Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מטווח בגוש דן לירי חוויתי באקדח 9 מ"מ למישהו ללא רשיון

Coresh
שימו לב! השרשור הזה בן 626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק במטרה לחוות את הירי וללא שום יומרות מעבר לכך.

האם יש מטווח כזה שמאפשר לירות באקדח שלו?

כמובן שבהשגחת והנחיית מדריך.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Coresh כתב:

באמת? מדוע לא?

נתנו לזה שתי סיבות - התאבדויות ואימוני חיילי משפחות פשע. בולשיט, אם לשאול אותי. לא שאלו אותי.

לפני כשעה, yairw כתב:

משקל 0.22 כמשקל איירסופט?!?

מה אני מפספס?

המשקל שונה. אפשרויות אנשים שאין להם רישיון זהות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Coresh כתב:

באמת? מדוע לא?

אל תתחיל את הדיון הכואב הזה... פשוט לא וזהו.

בישראל יש חבילות סלולר זולות ופירות טריים באיכות גבוהה בסופר, אבל אזרח נורמטיבי לא יכול לירות במטווח סגור בשביל הכיף. ברוב הסטייטים של ארה"ב סדר העדיפויות הלאומי מכתיב מצב הפוך בשלושת ההיבטים. בוא נשאיר את זה ככה. 

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@RK אני ללא רשיון נשק, כשעוד היה אפשר הלכתי כמה פעמים לירי חופשי על 9מ"מ ו-0.22 כלים של בני משפחה ושל המטווח. כשאסרו הפסקתי.

לדבריך על 0.22 אני עדיין יכול? יש לנו כלים במשפחה שאשמח להתנסות עליהם שוב.

מה הנוהל? בזמנו הייתי מגיע למטווח עם אישור בריאות מרופא משפחה ותעודת יושר מהמשטרה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להפך, עדיף לתת להם להתאמן כדי שבפעם הבאה שהם מוציאים חיסול שלא ירססו כמו מפגרים אזרחים חפים מפשע ושידעו לכוון טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, RK כתב:

לפי מה שידוע לי ב-0.22 אתה יכול. אבל מן הסתם עדיף שתתעדכן מול מטווח.

פניתי למטווח העירוני ברחובות שבו יריתי בעבר. הם אמרו שמותר ירי רק ברובה 0.22 ורק בכלי של המטווח. לא באקדח 0.22 (גם אם הוא של המטווח) ולא ברובה 0.22 של בני משפחה. והם לא מחזיקים רובה 0.22..

מישהו מכיר מטווח שמחזיק רובה 0.22? עדיף עירוני ולא פרטי כי מהנסיון עם מאיר רוט הם קשוחים וקפדנים מעל ומעבר ברמות שמוציאות את כל הפאן. אולי מישהו יכול לתת נסיון שלהב בסדר?

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשוחים וקפדנים ולמה הכוונה בפאן? מטווח אמור להקפיד על כללי בטיחות. רובה 0.22 היה במרכז קנדה בזמנו, אבל לדעתי המטווח לא פעיל אחרי המעצרים שהיו שם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני במטווח עם נשק חי ולא באתי לשחק פיינטבול..  הפאן הוא ירי חופשי למטרה ואיך המקבצים נראים. כשהיה מותר הפאן היה גם ניסוי מגוון הכלים של המשפחה (יש גם רובה 0.22..) והמטווח.

כללי בטיחות אני מכיר ישר והפוך וגם מאיר רוט עצמם היו מוותרים לי על ההדרכה (והעלות שלה) כל פעם כשהראתי שליטה בחומר.

זאת החוויה שלי מהם מאז שהיה מותר כלומר איזה עשור אחורה כך שקשה לי להיזכר בפרטים. לזכרוני הם כל הזמן באווירה של לחץ, עוקבים אחריך ב-7 עיניים וכל תזוזה הכי קטנה מתנפלים עליך כאילו כיוונת על מדריך נשק דרוך.

במטווח עירוני אין דברים כאלה, רואים שאתה בסדר והכל טוב.

אם יהיה רק להם סביר שאלך אליהם. לא שולל אותם כתבתי רק "עדיף עירוני"

מרכז קנדה אכן החזיק מגוון עשיר מאוד. כשהיה פעיל היה ברשימת הדברים שיום אחד הגיע אליהם אבל הם נסגרו לפני שהגעתי אליהם. בכל זאת מטולה..

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...