Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה סופרב 2012

daniel2018
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש סופרב קומבי (סטיישן) 2011 אלגנס, DSG7, לא אוכל שמן (קילו בשנה), עשו ריקולים כשהיה צריך, אין בעיות מעבר לזה.

אוטו נהדר, אמנם לא נסע הרבה (72K ק"מ) אבל תענוג של ממש, כבר שנתיים רוצה להחליף (החל מאחרי 7 שנים) אבל לא מוצא תחליף ראוי, לא מפחד למשוך אותו עוד כמה שנים.

כמובן שרצוי לקחת לבדיקה, וכמובן לברר הסטוריה במוסך (מקוה שטיפלו הכל במוסך יבואן, כמוני).

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

המנוע בעייתי מאוד (1.8) , מאוד מומלצים דגמי 2 ליטר (בנזין +דיזל)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, rotemb כתב:

בס"ד

המנוע בעייתי מאוד (1.8) , מאוד מומלצים דגמי 2 ליטר (בנזין +דיזל)

שטויות, מי ששומר על האוטו אין לו בעיות, חוץ מתקלות ידועות ליבואן שקורא לטפל בהן בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, joelsnet כתב:

שטויות, מי ששומר על האוטו אין לו בעיות, חוץ מתקלות ידועות ליבואן שקורא לטפל בהן בחינם.

אתה טועה ומטעה.

אני מכיר 4 רכבים עם המנוע הנ"ל אחד בכלל היה שייך למוסכניק שטיפל בו הכי טוב שיש אחד היה מטופל טוב איך טיפלו ב2 האחרים אני לא יודע.

אבל מתוך אותם 4 רכבים 3 היו צריכים לעבור תיקונים יקרים במנוע הזה של המוסכניק אכל שמן והוא היה ממלא שמן כול נסיעה עד שהמנוע עבר אוברול ונמכר. השני החליף מנוע למרות שטיפל טוב השלישי מנסה למכור עכשיו את הרכב כי יש לו איזו בעיה בצילינדר 3 שאין לו מספיק כסף לתקן.

הרביעי היחיד שלא הייתה לו בעיה היה עם רכב חדש שנמכר אחרי פחות מחצי שנה.

המנוע ידוע כבעייתי מאוד ולא הייתי ממליץ לאף אחד לקנות אותו בדיוק כמו ה1.6 פרינס 156 סוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

החלפת מנוע בחדש?
אין חיה כזו, מה שכן, היבואן השתתף בעלות התיקון כ-8k השתתפות מתוך כ- 16k, אין ריקול בנושא, כך שהבחור ישים את כספו על קרן הצבי.
במידה והמנוע כן עבר את השיפוץ הזה בעבר, אתה היית מוכן לקנות רכב עם מנוע שעבר אוברול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תרגיעו, סה"כ הבאתי את הדוגמה של הרכב שלי, אין לי מניות אצלם...

במהלך השנים החליפו מוח גיר, מצמדים, משאבת מים(?!), שרשרת תיזמון - הכל על חשבונם ואפילו קיבלתי פיצוי כספי הולם על הטירחה שנגרמה לי, הכל במסגרות של RECALL כזה או אחר.

אבל אולי זה רק אני, אולי כבר יודעים שלא מתעסקים איתי (תשאלו את פיאט).

בהצלחה לכל החברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה בזה שאתה מציין את דעתך ואת ניסיונך אבל כשאתה אומר על ניסיונם של אחרים "שטויות" ומכליל את הניסיון האישי שלך על כולם ופשוט מבטל ומוחק ניסיון של המון אנשים שנכוו מהמנוע הזה אתה יכול לצפות שיהיו אנשים שיחלקו עליך.

אם זכית בלוטו זה לא אומר שכול מי שממלא כרטיס לוטו גם זכה

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Gavrik כתב:

אין שום בעיה בזה שאתה מציין את דעתך ואת ניסיונך אבל כשאתה אומר על ניסיונם של אחרים "שטויות" ומכליל את הניסיון האישי שלך על כולם ופשוט מבטל ומוחק ניסיון של המון אנשים שנכוו מהמנוע הזה אתה יכול לצפות שיהיו אנשים שיחלקו עליך.

