Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לתו סחר

שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מישהו שאני מכיר התקשר לכל מיני חברות ביטוח ונאמר לו שהם לא מבטחים תו סחר ולקוחות שלהם שסוחרים רכבים עושים פשוט ביטוח רגיל על הרכב

האם הגיוני לעשות דבר כזה? זה חוקי בכלל לקחת פוליסה של רכב רגיל ולעשות אותה על תו סחר ? אני מכיר לפחות חברה אחת גדולה כגון "אלדן" שאין להם את הקליפס הזה שמחלקים במשרד הרישוי שרשום עליו "במבחן" או שכן יש להם אבל פשוט פיספסתי ולא ראיתי...

עוד משהו, סוכן הביטוח שדיברתי איתו אמר שחברת הביטוח דורשת שהעסק (מגרש הרכבים) יבוטח ביחד עם תו הסחר, ולפי מה שהוא אומר אם לעסק אין מגרש אז לא בטוח בכלל שזה אפשרי מבחינת חברת הביטוח לבטח את הרכב אצלם

האם דבר כזה הגיוני ? מכירים חברות שמסכימות לבטח תו סחר ללא מגרש רכבים ? (שאלה למי שמתעסק עם תו סחר)

*חשוב לי להדגיש:  משרד הרישוי מסכים כי חוזה שכירות של בית (או מסמך המהווה הוכחה של בית בבעלותך) בעל שטח 10 מ"ר לפחות יכול לשמש כמשרד לעסק וזה מספיק בשביל לתת רישיון לתו סחר, אז פחות נשמע לי הגיוני שכל חברות הביטוח ימנעו מכל סוחר רכב מתחיל להתחיל את העסק שלו ללא מגרש רכבים - מאמין שדבר כזה קיים, ובכל זאת אני שואל.

ואם אתם מכירים סוכנויות  שאפשר לפנות אליהן שהן מומלצות (בהנחה שמותר לפרסם פה)  אז אשמח.

תודה,

עריכה אחרונה על ידי haim986
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצת קדימה.

אתה סוחר רכב?

חבר שלך?

אתה רוצה להיות?

אתה מוסכניק מתחיל?

תן קצת רקע

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני וחבר רוצים להיות סוחרים

אשמח למענה

ואם כבר אני כותב אז אשמח להבין האם חייב להשתמש בתוכנה של בקרת צי רכבים (מה קניתי מה מכרתי ספר טיפולים) מישהו יודע האם התוכנה הזו חובה לעניין רשויות המס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...