Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב חיצונית עם מינימום מים - מחפש פיתרון

שימו לב! השרשור הזה בן 617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

יש לי עסק לשטיפת רכב עד הבית ויש לי בעיה בשטיפה החיצונית - לפעמים אני מגיע למקומות שאין לי אפשרות להשתמש במים (צינור רחוק, חניון וכו') 

אשמח לשמוע האם יש פיתרון שיכול לעזור לי, ראיתי שיש אפשרות לנקות רכב חיצוני עם קיטור (מכונה ענקית שלא נכנסת ברכב) או עם מרסס כזה.

האם יש פיתרון שאתם מכירים שצורך מינימום מים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מיכל מים קטן של איזה 100\200 ליטר ותכניס לרכב למקרה שלא תהיה לך נגישות למים.
תמונה ראשונה 100 ליטר, תמונה שניה 215 ליטר, מאמין שה100 יכול להיות לך סבבה מבחינת משקל וגודל.
EN_52.194.50-70-New12-3.jpg.webp
EN_52.173.02-New12.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שעדיף לך להגיע עם מים משלך.

אם מישהו מזמין שטיפה עד הבית הוא מצפה לקבל שטיפה איכותית ולא אחת כזאת של קומבינה של חיסכון במים.

אם אין לך מקום ברכב. ניתן לקחת עגלה נגררת ולשים עליה מיכל 500/1000 ליטר + גרנרטור + גרניק אמיתי (לא סוללות)

התוצאה תהיה חד משמעת טובה יותר.

תזכור שזה עסק ועדיף לך להראות (ולתת תוצאות) מקצועי 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על גרניק נטען כמו worx שמעת? הייתי קונה שניים כאלה, כמה ג'ריקנים של 20 ליטר וכמה סוללות נטענות.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, om2 כתב:

על פי הטענות שלהם. ליטר וחצי מספיק לרכב שלם. אני בספק. אבל ביקשת שיטת ניקיון בלי הרבה מים.

https://www.rubbit.shop/

לא ניסיתי בעצמי אבל מאחד הפוסטים פה בפורום לא נראה שזה כל כך מבטיח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית שוטף עם ONR (optimum no rinse), פשוט מערבים כמות קטנה מאוד לכמה ליטרים של מים, אני מרסס עם מיכל ריסוס של 5 ליטר עם צינור, אפשר גם עם דלי מים, מנקה עם ספוג יעודי,  כמה מגבות מקרופייבר לייבוש, וזהו...  תראה ביוטיוב יש ים סרטונים על זה, מתאים במיוחד לשטיפה ניידת

יש גם  באמזון עם משלוח חינם... סתכל בתמונות מהביקורות

Amazon.com: Optimum No Rinse Wash & Shine - 1 Gallon | Multi-Use Rinseless Car Wash | Waterless Wash for Any Vehicle Surface | Ultimate Rinseless Car Wash System | Most Environmentally Friendly Car Wash,NR2010G : Automotive

עריכה אחרונה על ידי cp
הוספת לינק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהמליץ על ONR פספסתם את מטרתו של פות״ש. 

הוא עסק נייד של דיטיילינג. 

אתם לא רוצים להזמין שירות ניקוי ולקבל ONR נכון? :)

שחר הביא לך אחלה דוגמאות שלדעתי יתאימו לשימושים שלך. 

רק תצטרך למצוא צינור ליד הבית שלך כדי למלא אותם כשיגמרו (אתה לא רוצה להוריד אותם מהאוטו, למלא, ולהחזיר אותם, תאמין לי). 

לי יש וורקס ואני חושב שראיתי דגם יותר חזק ממה שיש לי אבל לא חקרתי יותר מדי אז לא אוכל להמליץ. 

סוללה אחת מספיקה לבערך רבע שעה עבודה. 

לי אישית מספיקה סוללה אחת כדי להרטיב את האוטו ולהוריד את הסבון לאחר מכן. 

אפילו כשאני מסיים אני רואה שנשארו 2 מתוך 3 קווים על הסוללה. 

אבל שים לב שלא תוכל להקציף ככה רכבים כי המכשיר לא מתאים לזה כלכך. 

יש אצלנו בעיר (ראשלצ) כמו קולנועיות כאלו של העירייה שיש להן מאחורה גרניק על סולר ואני מניח שגם מיכל מים כלשהו של 100-200 ליטר, וזה נראה שזה עושה אחלה עבודה. 

מצד שני אני לא בטוח עד כמה זה חוקי לעבוד עם זה בבגאז. או אם זה בכלל יכנס. לא יודע באיזה רכב אתה משתמש.

סתם שתדע שהתחום נראה לי מאוד נחמד ואני בכיף הייתי משלם על זה 100-150 שח לשטיפה איכותית בחודש. 

אני רואה סרטונים על זה ביוטיוב ואצלם כל הבתים הם פרטיים עם גישה למים וחשמל, אז אין להם את הבעיות המתסכלות שאתה מתאר פה. אולי ביוטיוב תמצא פתרון כלשהו לבעיה?

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, iEminem כתב:

מי שהמליץ על ONR פספסתם את מטרתו של פות״ש. 

