני אהיה שם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המכוניות בתמונות הם באמת שלך אני הייתי עושה להם ווקס, שייראו מעולה.
לא, אלה לא באמת המכוניות שלו - הוא סתם חלק מקונספרצית NSU שמנסה "לחזור ובגדול"...

stio, יצאת פארש :mm_nah:

אם היית קורא את הדיון שהוא פתח, היית רואה שאותו נסיך (פרינץ) לבן, צלח ועבר מקומות שבהם האונו שלך הייתה מרימה ידיים, ואני לא מגזים. אז סייג לחוכמה שתיקה.

ועוד דבר - אני מציע לך לראות ולקרוא עוד קצת ולהבין איך באיזה מצב הוא מצא את הפרניצים שלו.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=60626

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=73603

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה הוא לא מסתיר את מספרי הרישוי?! לא חסרים חלאות עם פרוטקציות במשרד הרישוי שיכולים לצערינו לאתר את הרכב.

חוץ מזה האונו שלי וכל האונואים יכולים לעבור במקומות כאלו בקלות. אל תשמיץ סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה הוא לא מסתיר את מספרי הרישוי?! לא חסרים חלאות עם פרוטקציות במשרד הרישוי שיכולים לצערינו לאתר את הרכב.

חוץ מזה האונו שלי וכל האונואים יכולים לעבור במקומות כאלו בקלות. אל תשמיץ סתם.

יא אילוהים, איזה קטנוני אתה... :shock:

אתה שם לב מה מפריע לך? מה זה בכלל עניינך אם הוא מסתיר לוחית או לא?

שתסיים את גן חובה, תחזור וננהל דיון.

ביינתים, תהנה עם האונו והמועדון.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא אילוהים, איזה קטנוני אתה... :shock:

אתה שם לב מה מפריע לך? מה זה בכלל עניינך אם הוא מסתיר לוחית או לא?

שתסיים את גן חובה, תחזור וננהל דיון.

ביינתים, תהנה עם האונו והמועדון.למה אתה חושב שזה מפריע לי? זה ממש לא מפריע לי, זה רק לטובתו. מה שכתבתי על רכבי האספנות של lior_baruch היה בהומור בלבד. אני לא רוצה להגיב לשאר ההשמצות מכיוון שזה לא מכובד.

ל- "ברווז1": הוצאנו לפועל את הפגישה הנ"ל כדי שיתחילו להזיז עינינים אבל לצערי זה לא כ"כ עובד..

לצערי חברי המועדון ממשיכים לדון בשאלה איזה אתר יותר טוב בשביל המועדון, ואיזה פורום יותר יפה במקום לעסוק בשאלה באיזה תאריך ובאיזה מקום ייערך המפגש הגדול? חומר למחשבה.

מנהלי הפורום, אולי כדאי שתנעלו את השרשור. השרשור מיצה את עצמו מכיוון שיש כאן חברי פורום שחושבים שאין מקום למועדון פיאט בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין מועדון פיאט בישראל, למועדון פיאט אונו ביקנעם (עילית?)...

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין מועדון פיאט בישראל, למועדון פיאט אונו ביקנעם (עילית?)...
:lol: אין מועדון פיאט אונו ביקנעם עילית..:lol: היה אמור להשתתף גם רכב מסוג פיאט פונטו אבל הוא ביטל.

"מועדון" פיאט אונו פעיל אך לא ביקנעם אלא במוסך המרכזי של פיאט. אולי כדאי ללכת יום אחד ולצלם שם תמונות.. תאמינו לי, במפגש במוסך ישתתפו כ- 50 מכוניות מדגם אונו ולא 2. עצוב שזה ככה אך אלו העובדות. (אמרתי כבר שאני צריך לנסוע למוסך שבוע הבא עקב נזילות שמן מטורפות?)

מחכים למפגש הגדול של בעלי הפיאטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלי הפורום, אולי כדאי שתנעלו את השרשור. השרשור מיצה את עצמו מכיוון שיש כאן חברי פורום שחושבים שאין מקום למועדון פיאט בישראל.

יש מקום לכל מועדון ובתנאי, שהוא מוקם בצורה הנכונה ומתוך ארגון וחזון עתידי. אל תקח אישית את כל הירידות, הכל נאמר בהומור, אבל תודה שהזמנת את זה...

מועדון פיאט הינו מועדון מבורך, לכשיוקם, בין יתר המועדונים הקיימים. את הארגון וההקמה, תעשו באופן מסודר ולא כמו שזה כיום, כל שבוע צץ מישהו אחר ונותן לינק לאתר הרשמי החדש של מועדון פיאט (ספרתי כבר שלוש אתרים כאלו ואני לא מגזים). דברו ביניכם, תתאמו, תפגשו, תתכננו, דברו עם מועדונים אחרים לגבי איך מתארגנים ואיך מקימים ומנהלים מועדון ואולי... המפגש הבא שלכם יהיה מפגש של ממש.

בהצלחה,

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו לצחוק חבר'ה, אבל אם יהיה מפגש גדול של פיאט לא ישתתפו 4 אנשים אלא לפחות 10..

בכל צהריי שישי מתחת לבית שלי, מתכנסים כ10 15 מכוניות ומתוכם לפחות 7 8 פיאט אונו, לשטוף את המכוניות שלהם, אתה רואה אותם קוראים לזה מפגש? אני לא. מי יודע, אולי יש איזשהו פורום מקביל ששם הם מעלים את התמונות...

מישהו כאן יודע, כמה אחוזים זה 2 פיאט אונו מכלל הפיאטים בארץ?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל צהריי שישי מתחת לבית שלי, מתכנסים כ10 15 מכוניות ומתוכם לפחות 7 8 פיאט אונו, לשטוף את המכוניות שלהם, אתה רואה אותם קוראים לזה מפגש? אני לא. מי יודע, אולי יש איזשהו פורום מקביל ששם הם מעלים את התמונות...

מישהו כאן יודע, כמה אחוזים זה 2 פיאט אונו מכלל הפיאטים בארץ?

אז למה אתה לא מצטרף אליהם?:shock:כי יש לו סובארו DL

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...