Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308, סליחה שהמלצתי (ספויילר: בסוף לא הלך מנוע, זה היה מיכל דלק תקול)

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שאני בא לסנגר , אבל הם אומרים שהיבואן בעצמו החליף משמן בצמיגות x בתקן y לשמן בצמיגות אחרת בתקן אחר. 

זה אומר שגם אלו שטיפלו לפי הספר בשמן הלא נכון במוסכים מורשים לפי תקן שגוי שהיבואן קבע קיבלו רצועה מתפוררת . רק מבהיר מה אני הבנתי מהדברים שנאמרו לי. ואלו שאמרו לי את זה זה לא מוסך של הקונצרן , בכל מקרה שכל אחד יעשה עם המידע הזה מה שבא לו , ומי שרוצה לחפור יותר יכול כמוני להתקשר לאורן שירותי רכב או גבע ולהתייעץ . 

עריכה אחרונה על ידי nepet

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן התקן של השמן התחלף במהלך השנים (לא היה "שגוי". פשוט עדכנו את התקן. קורה כל הזמן) אבל זאת נאיביות לחשוב שזה מה שגרם להתפוררות.

ההתפוררות עקב כימיקלים מהדלק שחודרים למערכת השמן

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש מוחלט מה שאמרו.. זאת תשובה די זהה למה שמנהל מוסך רשת אמר לי פעם.

הפג׳ו 208 שהייתה לי טופלה במוסכי הרשת בשמני total בתקן העדכני וב- 67,000 ק״מ הרצועה התפוררה. מאז הרכב טופל באחד המוסכים המתמחים שרשמו כאן, עם שמנים מאותו תקן ובמיטב הכסף וכל זה לא עזר להציל את המנוע שב- 97,000 ק״מ התחיל להוריד שוטים של 500 מ״ל שמן כמעט כל שבוע

עריכה אחרונה על ידי galbh
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, galbh כתב:

קשקוש מוחלט מה שאמרו.. זאת תשובה די זהה למה שמנהל מוסך רשת אמר לי פעם.

הפג׳ו 208 שהייתה לי טופלה במוסכי הרשת בשמני total בתקן העדכני וב- 67,000 ק״מ הרצועה התפוררה. מאז הרכב טופל באחד המוסכים המתמחים שרשמו כאן, עם שמנים מאותו תקן ובמיטב הכסף וכל זה לא עזר להציל את המנוע שב- 97,000 ק״מ התחיל להוריד שוטים של 500 מ״ל שמן כמעט כל שבוע

לכל החבר'ה שמצדיקים, אצלי היה בדיוק אותו המצב והרצועה התפוררה ב80 אלף ק"מ כשהרכב טופל במוסכי רשת היבואן ואח"כ באחד המוסכים המוכרים והמומלצים פה בפורום, ולאחר החלפת הרצועה הרכב התחיל לאכול 700 מ"ל שמן לאלף ק"מ.

לא יודע לגבי הרצועה השנייה והשלישית...אבל בוודאות הראושנה הייתה לא טובה.

• אהבתי 2

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Jeka88 כתב:

לכל החבר'ה שמצדיקים, אצלי היה בדיוק אותו המצב והרצועה התפוררה ב80 אלף ק"מ כשהרכב טופל במוסכי רשת היבואן ואח"כ באחד המוסכים המוכרים והמומלצים פה בפורום, ולאחר החלפת הרצועה הרכב התחיל לאכול 700 מ"ל שמן לאלף ק"מ.

לא יודע לגבי הרצועה השנייה והשלישית...אבל בוודאות הראושנה הייתה לא טובה.

השיטה להצדקת פיג'ו עובדת ככה:

70% לא טיפלו באוטו בשמן זית זך טהור כל 500 ק"מ, אז ברור שהרצועה תלך כי מה אתה רוצה

מבין ה 30% הנותרים נניח חצי הלכה להם הרצועה? נו אז מה אתה מגזים רק 15% מהרכבים הלכה להם הרצועה

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאורן אמר לי, אותו ההרכב כמו של 2,רק יצרן שונה.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פראג כתב:

70% לא טיפלו באוטו בשמן זית זך טהור כל 500 ק"מ, אז ברור שהרצועה תלך כי מה אתה רוצה

כמה PH? 

0.5?

0.2? 

תהיה ספציפצי בבקשה!

