Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידות לכיוון שסתומים לאופל קורסה

jozepe11
שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהטעו אותי,אני חושב שהשסתומים באופל קורסה הם הידראוליים בכלל ולא זקוקים לכיוון-האם אני צודק??סתם לידיעה כללית האם במכוניות יפאניות גם יש שסתומים הידראולים-הכוונה למכוניות כמו : הונדה,טויוטה,סובארו...?

בתודה יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהטעו אותי,אני חושב שהשסתומים באופל קורסה הם הידראוליים בכלל ולא זקוקים לכיוון-האם אני צודק??סתם לידיעה כללית האם במכוניות יפאניות גם יש שסתומים הידראולים-הכוונה למכוניות כמו : הונדה,טויוטה,סובארו...?

בתודה יוסי.

סיכוי סביר שהטעו אותך, אופל לא משתמשים בשסתומים עם כיוון אלא בשסתומים הידראולייים.

עד כמה שאני יודע - למנועי סובארו אין שסתומים הדראוליים. גם לא למיצובישי, לפחות לא בלאנסר או בסופר לאנסר, בנוסף גם פיז'ו - סיטרואן ורנו אינם מחובבי המערכות ההידראוליות.

לגבי טויוטה והונדה - אני לא יודע.

יצרנים נוספים שאני יודע שמשתמשים בשסתומים הידראוליים הם לנצ'יב ו-BMW.

אגב, לגבי אופל, אני כמעט בטוח לחלוטין, יש לי היינס של אופל קאדט, לכן הידיעות שלי ודאיות לגבי המנועים של הקאדט, אבל המנוע 1.4 של הקורסא מבוסס על מנוע ה1.3S שלהם, כך שאני לא חושב שיש הבדלים. [וכך גם מנוע ה1.6 שבדייהו רייסר למשל]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי סביר שהטעו אותך, אופל לא משתמשים בשסתומים עם כיוון אלא בשסתומים הידראולייים.

עד כמה שאני יודע - למנועי סובארו אין שסתומים הדראוליים. גם לא למיצובישי, לפחות לא בלאנסר או בסופר לאנסר, בנוסף גם פיז'ו - סיטרואן ורנו אינם מחובבי המערכות ההידראוליות.

לגבי טויוטה והונדה - אני לא יודע.

יצרנים נוספים שאני יודע שמשתמשים בשסתומים הידראוליים הם לנצ'יב ו-BMW.

אגב, לגבי אופל, אני כמעט בטוח לחלוטין, יש לי היינס של אופל קאדט, לכן הידיעות שלי ודאיות לגבי המנועים של הקאדט, אבל המנוע 1.4 של הקורסא מבוסס על מנוע ה1.3S שלהם, כך שאני לא חושב שיש הבדלים. [וכך גם מנוע ה1.6 שבדייהו רייסר למשל]

רון.

שלום לנסיך הקטן.

הטעו אותך ידידי אני לא רוצה להגיד שאתה לא יודע אז בו נמשיך.

קודם כול יש ויש דגם מסוים של אופל קורסה שאין לא מרמים הידראולים וכן מכונים שסטומים.

אים בעל האופל ירשום דגם מנוע אני יוכל לעזור לא.

בסוברו כן הולכים מרמי שסטומים כול המנועים "החדישים" יש להם מרמים הידראולים נידמה לי שמשנת

84 יצאו המנועים הראשונים אים מרימים הידראולים

גם במיצובשי ישמרמים הידראולים בו נציג את זה כך חוץ מלנסר וגאלנט יש לכולם מרמים הידראולים.

הסיגמה ,L200 ועוד.

גם בהונדה יש חלק אים מרמים הידראולים וחלק לא.

גם מנועי הפזו וסיטרואן המתקדמים יותר יש מרמים הידראולים.

ודווקא בשביל להרגיז בלנציה וBMW כולם איין מרמים הידראולים רק לחדישים ביותר.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...