Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרת שיוט אדפטיבית בהוט האצ' - כמה משמעותי לכם

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

בקרת שיוט אדפטיבית בהוט האצ' - כמה משמעותי לכם  

111 הצבעות

1. 1. אתם הולכים לקנות משפחתית - כמה משמעותי לכם הפיצ'ר "בקרת שיוט אדפטיבית"

• לא חשוב בכלל
      20
    • חשוב - אבל לא דילבריקר
      47
    • חשוב מאוד - לא הייתי קונה רכב בלי זה
      44

פוסטים מומלצים

אתה יודע הרי שאין כזה.

אין גם עוד תקינה ל300 הגדרות בתחום, ועדיין כשאומרים מושגים מסויימים כולם יודעים בדיוק על מה מדובר.

כמו שאמרתי:

לפני 3 שעות, David32 כתב:

אני מבין שזה פותח דיון על הגדרות, בסוף זה דיון שלרוב נכשל וכול צד מתבצר בדעה שלו. 🤷‍♂️

התגובה הזאת שלך היא הצעד הראשון לכישלון בדיון.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 25 דקות, David32 כתב:

התגובה הזאת שלך היא הצעד הראשון לכישלון בדיון.

אתה גם צד לדיון וגם שופט. תהנה.

את איכות התגובות שלי ישפטו מגיבים נוספים, לא רק אתה.

בכל אופן, אני מבין שנוח לקטלג לקטגוריות לפי נורמות. אבל מעבר להנאה בדיונים, בחיים האמיתיים אין חוקים לחלוקות שאתה קובע ורוכשים אמיתיים מתלבטים באופן פתוח ומשוחרר מתבניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה 2: ויתרתי.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לנהוג בשביל להבין כמה fk8 היא נוחה וכאשר משנים את בורר מצבי הנהיגה כמה היא ספורטיבית . עד כמה שזכור לי היא איטית ברינג בשלוש שניות מפרארי 458 . 

עוד לא נתקלתי באף מבחן שאמר שהיא מסעדה מזרחית או משהו קרוב לזה . אבל כאן כנראה יודעים יותר טוב .

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? ה R זה לא 1.5 עם חמוצים?

קצת לאפ טיימס:

טייפ אר: 7:43.8

למבו LP670-4 מורצ'לגו סופר וולוצ'ה 7:42

מגאן טרופי אר 7:40.1

פרארי 430 סקודריה 7:39

האצ' עם איבזור אלק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג כ100 ק"מ ביום בשני רכבים שונים לסירוגין:

- סיאט לאון 1.5 עם בקרה אדפטיבית/תיקון סטייה

- 308 GTI ידנית

בלאון אני מאד נהנה להשתמש בבקרה ובניהוג האוטונומי מדי פעם (כשלעיתים אני גם מבטל את האופציות הנ"ל)

ב308 עדיין לא הרגשתי שזה חסר לי ולא מורגש לי הצורך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, הרקוליטו כתב:

צריך לנהוג בשביל להבין כמה fk8 היא נוחה וכאשר משנים את בורר מצבי הנהיגה כמה היא ספורטיבית . עד כמה שזכור לי היא איטית ברינג בשלוש שניות מפרארי 458 . 

עוד לא נתקלתי באף מבחן שאמר שהיא מסעדה מזרחית או משהו קרוב לזה . אבל כאן כנראה יודעים יותר טוב .

טוב, השתכנעתי, אז טייפ R לא מתאימה למי שמחפש רכב משפחתי שגם אפשר לחיות איתו ביום יום, וגם להנות איתו מדי פעם.

כל דגם וקהל היעד שלו. אז טייפ R לא מתאימה למי שמחפש סיויק עם קצת יותר כח ואחיזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, vadim6385 כתב:

טוב, השתכנעתי, אז טייפ R לא מתאימה למי שמחפש רכב משפחתי שגם אפשר לחיות איתו ביום יום, וגם להנות איתו מדי פעם.

כל דגם וקהל היעד שלו. אז טייפ R לא מתאימה למי שמחפש סיויק עם קצת יותר כח ואחיזה.

הפוך , כל מי שמעוניין ברכב שיכול להסיע ארבע בוגרים בנוחות ביום יום ובלחיצת כפתור לקבל רכב מסלול מעולה .

הביקורת שלי שדורשים במקום הזה לדייק בעצות שנותנים לחברי הפורום , אבל לא באמת מדייקים .

עוד לא נתקלתי במבחן רכב שהכריז fk8 לא נוחה או לא ספורטיבית . ( הביקורת היא בעיקר על המראה ועל המולטימדיה ) . אשמח לקבל הפניה למבחן רכב שאומר אחרת וללמוד דברים חדשים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ABS לא מסירה ממני אחריות.

מערכת סטייה מנתיב "מאפשרת" לי להתעסק בטלפון כי יש מי שיציל אותי.

מובילאיי - כנ"ל, הצפצפה כבר תודיע לך אם לא שמרת מרחק או עברת נתיב בלי לשים לב כי היית עסוק בטלפון.

בקיצור, מערכות שמסירות אחריות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם טענות ש abs גורם לנהגים לצמצם מרווחי בטיחות.
לדעתי אתה יכול לנהוג כרגיל עם המערכות הללו בדיוק כמו עם ads.
לא כמחליף את הנהג אלא רק בנוסף.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד את זה ככה, אם כבר וויתרתם על לקנות רכב עם גיר ידני(בארץ היבואנים וויתרו גם בשביל מי שאומר שלא וויתר - לא חושב שיש יותר מהוטהאצ' 1-2 בשוק שאפשר לקנות עם גיר ידני בכלל) אז לא מוכן לחשוב על התפשרות על בקרת שיוט אדפטיבית.

להגיד את האמת שלי? בלי גיר ידני אני וויתרתי על הוטהאצ' בכללי - עדיף משפחתית מקבילה רגילה מבחינתי.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקרת שיוט רגילה השתמשתי אולי פעמיים וזה היה רק לעודד את עצמי לשמור על המהירות המותרת. אדפטיבית זה נחמד בפקקי תנועה (כאשר באמת אפשר לסמוך על המערכת) אבל מעבר לכך לא תמצא אותי משתמש בזה כך שעבורי, בהוט האצ', זה ממש ממש לא דיל ברייקר. בעצם בכל רכב. מצד שני, אני יכול להבין שמי שנוסע בפקקי תנועה כל היום יאהב את המערכת. על כביש מהיר זורם, לא רואה שום סיבה להשתמש בזה, בטח שלא בהוט האצ'. 

בתאריך 30.6.2020 בשעה 15:47, itaysamurai כתב:

(לפחות היה AA במסך, הקילס רק להנעה) 

תתקין MMI סיני. עולה היום כ-$200, התקנה לבד לוקחת 20 דקות ויש לך AA (או קארפליי) בחיבור אלחוטי. זה החליף אצלי את השיקוץ של הקוברה בוקס עם WAZE על בסיס אנדרואיד 4.4. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...