Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לקנות פיגו 206 אוטומט?

A900

פוסטים מומלצים

היי

היה לי סטורןאן C4 2011 עם 100 אלף ק"מ בלבד, נכנס בי גיפ מאחורה בכביש מהיר והלך הרכב !! (מזל שלא ישב מישהו מאחורה)

אני חייב לבנתיים לקנות רכב בשביל סביב 5000 שקל רכב ישן אבל שמור משהו בסגנון פיגו 206,דייהטסו, פולו ישנה כו' רכב קטן מיני\סופר מיני להגיע לעבודה  עד שאני אקנה את הרכב שאני רוצה (שלא קל למצוא)

מצאתי פיגו 206 2003 עם 120 ומשהו אלף קמ, לצערי אוטומט לא מוצא משהו ידני שמור, רוצה 5500 אלף עם טסט לחצי שנה (מקווה עד שעד שהטסט יגמר יהיה לי רכב אחר כבר)

בתמונה רואים שצריך לצבוע את המכסה מנוע וגג, האם כדאי להכנס לזה? כמה כדאי לשלם?

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה של רכב בתקציב הזה היא כמו הימור בקזינו...

לרכב בן עשרים פלוס יש בלאי טבעי גם אם הוא שמור ומטופל, ועם קילומטראז' נמוך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע רכב צרפתי בן 20 מה אתה מצפה שיהיה לו צבע מושלם? לרוב צרפתים חוסכים בצבע אז אחרי 5 שנים מתחיל להתקלף שלא לדבר על 20 שנה, רק אם בעל הרכב פדנט רציני ששם נאנו כול חודש לשטוף כול שבוע ולשמור תחת קורת גג אם זה לא איזה מרצדס נדירה סיכוי קלוש שרכב אחרי 20 ישמור על צבעו המקורי (שוב פרט לאנשים שמאוד קשורים לרכב שלהם). אז אל תתיחס למכסה מנוע\גג לרכב בן 20 ועוד בכלל שזה אוטו שאתה תחזיק לתקופה קצרה עד שתמצא את הכלה.

אישית אין לי ניסיון עם ה206 ממה ששמעתי רכב סבבה סה"כ ועדיין אחרי 2 עשורים רואים אותם בכביש, אבל מהרשימה שציינתה אני אישית הייתי הולך על הדייהטסו סיריון לא סקסית כמו ה206 אבל זה פשוט טויוטה עם לוגו אחר, אוטו טנק שאמור לשרת אותך נאמנה, אם יש פה בפורום מישהו עם 206 שיתן פרספקטיבה יותר מדוייקת הוא מבורך אבל בתור צופה מהצד וואלה הסיריון תיהיה יותר אמינה וגם יותר סחירה מה206 די בטוח שאחרי זה שתרצה למכור את ה206 אתה תתקע איתה זמן מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, xdmanxd99 כתב:

תשמע רכב צרפתי בן 20 מה אתה מצפה שיהיה לו צבע מושלם? לרוב צרפתים חוסכים בצבע אז אחרי 5 שנים מתחיל להתקלף שלא לדבר על 20 שנה, רק אם בעל הרכב פדנט רציני ששם נאנו כול חודש לשטוף כול שבוע ולשמור תחת קורת גג אם זה לא איזה מרצדס נדירה סיכוי קלוש שרכב אחרי 20 ישמור על צבעו המקורי (שוב פרט לאנשים שמאוד קשורים לרכב שלהם). אז אל תתיחס למכסה מנוע\גג לרכב בן 20 ועוד בכלל שזה אוטו שאתה תחזיק לתקופה קצרה עד שתמצא את הכלה.

אישית אין לי ניסיון עם ה206 ממה ששמעתי רכב סבבה סה"כ ועדיין אחרי 2 עשורים רואים אותם בכביש, אבל מהרשימה שציינתה אני אישית הייתי הולך על הדייהטסו סיריון לא סקסית כמו ה206 אבל זה פשוט טויוטה עם לוגו אחר, אוטו טנק שאמור לשרת אותך נאמנה, אם יש פה בפורום מישהו עם 206 שיתן פרספקטיבה יותר מדוייקת הוא מבורך אבל בתור צופה מהצד וואלה הסיריון תיהיה יותר אמינה וגם יותר סחירה מה206 די בטוח שאחרי זה שתרצה למכור את ה206 אתה תתקע איתה זמן מה.

בעיקרון ה206 ידנית אני יודע  שזה רכב אמין אם מתוחזק טוב אבל האוטומט זה מפחיד אותי, לגבי סיריון אני לא מוצא רכב שמור (גם לא מהדגם הישן)

אלא רק גרוטאות ממש, מצאתי גם גולף 2003 אוטומט 165 אלף קמ נראה שמור עם טסט וצמיגים חדשים ומצבר אבל הבחור לא ענה בנתיים

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, A900 כתב:

בעיקרון ה206 ידנית אני יודע  שזה רכב אמין אם מתוחזק טוב אבל האוטומט זה מפחיד אותי, לגבי סיריון אני לא מוצא רכב שמור (גם לא מהדגם הישן)

אלא רק גרוטאות ממש, מצאתי גם גולף 2003 אוטומט 165 אלף קמ נראה שמור עם טסט וצמיגים חדשים ומצבר אבל הבחור לא ענה בנתיים

בתור בעל גרמני ישן אני יודע שזה צרה צרורה, אבל אם זה לתקופה קצרה אז יהיה בסדר, תעשה נסיעה עירונית ותנסה גם לנסוע מחוץ לעיר לראות שאין שום קפיצות בגיר שלא ילך לך הגיר.

