Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרון לקירור חדר ללא התקנת מזגן או שימוש בחלון

JFK
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גודל? כיווני אוויר? 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.4.2021 בשעה 23:51, DareDevil כתב:

גודל? כיווני אוויר? 

חדר כ-12 מ''ר. כיוון אוויר אחד לדרום, בגלל שזה ממ"ד החלון לא מאפשר הוצאת שרוול של מזגן נייד לכן אני מחפש פתרון שלא צריך חלון.

בתאריך 20.4.2021 בשעה 21:37, Ziv כתב:

שים מתקן עם קוביות קרח מלפני מאוורר.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

אני מחפש פתרון ללילה שלם, נראה לי שזה יחזיק במקסימום שעה 😀

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם פתרונות עבור התקנת מזגן בממ"ד, האם קיים צינור אוורור בממ"ד?

ראה כאן דוגמה להתקנה בעזרת התקן תקני לממ"ד, ודיון בנושא בהמשך:

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "מאוור" כזה שאתה שם לו קרח/מים בחלק התחתון, זה מין קופסה פלסטיק שצריכים לרוקן כל כמה זמן, וזה "סוג" של מזגן, נראה לי הפתרון הגי טובה לך.
אני כמעט בטוח שזה זה בתמונה, לפחות משהו דומה חח7073d23c29f6cbf6a73fc60d7be42324.jpg081e5bf1fd138957988115d2c1cb0ac0.jpg

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוורר תקרה זאת המצאה מאוד מוצלחת מניסיון, השאלה האם זה קל/אפשרי להתקין בממ"ד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, innvision כתב:

יש גם פתרונות עבור התקנת מזגן בממ"ד, האם קיים צינור אוורור בממ"ד?

ראה כאן דוגמה להתקנה בעזרת התקן תקני לממ"ד, ודיון בנושא בהמשך:

עבודה יפה מאוד!

יש צינור אוורור בממ"ד. הסיבה שאני מנסה למצוא פתרון ללא התקנת מזגן, א: הדירה צפויה לעבור שיפוץ בעתיד הקרוב יחסית ואין לי עניין להשקיע בדבר זמני. ב. חדר הממ"ד בחזית הבנין ואין לי היכן למקם את המאייד.

התכנית בשיפוץ להתקין בכל הבית מיזוג מרכזי במקום המפוצלים שיש בחדרים מסויימים.

לפני 6 שעות, kurko1992 כתב:

יש "מאוור" כזה שאתה שם לו קרח/מים בחלק התחתון, זה מין קופסה פלסטיק שצריכים לרוקן כל כמה זמן, וזה "סוג" של מזגן, נראה לי הפתרון הגי טובה לך.
אני כמעט בטוח שזה זה בתמונה, לפחות משהו דומה חח7073d23c29f6cbf6a73fc60d7be42324.jpg081e5bf1fd138957988115d2c1cb0ac0.jpg

נראה מעניין אבדוק את זה.

יש לך כזה בבית? לכמה שעות מספיק המים/קרח?

תודה!

לפני שעה, hans כתב:

מאוורר תקרה זאת המצאה מאוד מוצלחת מניסיון, השאלה האם זה קל/אפשרי להתקין בממ"ד.

הייתה לי מחשבה כזו בעיקר בגלל שהתקנתי מאוורר תקרה בחדר משחקים (עד השיפוץ שיחובר מזגן לחדר) וזה עוזר מאוד רוב הזמן.

אבל יש הבדל מהותי בין החדרים. חדר המשחקים הרבה יותר מאוורר, הוא גדול יותר ובכללי פחות חם בו ולכן המאוורר עושה את ההשלמה בצורה טובה.

לגבי הממ"ד האוויר חם ולכן אני נוטה לחשוב שמאוורר תקרה יערבל את האוויר החם ולא יתן תחושה של בריזה קרירה.

וכן, אפשר להתקין בממ"ד (יש את הציוד המתאים :)

לפני שעה, save כתב:

זה נקרא צ'ילר. וזה עובד באזורים יבשים כמו הנגב . באיזור עם לחות זה כמו כוסות מים למת. האופציה לשים כל פעם קרח זה להיות עבד למקרר.

מה כוונתך שיעבוד רק באיזורים יבשים, למה?

אתה צודק שזה טרחה אבל כשאין עוד אופציות זה יכול להיות רלוונטי

עריכה אחרונה על ידי JFK

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כוונתך שיעבוד רק באיזורים יבשים, למה?
אתה צודק שזה טרחה אבל כשאין עוד אופציות זה יכול להיות רלוונטי
לא, בעבודה, תכלס לא כזה עוזר לנו כי זה עומד בחוץ, לא בחדר סגור, אבל כאשר אתה עומד קרוס עליו, זה סבבה.
אצלי יש מזגן נייד, באתי להגיד לך, אבל כתבת שאין אפשרות לחלון, אז לא טוב לך.

למזגן נייד, אני שם לו מים רגיל מ הברז, משהו כמו 2 וקצת ליטר לדעתי, ונגמר תוך שעתיים +/- אבל אני שם על מקסימום ו בערך 20 מעלות, דווקא בימים אחרונים השתמשתי בו כי היה ממש חם.

לבחור שכתב לי שצריך לשים מים/קרח לדבר הזה ששמתי, לא חייבים תכלס, אפשר בלי לשים כלום, מאמין שלחדר סגור יעשה את העבודה גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, kurko1992 כתב:

אני כמעט בטוח שזה זה בתמונה, לפחות משהו דומה חח

אני גם קניתי את המאוורר הזה לפני שהתקנתי מזגן בחדר, ניסיתי לחפש מידע באינטרנט אבל לא הצלחתי להשיג דבר.

כשאני מכניס למיכל מים פושרים ומפעיל את "תכנות מיכל המים", אני לא מרגיש בהבדל כלשהו.

כשאני מוסיף מים קרים, עדיין לא מרגיש בהבדל.

כשאני מוסיף קוביות קרח, המים נוזלים לאט מתחת למאוורר ותוך שניה מגיעים למפצל החשמל.

ניסיתי 3-4 פעמים עם קוביות קרח / קרחונים (כמו אלה ששמים בצידניות כדי לשמור על הקור) ושניהם גרמו לאותה נזילה מתחת למאוורר.

לא מצאתי מידע על כך באינטרנט לכן אני משתמש בו כמאוורר רגיל. האם אצלך אתה חווה את אותה נזילה?

בכל אופן אם זו "בעיה" גורפת לא הייתי ממליץ לקנות מאוורר כזה. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הפואנטה להמציא מאוורר שאמור לצנן את האוויר באמצעות מים קרים, אבל המים הקרים גורמים למיכל "להזיע", ואחרי כמה דקות החדר כבר נהיה מוצף?

האם כוונת הממציא הייתה שהמאוורר יצרוך רק מים פושרים?

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. אתם צריכים להבין את החילוף הטרמודינמי בשעה שמים מחליפים מצב צבירה מנוזל לרסס ולגז וחזרה למים...
באיזור שגם ככה כל האויר לח עם 90% לחות יהיה קשה מאד ליצור אידוי (קור הוא תוצר לוואי של התהליך).
עדיף כבר להכניס את הקרח לתחתונים.
לכן צ'ילר עובד הכי טוב איפה שיש ניגודים : אויר חם ויבש לעומת רסס רטוב כדי שרסיסי המים יתאדו הכי מהר.

תוכל ככה לקרר 2-4 מעלות שזה אחלה. תתרכז בדקה 18

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...