Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה בשטח פרטי (חניה ״פיראטית״)

שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

האם מותר לי לחנות בשטח פרטי המוצמד לדירתי? בהיתר בעירייה השטח מופיע כשטח גינה ולא כחניה

באזור יש בעיות חניה מאוד קשות.

אחד השכנים רוצה שבשטח תהיה גינה ולא שאחנה שם, האם יש לו זכות לדרוש זאת? שוב מדגיש שמדובר בשטח שמוצמד לדירה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק מול העירייה עם תשריט של הבניין.

זה לגמרי לא טריוויאלי, אפילו שהשטח מוצמד לדירה שלך.

לדוגמה בתים פרטיים טוריים, לכל אחד מהם שטח שמוגדר כשטח גינה, מי שרצה לעשות פתח ושער בקיר מול הרחוב, הנמכת המדרכה וחנייה, היה צריך אישור מהעירייה בשביל זה.

אגב אפשר קצת תמונות שנבין על מה בדיוק מדובר? מאיפה הגישה לאותה שטח גינה שבה אתה רוצה לחנות?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך פתח, יש גישה לשטח דרך מחסום.

יש 2 חניות מאושרות לצד הבנין, ואפשר דרך המחסום להגיע גם לשטח שלי שהוא בחזית הבנין.

בתמונה רואים את השער, מימין החניות החוקיות, איפה שהרכב האדום זה שטח ציבורי, ועוד ימינה בחזית זה השטח שלי, שיש שמה עכשיו רק אדמה והוא בתוכנית של העירייה אמור להיות גינה.

image002.jpg

עריכה אחרונה על ידי friendly
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והדרך לשם היא דרך שתי החניות המאושרות איפה שחונה הסוזוקי בתמונה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי אתה צריך אישור מרוב בעלי הדירות לעשות את זה. מדובר על חצר ששייכת לך אבל הגישה אליה היא משטח ציבורי של הבניין אם אני מבין נכון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח, אם הגישה היא דרך החניות החוקיות, והחניות החוקיות מוצמדות לדירה ספציפית...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להבנתי גם נדרש אשור עיריה כי יש כאן שינוי ייעוד מגינה לחניה.  מכיוון שלפי שנכתב יש שכן שמתנגד - הייתי נזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לחנות בשטח שלי הדרך עוברת על מטר של שטח ציבורי.

השטח שלי הוא עוד משמאל, כתבתי ימין בטעות

עריכה אחרונה על ידי friendly
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 33 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא בטוח, אם הגישה היא דרך החניות החוקיות, והחניות החוקיות מוצמדות לדירה ספציפית...

אם הוא צריך לעבור דרך חניות פרטיות של דיירים כדי להגיע לחצר שלו אז בכלל אין מצב שמישהו יסכים לזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למה מותר או אסור, כדאי מאוד לקבל את הסכמת השכן לפני. סכסוכי שכנים יכולים להדרדר.

דפוק לו על הדלת, הזמן אותו לקפה ועוגה, הסבר לו שיש מחסור בחניה שפוגע גם בו, ושגניה ממילא אין שם וזהו שטח אדמה שאין לך כוונה להפוך לירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, friendly כתב:

כדי לחנות בשטח שלי הדרך עוברת על מטר של שטח ציבורי.

השטח שלי הוא עוד משמאל, כתבתי ימין בטעות

לא הבנתי, אתה יכול לצייר על התמונה שהבאת איפה השטח שלך?

המעבר לשם עובר איפה שהסוזוקי חונה?

לפני 16 שעות, SlowRide כתב:

אם הוא צריך לעבור דרך חניות פרטיות של דיירים כדי להגיע לחצר שלו אז בכלל אין מצב שמישהו יסכים לזה.

ברור שלא

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה הכי פשוט אם תשרטט או אם תירד רגע למטה, תפעיל וידאו, ותלך ברגל משער הכניסה לחנייה ועד השטח אותו אתה מתכנן להפוך לחניה. את הוידאו תעלה לכאן. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...