Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי טיפולים שוטפים

eaglehorse
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי רכב שנתון 2016 עם פחות מ 40,000ק"מ

אלא שהבעלים עשה לו רק 2 טיפולים במהלך כל הזמן, ז"א כל 15k

רכב צריך לעבור טיפול כל 15k או כל שנה מה שיבוא קודם,

כמה זה קריטי למצב של הרכב?

מה כדאי לבדוק שעלול להינזק מחוסר טיפול ראוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שכפי שאתה מבין שזה לא טוב. 

בהחלט ייתכן - בתסריט הגרוע -  שהרכב אמנם צבר מעט ק"מ כל שנה אבל נסע ברוב הנסועה שעבר בתנאים קשים של נסיעה עירונית איטית מעטת קלומטראז' אבל ספג שעות נסיעה רבות של עצור-סע. 

במצב זה אם טופל כל שנתיים הרי נוצר בלאי לא מועט למערכות שונות. כמה בלאי נוצר ובאילו מערכות? קשה לדעת. 

האם יש לך תיעוד של שני הטיפולים שאכן בוצעו לאורך 5 השנים  ?

האם הם היו במוסך מורשה יבואן ? האם בוצעו עם חלקים איכותיים בהתאם לתקן היצרן ? 

אם התשובה לשאלות הנ"ל שלילית - אני הייתי מתרחק.  

בתנאי נסיעה פסימיים כפי שפירטתי ועם משטר טיפולים מפוקפק יש סיכוי רב להיווצרות בוצה במנוע, סתימת רשתית שמן, בלאי מופרז למערכות שונות. 

הייתי ממליץ לגשת למוסך מתמחה שמכיר דגם כזה שיבדוק מצב. 

יעזור אם תציין באיזה רכב מדובר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתקדם לרכב הבא למרות הק"מ ה"מפתה".

חסרים כאן 3 טיפולים -אי החלפת שמן ומסנן בזמן עלולה לגרום להיווצרות משקעים במע' השמן/בוצה במנוע ואישית הייתי מוותר על התענוג.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...