Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: ניסאן מיקרה N-ספורט

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיקנטו gt-line מציעה בדיוק את מה שמציעה המיקרה הזו - רכב רגיל לגמרי עם קישוטים. יש מספיק רוכשים שזה (התדמית) ידבר אליהם. המיקרה הזו לפחות לדעתי נראית די טוב, בניגוד לפיקנטו שנראית כמו, ובכן, מיני אסיאתית גנרית.

שתיהן יהיו חבילות טובות למי שמחפש תדמית ספורטיבית ברכב סטנדרטי לגמרי, עם אחזקה פשוטה וצריכת דלק סבירה.

רק מוזר שבקרסו פספסו לגמרי את האירוניה בשם. אי אפשר היה לקרוא לה R-ספורט או משהו?

• מעניין 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העניין שהפיקנטו די טובה בקבוצה שלה לעומת המיקרה, אנשים לא סתם רוכשים אותה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל זאת בכלל לא הנקודה (וגם, הפיקנטו מכונית מוצלחת לקבוצה פשוט כי אין לה תחרות מי יודע כמה, לא כי היא איזו מציאה מטורפת באופן כללי).

ה-N-ספורט הזו למיקרה היא בדיוק כמו ה-GT-line לפיקנטו, ה-FR לסיאטים בכלל (זוכר שפעם זו היתה גרסת ביניים בדרך לקופרה?) ו(תיכף יסקלו אותי פה) ה-r-design לוולוו וה-rs-line לפורד. רכב רגיל עם קישוטים ספורטיביים.

לפחות במקרה של וולוו ופורד היה פוטנציאל לא רע להתחיל איתו, בניגוד למיקרה ולפיקנטו. אבל הקונספט הוא אותו קונספט - אתה משלם על תדמית ספורטיבית, לא שום דבר מעבר.

העובדה שהמיקרה באופן כללי היא לא הסופר מיני הכי סופר בקלמר בוודאי לא עוזרת לגרסה הזו, אבל זה כבר דיון אחר לגמרי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיתייחס ל-N ספורט ספציפית,

יש רכבים שעם נחיתתם בישראל, הם מופיעים מיד בזירת ה-0 ק"ם.

אפילו ה-2008 החדשה.[אתר CARCLICK אם זה מעניין]  או קיה אקסיד. ולא חסרות עוד מלא דוגמאות.

האם המיקרה החדשה, היא להיט מכירות כלשהוא? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, פבל כתב:

בתור מישהו שעבר ילדות לא פשוטה עם כינויי גנאי (וופל, פאזל, רוסי מסריח אמא ש'ך ****) אני יודע שלא יפה לצחוק על שמות, אבל כשניסאן מיקרה "N-ספורט" הגיעה למבחן עם בלמי תוף מאחורה, חוש האירוניה המפותח-יתר-על-המידה שלי-התפרץ ולא יכולתי להתאפק. לא יפה, פבל, לא יפה. ילד רע.

אפילו בלי לקרוא עדיין את הסיקור - אתה לא רוצה אפילו לדעת את הגנאי שאני סבלתי ממנו כילד - לא לא, זה יגמר בפתיחת תת פורום של תמיכה וסיוע נפשיים לחברי הפורום. 

עריכה - ולאחר קריאה - בסדר, ברור שהשם הוא לצורכי שיווק אבל סה"כ הרכב נראה כמו חבילה נאה יחסית של אבזור בעיקר - המושבים נראים לי נהדר כולל השימוש באלקנטרה על הדשבורד.

מעניין איך התוספת של BOSE נשמעת שם.

באמת חבל על התאמה כל כך לא נכונה של חישוקים וצמיגים - היה אפשר לשמור על היופי והמראה עם עם פחות חישוק ויותר צמיג - בהחלט מיותר. 

סה"כ זה נראה כמו רכב שיכול לדבר לצעירים וזה כן נראה כמו רכב שצעירים יהיו מוכנים "להיראות" בו.

אבל המחיר. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

ובואו בבקשה נשים את זה פעם אחת ולתמיד מאחורינו – אין מצב שבמכונית שעולה יותר מ-19.90 יהיו חלונות חשמל לא אוטומטיים. פשוט לא. 

נכון?! בקליאו שהייתה לי היה הנעה ללא מפתח אבל חלונות עם גלגלת מאחורה. סדר עדיפויות משהו...

כתבה מעולה פבל, הכתיבה מעניינת וכיף לראות לפעמים גם רכב נקטל כשמגיע לו ולא רק ליטופים ומחמאות ממומנות על כל רכב חדש שיוצא.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לי האמת זה עבד, אני לא הייתי צריך חלונות חשמל מאחורה(לא נסעו כ"כ מאחורה) אבל זה שהקליאו באה עם בקרת שיוט מערכת עם הזרמת מוזיקה בBT ושליטה מההגה הייתה יותר חשובה לי מחלונות חשמל מאחורה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, discoTD5 כתב:

אחרי סיבוב קצר ברכב, אני באמת לא מבין את מי שיקנה אותו.

הוא לא נוח ולא נעים כמו המתחרים האחרים שלו באותו מחיר. אפילו בפער גדול לרעתו.

