Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C3 חדשה קפיצות ומשיכות בהילוכים נמוכים

CitroenC3
שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי אתמול את הC3 החדשה שלי, shine pack.

יש משיכות מאוד רציניות בגיר במעברים בין 1 ל2 ובין 2 ל3, גם בהעלאת הילוך וגם בהורדה.

אפילו מי שנמצא איתי ברכב מרגיש, בנסיעה ארוכה בעיר זה ממש עושה בחילה.

ההרגשה בהאצה היא שלרגע לרכב אין כח, ואז פתאום הוא קופץ קדימה.

חשבתי לא להתעסק בזה יותר מדי, לעבור קודם כמה אלפי קמ כדי לתת לרכב לפתח, אבל נתקלתי בעוד בחור שקיבל את הרכב אתמול ומרגיש אותו הדבר.

מישהו מכיר את העניין? לפי מה שקראתי גירים של aisin מאוד מוכחים וחלקים.

יש גם רעידות בסרק ודיליי ביציאה מהמקום כיאה למנוע טורבו 3 צילינדרים ועם זה אין לי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי ישר הולך למוסך ודואג שיהיה תיעוד להכל כדי שאם חלילה זה יגיע לדין ודברים מול היבואן הכל יהיה רשום וידעו שמהיום הראשון קיבלת מוצר פגום.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, nepet כתב:

במקומך הייתי ישר הולך למוסך ודואג שיהיה תיעוד להכל כדי שאם חלילה זה יגיע לדין ודברים מול היבואן הכל יהיה רשום וידעו שמהיום הראשון קיבלת מוצר פגום.

נשמע כמו רעיון טוב.

להגיע למוסך לבדיקה של בעיה זה גם נחשב במסגרת אחריות? גם אם בסוף אין בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, סיטרואן נותנים 5 שנים אחריות מפגוש לפגוש בלי אותיות קטנות . 

אתה מתלונן על בעיה , הם צריכים להוכיח שאין בעיה . מפה מתחילים להתגלגל הלאה , זה רק מצריך ממך זמן והתעסקות. 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הסיפור הזה וגם לעוד מישהו בפורום הייתה בעיה של בעיטות ומשיכות הילוכים ב208 חדשה לגמרי הפתרון היה עדכון תוכנה בגיר.
לפי מה שסיפר הבחור הוא עבר מסכת טרטורים: כמה כניסות למוסך שבהן גם איפסו לו את הגיר והתוכנה וגם אנשי שירות של היבואן שניסו לשכנע אותו שככה זה ושהכל בסדר. עד שהוא נסע למוסך המרכזי בראשון לציון ששם הוא השאיר את הרכב ואמר שהוא לא לוקח אותו עד שהתקלה נפתרת ובמוסך המרכזי מצאו איזה אדם שיודע לעדכן תוכנה בגיר שעשה לו את העדכון והבעיות נעלמו לגמרי.
גם אני חוויתי בעיה של השהיית הילוכים ובעיטות ברכב עם 120 אלף קילומטר, כאמור איפוס גיר לא עזר ורענון שמן גם כן לא עזר בכלום. הבנתי שאין לי כוח להתעסק עם היבואן ונסעתי לגבע שאצלו עשיתי עדכון גיר ומאז כבר שנה + הגיר מעביר הילוכים בצורה מאוד חלקה.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שמדברים על גבע שווה ללכת גם עם ניסן?

הגיר שלי מזכיר לי על קייומו  מפעם לפעם  קפיצות במעבר לנסיעה ובירידה תלולה לפעמים מסרב לקחת ברברס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם לגבע יש את הכלים לטפל בניסאן, יש להם מחשב מקורים שמיועד לפיג'ו\סיטרואן. ניסאן זה בגדול רנו ואולי יש להם גם כלים לטיפול בהם לדעתי עדיף שתתקשר ותשאל.
אגב באיזו ניסאן מדובר?

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, yulianx כתב:

בדקת שלחצן שלג/ספורט לא לחוץ?

ספורט לא לחוץ, שלג אם אני לא טועה אין בדגם של 2022

אגב, במקום מסוים קראתי שדווקא מצב ספורט יכול לשפר את עניין המשיכות (אבל בינתיים לא ניסיתי)

לפני 16 שעות, Gavrik כתב:

היה לי את הסיפור הזה וגם לעוד מישהו בפורום הייתה בעיה של בעיטות ומשיכות הילוכים ב208 חדשה לגמרי הפתרון היה עדכון תוכנה בגיר.
לפי מה שסיפר הבחור הוא עבר מסכת טרטורים: כמה כניסות למוסך שבהן גם איפסו לו את הגיר והתוכנה וגם אנשי שירות של היבואן שניסו לשכנע אותו שככה זה ושהכל בסדר. עד שהוא נסע למוסך המרכזי בראשון לציון ששם הוא השאיר את הרכב ואמר שהוא לא לוקח אותו עד שהתקלה נפתרת ובמוסך המרכזי מצאו איזה אדם שיודע לעדכן תוכנה בגיר שעשה לו את העדכון והבעיות נעלמו לגמרי.
גם אני חוויתי בעיה של השהיית הילוכים ובעיטות ברכב עם 120 אלף קילומטר, כאמור איפוס גיר לא עזר ורענון שמן גם כן לא עזר בכלום. הבנתי שאין לי כוח להתעסק עם היבואן ונסעתי לגבע שאצלו עשיתי עדכון גיר ומאז כבר שנה + הגיר מעביר הילוכים בצורה מאוד חלקה.

אז כשאלך אליהם אני אדחוף ישר לכיוון של עדכון תוכנה.

כרגע הבחור השני שגם חווה את זה נמצא במוסך, הוא יעדכן אותי בממצאים.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור לעוד שאלה:

מישהו יודע אם אחרי מתיחת הפנים יש מערכת עזר לחנייה?

image.thumb.png.acc37389a9db277be7ae98c6c69f649a.png

זה לפי הספר רכב.

אבל במציאות הקווים הכחולים לא זזים כשאני מזיז את ההגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...