Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנושא קומפוננט קידמי וסאב

trip_88

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

אני עתיד לקבל רכב אחר מהעבודה במקום הנוכחי ואני מתכנן כרגע את המערכת 
 מתלבט בין 3 קומפוננטים ואשמח לקבל דעות 
 1 . HELIX S 62C.2 - ראיתי איפשהו כאן בפורום חוות דעת שהוא קצת חלש בנמוכים האומנם? 
2. Audison Prima APK 165 - אני לא חושב שיצא לי לשמוע אותו 
 3. Focal PS 165V1 POLYGLASS -את הסט הזה  (אני לא בטוח לגביי הV1 - זו גרסה ישנה לא?) אני זוכר שהתקנתי לפני שנים ברכב של חבר ודיי אהבתי את התוצאה (אם כי אני חושב שזה היה V2)    

לגביי HU כרגע לא יודע מה שיש ברכב ההוא אם מקורי ואז אצטרך מנחת, או שיש אופציה לאפטרמרקט ואז כנראה שעביר את הפיוניר שיש לי כיום. 
 מגבר - לא חושב שאשדרג כרגע לפחות, ישאר המגבר ש @lanosforce לא אוהב  - JBL Stage A9004   (אני אישית חושב שהGTO 75.4 שהיה לי פעם היה יותר טוב) 

לגביי סאב הP1 שלי עבד בגבורה אבל הגיע הזמן להחליף, חשבתי כרגע על מורל פרימו 10"  ואז להשתמש בתיבה שיש לי 
     עוד אופציה שחשבתי עליה הוא DLS KW10 שלדעתי הוא אחלה סאב בתור 10"  
   פתוח לעוד אופציות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, trip_88 כתב:

1 . HELIX S 62C.2 - ראיתי איפשהו כאן בפורום חוות דעת שהוא קצת חלש בנמוכים האומנם? 
 3. Focal PS 165V1 POLYGLASS -את הסט הזה  (אני לא בטוח לגביי הV1 - זו גרסה ישנה לא?) אני זוכר שהתקנתי לפני שנים ברכב של חבר ודיי אהבתי את התוצאה (אם כי אני חושב שזה היה V2)    

שני הסטים הראשונים - אפשר להוסיף אליהם גם את הJBL GTO - יהיו פחות או יותר "דומים" 

האלמנט 6.5 בסטים האלו הוא מידבאס ובשום פנים ואופן איננו וופר - זה אומר שמדובר בתחום מיד ראוי! סביר ביותר אבל מעט מאוד נפח באס מכוון הדלתות - שזה בסדר אם אתה מוסיף לרכב סאב וופר ואם יש לך יכולת להשהות זמנים, ואם אני מבין נכון במקרה הזה לא תהיה יכולת השהיית זמנים ולכן אני באופן אישי - הייתי נמנע מהסטים האלו והולך למשהו עם קצת יותר בשר בנמוכים של ה6.5 אינטש ולכן הייתי בוחן את הפוקאל שהצעת יותר בכובד ראש. 

לגבי המגברים של JBL - הסטייג' והGTO - זה לא שאני לא אוהב אותם. הם מגברים טובים, ראויים. 

היו זמנים כאן שהם היו העדפת ברירת מחדל וכל פוסט שני בפורום הם פתאום היו צצים כהמלצה - רק שהם היו צצים כהמלצה ממגיבים שהריחו רע מאינטרסים וזה פיתח סלידה עמוקה להמלצות הללו - מה גם שבאמת מדובר במגבר ראויים אבל לא מעבר לכך - באותן תקופות התחילו להגיע לארץ מוצרים שהם באמת, לפחות לאותה תקופה - היו קפיצת מדרגה ואלו היו "ברירת המחדל" שלי לפחות דאז. 

ההיבט שלי על הדברים היום נמצא במרחק שנות אור מאותן שנים. 

מוראל פרימו 10 הוא סאב רך מאוד - נעים! עמוק אבל איטי - אני חושב שעם יכולת השהיית זמנים הוא היה נותן לך אחלה קומפלמנט להליקס או לאודיסון פרימה. 

אבל אני הייתי בוחר כאן בDLS - זה סאב מהיר! חזק - מדוייק מאוד וגם טונאלי - רק חסר לו העומק שיש לפרימו. עדיין - הוא בחירה נכונה יותר בשביל המצב שתיארת. 

לדעתי! דעתי האישית בלבד. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, trip_88 כתב:

מתלבט בין 3 קומפוננטים ואשמח לקבל דעות 

ההיליקס מזכירים לי סאונד של MB קווארט הישנים עם טוויסט מסויים 

לא כל אחד מתחבר לסאונד שלהם ובקצת יותר כסף אתה יכול לקבל את ה HELIX P 62C

אני אישית לא ממליץ עליהם כי הם לא my cup of tea.

האודיסון פרימה הם סט כניסה טוב 

אך מבית אלטרומדיה מצאתי בקצת יותר את הסט הזה מסידרת המילה שווה ביותר ביחס למחיר

https://www.google.com/search?q=HERTZ+MPK+1650.3+PRO&sourceid=chrome&ie=UTF-8

ה-PS 165 V1 Last Edition

הוא סט כניסה טוב מאוד מסידרת הפוליגלאס הוא סט חדש שיצא ב 2021 ולא

קשור לסטים הישנים מאותה הסידרה עם טוויטרים מסידרת TN

סהכ סט טוב כסט כניסה.

בנוגע לסאב 

נסה לברר מחיר לסאב הזה ,ממה שידוע לי כולל תיבה מקורית סביב 1000 שח 

סאב ברמה גבוהה שהרשים אותי ,הייתי מגדיר אותו כאח הקטן של ה JL AUDIO W6 אחלה סאב.

https://www.google.com/search?q=סאב+וופר+GLADEN+RS-X+10SB&sourceid=chrome&ie=UTF-8#ip=1

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הDLS KW10 מאוד - מאוד, מזכיר את ה10TW3 של JL 

לי באופן אישי יש היום את ה12TW3 והבאסו שלי במחסן. 

וזו מחמאה ענקית לDLS

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...