כמו שנרשם, במחיר של 85.0 - 90.0 אש"ח אני יכול להבין. you get what you pay for 

ב 115.0 אלף יש אלטרנטיבות שעדיפות עליו בכל פרמטר אפשרי.

לא הבנתי...
אתה שולח אנשים לקנות זבל אירופאי מתקלקל במחיר יקר יותר - כאשר פה יש להם הזדמנות פז לשים את ידם על חתיכת אקסמפלר יפאני אמין סופר-ייחודי שעולה עוד אפילו פחות מאלו שמתקלקלים ??
וואלק אתה... 😜

• מצחיק 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, pooh-bear כתב:

ה-N-ספורט הזו למיקרה היא בדיוק כמו ה-GT-line לפיקנטו, ה-FR לסיאטים בכלל (זוכר שפעם זו היתה גרסת ביניים בדרך לקופרה?) ו(תיכף יסקלו אותי פה) ה-r-design לוולוו וה-rs-line לפורד. רכב רגיל עם קישוטים ספורטיביים.

נכון

לפי התרשמותי, סיאט איביזה היתה הראשונה ב"אופנת הכאילו" (כלומר עיצוב ספורטיבי כמעט בלי כיסוי טכני), ויש כאלה שאכן הפוזה יותר חשובה להם יותר מהביצועים, ולכן זה התאים להם.

העניין הוא שלפי ההצהרות של סיאט, בחודשים הקרובים יהיה כיסוי לכל ה"טררם". ייתכן שזה גם פיצוי חלקי על האיביזה-קופרה החדשה ,שאמנם הוכרזה, אבל מעולם לא יוצרה ונמכרה.

גם האיביזה תקבל מנוע 1.5 עם תיבת DSG, ואם וכאשר תגיע לארץ (ואם לא יהיו הפתעות) ,היא  תהיה הסופר-מיני העממית החזקה ביותר.

אני מניח שבשלב מסויים יביאו גם את הפולו  , שלו כבר יש גרסת 1.5 עם DSG.

לינק:

https://www.seat-mediacenter.com/newspage/allnews/modelrange/2020/SEAT-increases-the-Ibiza-appeal-with-a-sportier-1-5-litre-TSI-engine-with-7-speed-DSG.html

עריכה אחרונה על ידי ntd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, noknok כתב:

^

לי האמת זה עבד, אני לא הייתי צריך חלונות חשמל מאחורה(לא נסעו כ"כ מאחורה) אבל זה שהקליאו באה עם בקרת שיוט מערכת עם הזרמת מוזיקה בBT ושליטה מההגה הייתה יותר חשובה לי מחלונות חשמל מאחורה.

אני אישית מאוד אוהב לפתוח גם את החלונות מאחורה (בעיקר כדי לפזר חום), זה היה לי חסר הרבה יותר מהנעה בכפתור.

ובכל אופן, גם אם לא ממש יושבים אנשים מאחורה, סופר מיני ב2019-20 צריכה לדעתי להגיע עם חלונות חשמל גם מאחורה כסטנדרט מבלי שזה ייחשב בקשה מוגזמת.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שפיספסתם את הפואנטה, יש ואפשר לראות בכתבה את החלונות חשמל מאחור. 

התלונה היא לגבי היות חלונות החשמל לא אוטומטיים , כלומר שצריך להחזיק את הכפתור ולא פשוט ללחוץ ולעזוב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רכב ראשון לילד או נער\ה שעושים את העסקה הראשונה שלהם זו יכולה להיות בחירה טובה מאוד או לרכב עיר שיש בו גם תוספות מפנקות ומראה יפה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שהילד לא יעדיף רכב כמו קליאו? עם תצוגה דיגיטלית, תאורת אווירה?

או קורסה שנראית מצוין, גג נפתח זריזה יותר?

או את האיביזה fr שצעירים אוהבים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ הרבה פעמים פשוט כי זה מה שאבוש מוכן לקנות, זה או רכב יפני אפור אחר.

לפני 11 דקות, yoav911gt2 כתב:

נראה לי שפיספסתם את הפואנטה, יש ואפשר לראות בכתבה את החלונות חשמל מאחור. 

התלונה היא לגבי היות חלונות החשמל לא אוטומטיים , כלומר שצריך להחזיק את הכפתור ולא פשוט ללחוץ ולעזוב. 

אופסי 😅 האמת שלא התעמקתי בתמונות.. (אולי מסיבה מסויימת)

אם ככה אז מילא, לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, pooh-bear כתב:

לא מדויק. ב-ST ליין וה-R דיזיין יש גם מתלים מוקשחים, ה-ST ליין מונמכת וה-R דיזיין יש בושינגים קשים יותר. 

פה השינויים (מלבד החישוקים הגדולים יותר) הם קוסמטיים לחלוטין.

לפני 2 שעות, ntd כתב:

גם האיביזה תקבל מנוע 1.5 עם תיבת DSG, ואם וכאשר תגיע לארץ (ואם לא יהיו הפתעות)

היא לא תגיע. לא יכול לפרט יותר מזה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...