Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דן אלי
שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני חייל משוחרר, ברצוני לרכוש סיאט איביזה, אני לא מחפש את הדגם הכי חדש, אלא יותר בכיוון של סוף 2017 ו2018

נאמר לי שבצדמבר מגיע הדגם החדש מה שישפיע על המחירים של השנתונים הקודמים.

אז נשאלת השאלה, עד כמה הדבר נכון? להתייחס לזה ולחכות?

ועוד שאלה קטנה, לאלו מכם שיש את ה1.0 סמ"ק, מה צריכת הדלק הממוצעת שלכם?

תודה רבה מראש לכל העונים.

עריכה אחרונה על ידי דן אלי
הוספת פרטים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה מתכנן לקנות חדש או משומש? אם חדש ולא דחוף לך, תחכה למתיחת הפנים. מתיחת הפנים תשפר את נושא הבטיחות (סוף סוף ללא מובילאיי), אבזור ויהיה שינוי קל במראה.

2. יש לי את המנוע הזה על סיאט ארונה וצריכת הדלק הממוצעת שלי היא קצת יותר מ-1:15. מדודה על פניי יותר מ-30 אלף ק"מ. מאמין שמהאיביזה אפשר לקבל קצת יותר, באיזור ה-1:16.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכוון לאיביזה 2017-18 הדגם החדש עם ה1.0 סמ"ק (115 כ"ס) זה כרגע בסביבות ה57 אלף, אני לא מתכוון להוסיף עוד סכומים כך שהשינוי עצמו לא ישנה לי את הקנייה, פשוט חשובה לי מתיחת הפנים שהייתה בסוף 2017, הרכב עבר שינוי רציני בגודל ובמראה.

ויופי צריכת הדלק נשמעת טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש רמת גימור אקסלנס, סטייל או FR, אל תקנה רפרנס כי היא מחסירה הרבה מאוד אבזור ולדעתי גם נראית פחות טוב.

בסוף 2017 זה כבר דור חדש ולא מתיחת פנים.

אני לא חושב שמתיחת הפנים תשנה משהו במחיר ואם אתה מוצא רכב טוב עם נתונים טובים, אל תחכה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כן הכתכוונתי לדור החדש. אני מחפש את הסטייל, הרפרנס אין בו כלום, הFR מחוץ לטווח. והבנתי, לחפש רכב טוב ולא בהכרח לחכות, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 1.0 DSG סטייל, בנסיעה משולבת יוצא לי סביב 1 ל-15.

קח בחשבון הבדלים גדולים מאוד בין צריכת הדלק בתוך העיר (1 ל-12 ואפילו פחות) ומחוצה לה (יכול להגיע ל-1 ל-20)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי באיביזה הקודמת אך עם מנוע ה 1.0 בערך 1/16.5, בנסיעה לא הכי חסכונית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...