Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת חלקים לטיפול מאמזון

ninimom

פוסטים מומלצים

היי, 

3 פילטרים למזגן, פילטר שמן ופילטר אוויר יוצאים לי בערך 50 דולר. זה יוצא זול יותר מבארץ. 

יש עוד אתרים שאפשר להזמין מהם חוץ מאמזון? 

IMG_7869.thumb.jpeg.84aec16cce69c10cf5406b1905117404.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. תצפה במדריך שלי ותמצא עוד אתרים שמוכרים חלקים מקוריים למזדה שלך, ותשווה איפה עדיף לך לרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר הראשון רק המשלוח זה 100 דולר. 

באתר השני מיאמה הם לא כותבים מה מחיר המשלוח וכתוב שיש מיסים (שאני לא יודע כמה)  כשהחבילה מגיעה. 

עריכה אחרונה על ידי ninimom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היתרון של אמזון שאתה יודע כמה מיסים תשלם. אם המדינה רוצה יותר מיסים אמזון משלמת, אם המדינה לא משחררת אמזון מחזירים את הכסף.

תבדוק בפורומים מאזדה בארה"ב אם החלקים שבחרת מומלצים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ninimom כתב:

באתר הראשון רק המשלוח זה 100 דולר. 

אז אל תזמין ממנו

חוץ מזה שפילטרים זה לא ממש דברים שמזמינים מחו"ל כי זה לא משתלם. במקרה הזה אתה רוכש פילטרים חליפיים אז זו לא ממש השוואה למשהו מקורי שמוכרים בארץ.

יש עוד כמה אתרים ליפניות שצירפתי במדריך, וגם ציינתי שם את עניין המיסוי, שהוא תלוי במחיר החבילה ולא בזה שכתוב או לא כתוב משהו בתקנון האתר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yd b-4 כתב:

CARS245   לדעתי האתר הכי נוח. אם אתה קונה חלפים חליפיים באיכות גבוהה מחברות מוכרות, לא רואה בזה בעיה. 

האתר באמת נוח.

כתוב 44 דולר לשלושת הפילטרים, יכול להיות שיחייבו אותי בסכום נוסף כשהחבילה מגיעה לארץ? או שזה מחיר סופי?

(מדובר בפילטרים של Mann אגב)

IMG_7877.thumb.jpeg.c064e1971550e00180be2a1066aca12b.jpeg

עריכה אחרונה על ידי ninimom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ninimom כתב:

האתר באמת נוח.

כתוב 44 דולר לשלושת הפילטרים, יכול להיות שיחייבו אותי בסכום נוסף כשהחבילה מגיעה לארץ? או שזה מחיר סופי?

(מדובר בפילטרים של Mann אגב)

מחיר סופי

עריכה אחרונה על ידי Alberrto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 פילטרים קרוב ל-50 דולר נשמע לי בכלל לא מציאה ביחס לארץ. לא מתמצא במחירים, אבל קניתי השבוע פילטר שמן ופילטר אויר מקורי/oem של רנו באבי חלפים ב- 50₪ לפילטר. ויש יותר זולים כמו אוטוסטור שאצלו פילטר שמן MANN לרנו שלי עולה 33₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, tza כתב:

3 פילטרים קרוב ל-50 דולר נשמע לי בכלל לא מציאה ביחס לארץ. לא מתמצא במחירים, אבל קניתי השבוע פילטר שמן ופילטר אויר מקורי/oem של רנו באבי חלפים ב- 50₪ לפילטר. ויש יותר זולים כמו אוטוסטור שאצלו פילטר שמן MANN לרנו שלי עולה 33₪.

פילטר אוויר למזגן
פילטר שמן מקורי

פילטר אוויר מקורי למנוע 

כל פילטר ב50 ש"ח ? נראה לי אתה מתבלבל

עריכה אחרונה על ידי Alberrto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...