תבדוק את כול הנורות חשמל זה גם סיפור מאוד בעייתי תבדוק אור רגיל ואור גבוה שהכול תקין, תכלס אם זה לתקופה יחסית קצרה גולף זה רכב סביר אך לא הייתי ממליץ לאף אחד לתקופה ארוכה אלא אם כן יש להם חבר מוסכניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, xdmanxd99 כתב:

בתור בעל גרמני ישן אני יודע שזה צרה צרורה, אבל אם זה לתקופה קצרה אז יהיה בסדר, תעשה נסיעה עירונית ותנסה גם לנסוע מחוץ לעיר לראות שאין שום קפיצות בגיר שלא ילך לך הגיר.

תבדוק את כול הנורות חשמל זה גם סיפור מאוד בעייתי תבדוק אור רגיל ואור גבוה שהכול תקין, תכלס אם זה לתקופה יחסית קצרה גולף זה רכב סביר אך לא הייתי ממליץ לאף אחד לתקופה ארוכה אלא אם כן יש להם חבר מוסכניק.

היה לנו במשפחה רכב כזה מאז שהיה חדש ועד לפני 8 שנים זה זכור לי שרכב אמין יחסית אבל עגלה (יותר אמין מהדגמים של 2010+ עם הDSG המחורבן הזה) 

אתה מתכוון לבדוק אין נורות נדלקות בלוח שעונים? האם ב5000 זה עסקה טובה?

בעקירון זה אוטו לכמה חודש אבל אי אפשר לדעת מה יהיה

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפחה של חבר נסעה עד לא מזמן 206, סך הכול גילתה אמינות טובה אבל הגיר האוטומטי דבק ולא היה טעם לתקן.

מאוד כדאי לחפש ידנית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיתי גם מציע. לבדוק סוזוקי איגניס. מ 2003-2006. רכב שאים טופל טוב. אמין.

היה לי כזה.

גם לנסות למצו. פיאט פנדה ידנית.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, A900 כתב:

היה לנו במשפחה רכב כזה מאז שהיה חדש ועד לפני 8 שנים זה זכור לי שרכב אמין יחסית אבל עגלה (יותר אמין מהדגמים של 2010+ עם הDSG המחורבן הזה) 

אתה מתכוון לבדוק אין נורות נדלקות בלוח שעונים? האם ב5000 זה עסקה טובה?

בעקירון זה אוטו לכמה חודש אבל אי אפשר לדעת מה יהיה

נורות בדאש אבל גם נורות דרך, הפלסטיק שעוטף את החוטים נמס עם הזמן ואז הכבלים נוגעים אחד בשני יוצרים קצר ואז הנורה לא עובדת. כך לפחות לי היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yulianx כתב:

במשפחה של חבר נסעה עד לא מזמן 206, סך הכול גילתה אמינות טובה אבל הגיר האוטומטי דבק ולא היה טעם לתקן.

מאוד כדאי לחפש ידנית.

מחפש אבל אני לא מוצא או שהם גרוטאות

לפני 13 שעות, zvit כתב:

קניה של רכב בתקציב הזה היא כמו הימור בקזינו...

לרכב בן עשרים פלוס יש בלאי טבעי גם אם הוא שמור ומטופל, ועם קילומטראז' נמוך.

האם כדאי להגדיל את התקציב ל10 ולקנות פיאסטה 2010?

ראיתי מודעה של אחת 1400 130 אלף קמ שוב אוטומט אבל לפי התמונות במצב מלוקק ויפה מאוד לפי התמונות,מבקש 12 אבל מאמין שישחרר ב10 אם אני אבוא למקום עם כסף, האם כדאי לקנות כרכב זמני? אני יודע שהידני מאוד אמין לא יודע לגבי האוטומט,אם לא מכר כי בנתיים הוא לא עונה (פייסבוק)

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדלת התקציב מקטינה את הסיכון אך לא מבטלת אותו לגמרי.

לא ברור לי מצבך הכלכלי, אבל אם אינך משופע במזומנים הייתי נמנע מהרפתקאות כאלה.

לא אני הייתי צריך לרכוש רכב גישור במחיר נמוך - סביר להניח שזה היה פיג'ו 301 מ-2017. כזה שאפשר לרכוש ב-20000 ש"ח, והמוכר / סוחר עוד יודו לך...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבדוק עוד דגמים כמו יונדאי גטס ברמות אבזור gli/glx/gls.

רנו קליאו דור 3 ידנית עם מנוע חלש אך אמין, נוחה מאוד יש אפילו בקרת שיוט בדגם הידני, אני החזקתי כזאת במשך 4 שנים.
דייהטסו סריון אוטומטית, פיאסטה 1.4 עדיפה עקב בטיחות טובה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמכרו אותו, הבנאדם לא עונה והוא מחק את המודעה, חבל האוטו נראה חדש  ולפי תיאור המודעה כנאה מאוד מטופל

לפני 12 שעות, yulianx כתב:

אפשר לבדוק עוד דגמים כמו יונדאי גטס ברמות אבזור gli/glx/gls.

רנו קליאו דור 3 ידנית עם מנוע חלש אך אמין, נוחה מאוד יש אפילו בקרת שיוט בדגם הידני, אני החזקתי כזאת במשך 4 שנים.
דייהטסו סריון אוטומטית, פיאסטה 1.4 עדיפה עקב בטיחות טובה יותר.

מצאתי פיאסטה 2010 חדש לגמרי עם נתונים טובים מכר אותה בשנייה, קליאו 3 וסיריון כרגע מה שאני רואה גרוטאות

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...