• מצחיק 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התזה של עדכוני השמן לא מתאימה לרכב שלי( c4 2016). הוא טופל מיומו הראשון במוסכי הרשת בשמן בתקן העדכני 712297. ב-80,000 החלפתי רצועת תזמון ומיד לאחר מכן התחילה אכילת השמן. בסיוע מוסך מהנדסים המנוע הוחלף בחדש למרות שתקופת האחריות נגמרה. לאחר כשנה פניתי לשירות לקוחות של לובינסקי והחזירו לי את עלות החלפת רצועת התזמון והשמן שהוספתי עד שהוחלף המנוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שזה המצב . 

אני מודה שכבר חשבתי אחרי השיחה עם גבע ואורן שאפשר להזמין קורסה חדשה , ממש אהבתי את הרכב בנסיעת מבחן שעשיתי . בשתי מילים , לא יקרה. 

חבל , אני מאד אוהב את המותג , היו לי 7 רכבים של psa בשנים האחרונות ועצוב לי שזה המצב .אפילו  אם הייתי יודע שיש קסם שעולה 5000 שח כל 5 שנים הייתי קונה אבל מכל סיפורי הזוועה פה זה לא נגמר בזה. כמעט כל אחד שסבל מספר על הרבה כניסות למוסך ואבחונים שגויים. לדעתי לא שווה את הזמן וההתעסקות . 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואצל כולם דובר על דור הראשון, שים לב.

אתה קונה רכב חדש עם רצועה שונה, אורן ממליץ על החלפה כול 4 שנים.

אישית לא הייתי מוותר על רכב מצוין כמו הקורסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, מיותר. כבר כתבתי כאן שאין טעם לנסות לשכנע את מי שכבר "נדבק". ושלא אובן אחרת, אין לי טענה כלשהיא, לגמרי הגיוני ועם תחושות אי אפשר להתווכח ויש גם מספיק מכוניות טובות אחרות בלי סיפורים על חגורות לדורותיהן. אבל מישהו כבר כתב לי במענה לפוסט ההוא ( והוא אחראי פורום, אז חייבים לציית ) שזה לא פורום ייעוץ, אז לא אכתוב איזה, אבל יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yulianx כתב:

ואצל כולם דובר על דור הראשון, שים לב.

אתה קונה רכב חדש עם רצועה שונה, אורן ממליץ על החלפה כול 4 שנים.

אישית לא הייתי מוותר על רכב מצוין כמו הקורסה.

המחשבה שאולי יקרה משהו רע ואז יתחיל session של אבחון שגוי שיגרור 5 כניסות למוסך בגלל אותה בעיה ואז אולי יפתרו ואולי לא וכשזה יגיע אחרי האחריות אני אצטרך להתחנן לרצון טוב ואז המוניטין של הרכב הזה גם ככה יהיה בקרשים ואמכור אותו במחיר שחיטה כל אלה גורמים לי לעבור הלאה כי בכל זאת מדובר בהוצאה של מעל 100k , אז אם מישהו מוכן להוציא סכום כזה נכון להיום בהנתן כל הסיכונים שפירטתי הוא כנראה עשיר מאד עם הרבה זמן פנוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים המכירות של psa בארץ או באירופה (שם כמה מהרכבים בין הנמכרים שיש) לא נפגעו.

כך שאנשים שקונים רכבים חדשים כאלו לא עשירים, וכניראה לא מבלים במוסכים למעט טיפול.

אני יכול להגיד שגם בקבוצת קקטוס, אנשים לא מבלים במוסכים, וזה ברכבים לא חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yulianx אתה עקבי בלהמליץ על הרכבים האלה בכל חור ולא מרפה מעניין דור הרצועה. 

ממש מעניין אותי, כמה זמן וכמה ק״מ יש לך את הרכב?

ולגבי ההודעה הקודמת שלך - השירות באירופה ממש בר השוואה לזה שבישראל.. באירופה מעודדים מוסכים עצמאיים לעבוד מול היצרן, בישראל אתה ״שבוי״ של היבואן אם אתה רוצה בכלל להוציא את צמד המילים רצון טוב מהפה.

אני קציצה אם מישהו נכנס למרכז שירות בצרפת/אנגליה/גרמניה עם נורת תקלה דולקת ואומרים לו ״איפסנו סע עד שתדלק שוב תקלה״.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...