אם זכית בלוטו זה לא אומר שכול מי שממלא כרטיס לוטו גם זכה

על זה בדיוק הגבתי, על הכללה שאמרה:  "המנוע בעייתי מאוד (1.8) , מאוד מומלצים דגמי 2 ליטר (בנזין +דיזל)"  -  וכמו שאתה כותב: " ומכליל את הניסיון האישי שלך על כולם " . . .

אתה בא אלי בטענת הכללה, ואתה בעצמך הכללת - ועל זה אמרתי "שטויות"!

אגב, אם הייתי זוכה בלוטו אולי היה לי מספיק כסף להוסיף למנוע 2 ליטר, אבל לא זכיתי.

אבל, הבה נשכח מהויכוח, תתעלם ממה שאמרתי ושיהיו לנו ימים יפים, ביי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה בדיוק הגבתי, על הכללה שאמרה:  "המנוע בעייתי מאוד (1.icon_cool.gif.5bade7f77be2e303adfefa8314c29f48.gif , מאוד מומלצים דגמי 2 ליטר (בנזין +דיזל)"  -  וכמו שאתה כותב: " ומכליל את הניסיון האישי שלך על כולם " . . .
אתה בא אלי בטענת הכללה, ואתה בעצמך הכללת - ועל זה אמרתי "שטויות"!

אגב, אם הייתי זוכה בלוטו אולי היה לי מספיק כסף להוסיף למנוע 2 ליטר, אבל לא זכיתי.

אבל, הבה נשכח מהויכוח, תתעלם ממה שאמרתי ושיהיו לנו ימים יפים, ביי!

בס"ד
מנוע ה-1.8 הוא בעייתי בכלל דגמי הקונצרן, זו עובדה.
אתה כתבת שקיים ריקול-לא קיים דבר כזה.
היבואן מחליף על חשבונו-שום, לא קיים דבר כזה, במקרה הכי טוב, היבואן משתתף.
דבר שלישי, הבחור היה קונה את הרכב והיה מגלה את שתי הדברים שכתבתי מעלה, לא נעים, זו תהיה המעטה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, rotemb כתב:

בס"ד
מנוע ה-1.8 הוא בעייתי בכלל דגמי הקונצרן, זו עובדה.
אתה כתבת שקיים ריקול-לא קיים דבר כזה.
היבואן מחליף על חשבונו-שום, לא קיים דבר כזה, במקרה הכי טוב, היבואן משתתף.
דבר שלישי, הבחור היה קונה את הרכב והיה מגלה את שתי הדברים שכתבתי מעלה, לא נעים, זו תהיה המעטה..

אחד מאיתנו עושה צחוק מעצמו, ולי יש אסמכתאות לריקולים שבוצעו ברכב שלי ולפיצויים שקיבלתי במסגרתם - מה יש לך?!

דוגמאות (יש עוד):

2013: 1,300 ש"ח פיצוי בגין החלפת מצמדים, החלפתם בוצעה ללא עלות, כמובן!

2020: 800 ש"ח פיצוי בגין שרשרת תיזמון, החלפתה בוצעה ללא עלות, כמובן!

עכשיו, עשה לי טובה, לא רוצה להמשיך לצעוק מול הרוח, תפסיק להתייחס אלי, תודה! 

עריכת הנהלה: ביטויים לא מכובדים נמחקו.

נא לשמור על שפה מכובדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

תגיד, יש לך בעיה בהבנת הנקרא?
אני לא כתבתי שאין ריקולים לרכב בכלל, אין
ר י ק ו ל לבעיית אכילת השמן, עכשיו אתה מבין על מה אני מדבר? או שאתה עדיין רוצה להאכיל את פות"ש במידע מוטעה?
האם אתה מכיר ריקול של היצרן לביצוע אוברול למנוע כתוצאה מאכילת שמן?, אשמח אם תוכל לשתף את קהל הקוראים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תלונות לגבי אכילת שמן במנועי 1.8, למשל פה:

צריכת שמן

צריכת שמו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...