Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך לארץ: וולוו XC40 recharge T5

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן כיום (בישראל) הדגם היחיד של וולוו שלא משווק בגירסת PLUG-IN הברידית הוא ה-XC40, וזה הולך להשתנות בקרוב.

גירסת ה-Plug-in  ההברידית אמנם נקראת T5 אך בתא מנוע שלה יש מנוע 3 צילינדרים בנפח 1477 סמ"ק שמוציא הספק של 180 כ"ס ומניע את הגלגלים הקדמיים, אליו מצטרף מנוע חשמלי עם הספק של 82 כ"ס ההספק המשולב הוא 262 כ"ס עם מומנט מכובד של 43.3 קג"מ.

טווח הנסיעה על חשמל ע"פ היצרן הוא 45 ק"מ. (במבחנים הצליחו להגיע לטווח אמיתי של 38 ק"מ)

טעינה מלאה משקע רגיל תקח 6 שעות, שימוש במטען Type 2 יקצר את משך הטעינה ל-2.5 שעות, וזאת גם הטעינה המהירה ביותר שתוכלו לקבל בדגם הזה.

התאוצה המוצהרת מ-0-100 היא 7.3 שניות. (מקום טוב באמצע בין ה-T4 ל-T5 הרגילה)

באופן מפתיע המנוע משודך לגיר 7 מהירויות דו-מצמדי.

הסוללה אינה פוגעת בגודל תא המטען או תא הנוסעים וגודלם זהה לגודלם בגירסאות הרגילות - יש גם גלגל חילופי.

המחיר? ה-XC40 Recharge T5 (כנראה) לא תהיה הגרסה היקרה ביותר מדגמי XC40, ויש להניח שהיא גם לא תהיה הזולה ביותר אלא - מקום טוב באמצע. כשאדע מחיר מדוייק - אעדכן.

New Volvo XC40 T5 Twin Engine plug-in hybrid launched | Auto Express

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

האינדיקציה למחירים לא השתנתה, והערכתי היא שהמחירים ינועו בין 250 ל-300 אלף ש"ח בהתאם לרמות הגימור ( Inscription ו-RDesign )

נותר רק לראות האם דיגמי ה-T4 וה-T5 בנזין ישארו בהיצע או יתייתרו כי ההספק של ה- T5 Recharge גבוה מזה של ה-T5 הרגילה והיא חסכונית ממנה.

אמנם ל-T4 ול-T5 הרגילים יש הנעה כפולה,לעומת קדמית בלבד ב-Recharge אבל נראה לי שלרוב הלקוחות זה לא יהיה דיל ברייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-X1 פלאג אין עולה 300 אלף, לדעתי הוולוו תעלה קצת פחות - בין 250 ל-300.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.8.2020 בשעה 16:57, PriceDevil כתב:
האינדיקציה למחירים לא השתנתה, והערכתי היא שהמחירים ינועו בין 250 ל-300 אלף ש"ח בהתאם לרמות הגימור ( Inscription ו-RDesign )
נותר רק לראות האם דיגמי ה-T4 וה-T5 בנזין ישארו בהיצע או יתייתרו כי ההספק של ה- T5 Recharge גבוה מזה של ה-T5 הרגילה והיא חסכונית ממנה.

אמנם ל-T4 ול-T5 הרגילים יש הנעה כפולה,לעומת קדמית בלבד ב-Recharge אבל נראה לי שלרוב הלקוחות זה לא יהיה דיל ברייקר.

דגם ה-T4 מגיע לארץ עם הנעה קדמית.
לא חושב שימשיכו להביא את ה-T5 בנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק שילוב מנוע חשמלי בהספק של 80 סוסים ומנוע בנזין בהספק 182 סוסים יתן בשילוב היברידי 262 סוסים. אני מפספס משהו? זה לא יותר לכיוון 220?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Hagaix כתב:

אני מתאר לעצמי שהמדבקה הזאת נועדה למנוע מאנשים להביך את עצמם בתחנות דלק, אבל היא ממש לוקחת מהאלגנטיות של הרכב.

ממש לא - מכיוון שהרכב הוא Plug-in ונוסע גם על בנזין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שכוונתו היתה למנוע מאנשים לנסות ולתדלק דרך פתח הטעינה.
בכל מקרה המדבקות המוגזמות האלא תמיד הציקו לי בעין, עוד כשהXC-90 פלאג-אין הושקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הושקה היום רשמית במחירים סופר אטרקטיביים - החל מ-259900 ש"ח לגירסת inscripition סופר מאובזרת ועד 275000 ש"ח ל R-Design העוד יותר מאובזרת.

מפרטים מלאים כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...