הוא עסק נייד של דיטיילינג. 

אתם לא רוצים להזמין שירות ניקוי ולקבל ONR נכון? :)

שחר הביא לך אחלה דוגמאות שלדעתי יתאימו לשימושים שלך. 

רק תצטרך למצוא צינור ליד הבית שלך כדי למלא אותם כשיגמרו (אתה לא רוצה להוריד אותם מהאוטו, למלא, ולהחזיר אותם, תאמין לי). 

לי יש וורקס ואני חושב שראיתי דגם יותר חזק ממה שיש לי אבל לא חקרתי יותר מדי אז לא אוכל להמליץ. 

סוללה אחת מספיקה לבערך רבע שעה עבודה. 

לי אישית מספיקה סוללה אחת כדי להרטיב את האוטו ולהוריד את הסבון לאחר מכן. 

אפילו כשאני מסיים אני רואה שנשארו 2 מתוך 3 קווים על הסוללה. 

אבל שים לב שלא תוכל להקציף ככה רכבים כי המכשיר לא מתאים לזה כלכך. 

יש אצלנו בעיר (ראשלצ) כמו קולנועיות כאלו של העירייה שיש להן מאחורה גרניק על סולר ואני מניח שגם מיכל מים כלשהו של 100-200 ליטר, וזה נראה שזה עושה אחלה עבודה. 

מצד שני אני לא בטוח עד כמה זה חוקי לעבוד עם זה בבגאז. או אם זה בכלל יכנס. לא יודע באיזה רכב אתה משתמש.

סתם שתדע שהתחום נראה לי מאוד נחמד ואני בכיף הייתי משלם על זה 100-150 שח לשטיפה איכותית בחודש. 

אני רואה סרטונים על זה ביוטיוב ואצלם כל הבתים הם פרטיים עם גישה למים וחשמל, אז אין להם את הבעיות המתסכלות שאתה מתאר פה. אולי ביוטיוב תמצא פתרון כלשהו לבעיה?

תאמת שלא הבנתי למה אי אפשר להשתמש בONR לשטיפה חיצונית?? יש ים עסקים בחו"ל של דיטיילרים ניידים שכל העסק שלהם זה רק עם ONR, אז בשביל כמה מקומות שאין גישה לצינור מים זה לא נורא בכלל... ואחלה תוצאות בשטיפה יש לי איתו גם אחרי חודשיים כשהרכב כולו מלוכלך, 30-40 דקות והרכב מבריק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, cp כתב:

תאמת שלא הבנתי למה אי אפשר להשתמש בONR לשטיפה חיצונית?? יש ים עסקים בחו"ל של דיטיילרים ניידים שכל העסק שלהם זה רק עם ONR, אז בשביל כמה מקומות שאין גישה לצינור מים זה לא נורא בכלל... ואחלה תוצאות בשטיפה יש לי איתו גם אחרי חודשיים כשהרכב כולו מלוכלך, 30-40 דקות והרכב מבריק..

דיטיילר שעושה רק שטיפות ONR מפסיד הרבה לקוחות (מבחינתי הוא לא דיטיילר בכלל, סתם עצלן מעפן). אם באמת זה רק למקרים שבהם אין מים אז ניחא. ONR בחיים לא יביא אותך לתוצאות כמו שטיפה נכונה עם פרשר וושר. ONR זה לשטיפות תחזוקה פעם בשבועיים שלושה אם אין כוח לחבר את כל הווג'ארס למים ולחשמל, אחרת לא רואה סיבה להשתמש בזה.

פותש תעשה טובה לעצמך ותתחיל לקחת איתך את המים שלך, גם אם זה רק 100 ליטר שישמשו אותך למקרי חירום בהם אין חיבור למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאני לפעמים צריך לשטוף את שני כלי הרכב של בני הזוג והמכוניות מלוכלכות ממש, ואז ולעבור ללקוח הבא. לכן מחפש פיתרון שיחסית יקח מעט זמן לשטוף ויתן את התוצאה הטובה ביותר עם מינימום מים.
אם מישהו מכיר פורומים מחו"ל שאוכל להתייעץ גם שם אשמח. אולי יש מעבר לים פתרונות מעניינים.

עריכה אחרונה על ידי eliados20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם להחזיק פשוט צינור ממש, ממש ארוך וכמה מחברים ולחבר לאנשהו בסביבה, אולי אפילו להוריד מהחלון של הלקוח אם צריך.

גריקן של 100 ליטר או כמה גריקנים של 20 זה פיתרון לא רע, הבעיה היא להיסחב עם זה מתי שאין צורך.

אם אתה טוען שהבעיה היא רכבים מאוד מלוכלכים אז ONR בטוח לא פיתרון.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה פעם קראתי כאן שמיכל 50 ליטר מספיק לשטיפה.

ניסיתי כל דרך אפשרית וזה פשוט לא נכון, מצטער

הרכב שלי מאוד שמור ולא נוסע במשך השבוע רק בשישי שבת

ככה שאין ממש מה לנקות בסופש

ועדיין.

להוריד אבק וכו', סבון, שטיפה, לא מספיק לי 50 ליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...