Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יחס טוב מעסקים בזמן קורונה - שרשור פירגון

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 1147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בעקבות השרשור שמתלונן על עסקים אני חושב שמגיע גם לצד השני ייצוג.

לפני כשבוע המקרר החליט לשבוק חיים.

כשהרבה חנויות סגורות, אני עובד במקום 3 אנשים ושאר המשפחה בבית החלטתי שאין זמן לסקר ובעקבות שירות טוב ואספקה מהירה קפצנו לאלון החשמל באשקלון.

בלי סקר מחירים בשעה 12 הוזמן מקרר ובשעה 16.00 הוא כבר עבד אצלי בבית.

יותר מאוחר סצם מתות סקרנות נכנסתי לרשת לבדוק כמה עלה לי השירות וגיליתי שקיבלתי גם מחיר טוב.

אז כמו שאנחנו יודעים לשחרר קיטור על עסקים גרועים צריך לדעת גם לפרגן.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, מגיע להם מדליה על זה שהם פשוט עשו את העבודה שלהם? 🙄 או על זה שלא משכו אותך שבוע עם המשלוח למרות שברור שאין הרבה לקוחות כרגע?

חוץ מזה, אין בישראל עוצר או משהו? למה הם בכלל היו פתוחים? חשבתי שרק סופרים ובתי מרקחת עובדים בשבועות האחרונים.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנויות חשמל היו מוגדרות אז עדיין כשירות חיוני.

לא יודע מתי קנית מקרר בפעם האחרוהץנה אבל לקבל אספקה תוך 4 שעות מההזמנה זה דבר נדיר גם בשגרה. אל תשכח שזה מוצר שדורש הובלה וסבלים (גדול מידי בשביל מעלית).

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שאתה מרוצה מהרכישה.

באת להם בתקופה שהם צמאים ללקוחות. 

אספקה מיידית - נפוץ מאוד במחסני חשמל.

קנינו האמת ממש לפני חודש. תוך כמה שעות היה בבית.

אני רכשתי מחשב מפלונטר קצת לפני שהתחיל העוצר הכללי. היה מוכן באותו יום והלכתי לאסוף.

לעומת זאת עברתי בעיקר כרגע להזמנות און ליין - ואני חייב לציין שיש לא מעט אכזבות.

אייס בראש - עם התחייבות למשלוח תוך 4 ימי עסקים מהסניף - אין קול ואין עונה. אי אפשר לדבר איתם.

הזמנתי מBIG DEAL של YNET מסיכות עם אספקה מהירה - לא הגיע כלום עדיין. עבר מעל שבוע.

מסכים עם DERISH. אנשים פשוט לא עושים את העבודה שלהם ושהם אשכרה עושים אותה אנחנו קוםצים מאושר.

מחר אתחיל לנסות לבטל את העסקה עם אייס. שיהיה לי בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סלחן לאיחורים ותקלות כשמודיעים לי אבל מאוד לא סלחן כשאני צריך לרדוף אחרי ספק אחרי מועד האספקה.

מקבל שיש בלת"מים אבל לא מקבל זלזול.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 19 שעות, Derish כתב:

לא הבנתי, מגיע להם מדליה על זה שהם פשוט עשו את העבודה שלהם? 🙄 או על זה שלא משכו אותך שבוע עם המשלוח למרות שברור שאין הרבה לקוחות כרגע?

לא, הכוונה שבתקופה שעסקים עובדים עם כ"א חלקי ומתמודדים עם בלאגן, מי שעדיין מתפקד ועוד בזמני תגובה טובים, ראוי להערכה. 

לי היה עניין עם lastprice. הזמנו מדיח ועקב עניינים בריאותיים לא רצינו שיגיע מתקין לבית עם מבוגרים וילדים.

העדפתי לא לדחות כי מי יודע מתי זה יהיה בסדר וכיוונתי לביטול עסקה.

תוך בערך שעה משליחת המייל היה לי זיכוי באשראי ללא דמי ביטול ולמרות שכבר התקשרו מחברת ההובלות לתיאום אספקה.

