Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיפוש בפורום לא עובד או שאני מפספס משהו?

huber
שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זכור לי שהיה בזמנו איזשהו מספר מינימלי של תווים ע"מ לבצע חיפוש, שלושה או חמישה. אבל אם זה מקור הבעיה, הייתי מצפה לראות הודעת שגיאה ברורה בנושא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, שביט כתב:

כבר דיברו על זה בעבר

בצע חיפוש

המקבילה ל"Keyboard not preset, please press any key"?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.5.2022 בשעה 13:40, Derish כתב:

זכור לי שהיה בזמנו איזשהו מספר מינימלי של תווים ע"מ לבצע חיפוש, שלושה או חמישה. אבל אם זה מקור הבעיה, הייתי מצפה לראות הודעת שגיאה ברורה בנושא.

מסכים לחלוטין. ד:א כם חיפוש של MG ZS לא עבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה מהחיפוש בפורום. אפילו גוגל מתקשה למצוא את "אמא של חובש". לעומת זאת קיבלתי אותה באנגלית.

חוץ מזה, @mcaspi השיטה שלך צפויה לבעיות בגלל הכתיב. תראה מה מופיע בראש אותו דף: 

image.png.e50cb82c99b8d30cc6c1ba1653fe37ba.png

• לא הבנתי... 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שחיפוש של MG בלבד באמת קצר מידי בשביל מנוע החיפוש של הפורום.

אני חיפשתי "רכב MG" (עם המרכאות, זה חשוב) וקיבלתי כמות יפה של תוצאות.

אני חושב שהחיפוש עובד סך הכל, אבל הוא טיפה פחות אינטואיטיבי מהחיפוש של גוגל למשל..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...