לי ברור שכשירגע קצת, נזמין מהם שוב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי LastPrice הם נותני שירות מצויינים ולרוב גם אטרקטיביים מאוד במחיר.

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ביום שבת ה 04.04 הזמנתי מ bluwater.co.il מסנני מים.

ביום שישי (להזכירכם הפסח היה בדרך) הם היו אצלי.

ככה צריך להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להצטרף על ההמלצה על סטימצקי. הסגר הגיע ואיתו הרצון לרכוש כמה משחקי קופסא/קלפים. ביצענו הזמנה וכל המוצרים הגיעו בזמן, ארוזים היטב וללא תקלות. ממש אמריקה.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה על אייבורי,

ביצעתי 3 הזמנות במהלך תקופת הבידוד עם משלוח מהיר (עד 6 שעות מרגע ההזמנה).

2 הזמנות של מדפסת , דיו למדפסת, חבילות דפי A4

הזמנה של מכונת תספורת פנסוניק, כבל DVI, חבילות דפי A4

1. כל ההזמנות הגיעו בזמן

2. ביקשתי לבצע שינוי בהזמנה שמועד האספקה תוך 6 שעות והצלחתי לקבל מענה מהשירות שלהם

3. פריט שנשכח ע"י השליח נשלח מיידית באותו היום, לאחר שעדכנתי את שירות הלקוחות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ כי רוצה להוסיף עוד שני עסקים שנתנו שירות יעיל ומהיר. אני לא יודע אם זה קשור לקורונה, אבל מן הראוי להעלות אותם כאן;

היות וכבר אין אף אחד שיכול להביא לי קפה יוליוס במזוודה מווינה (לפני הקורונה היינו מסתובבים שם בין פעם לפעמיים בשנה כי אחי מתגורר באיזור), החלטתי לתת צ'אנס ליבואן המקומי. בחרתי באחת מחבילות הפולים הנ"ל וביצעתי הזמנה- זה היה ביום שני ב-22:00. בשלישי בבוקר צלצל אלי נציג שניסה להתאים פולים עבורי (מבחינת הטעם, ללא שינוי במחיר כמובן), ומאותו רגע שרשרת של smsים החלה לדווח לי על התקדמות החבילה בדרך אלי. מתי הגיעה? ב-11:00 היום, פחות מ-48 שעות מרגע ההזמנה.

לגבי העסק השני- נמאס לי להבטיח לילד הגדול שהנה אני קונה לו "כסא של גדולים" (בוסטר), והחלטתי לחפש אונליין משהו של בריטקס, שאני מרוצה מהמוצרים שלהם שמקיפים את המשפחה. מצאתי בוסטר בטוילנד, והחלטתי פשוט לסיים עם זה. גם כאן, ההזמנה היום בוצעה ביום שני בסביבות 15:30, והכסא נחת ליד הדלת ב-13:30. ושוב עם עדכונים שוטפים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

טוב, עוד פירגון וחצי.

לפני שנה וחצי קניתי שואב אבק דייסון ב-touchit, שהיא סניף אופיס דיפו בנתב"ג. לפני שבוע השואב התחיל לקרטע, וכיוון שיש עוד כמה חודשים לממש אותה חיפשתי את חשבונית הקניה. אממה - נזכרתי שהחשבונית היתה בתיק שנגנב לי בחו"ל.

השארתי הודעה ב"צור קשר" של touchit. אין תגובה.

התקשרתי לדייסון. הנציגה לקחה את פרטי הקניה. למחרת התקשרה: מצטערת, קניתם ממשווק, אין לי גישה לחשבונית. תתקשר לאופיס דיפו, שלחה הודעה ים פרטי קשר.

השארתי הודעה באתר. וכאן צריך לציין לטובה את השירות: תוך חצי שעה חזר אלי נציג, וישב אתי 20 דקות על הקניות של אשתי ושלי, בכמה כרטיסי אשראי, עד שבסופו של דבר איתר את החשבונית בתאריך בכלל לא צפוי.

אזמה היה לנו כאן? חנות שסגורה בגלל הקורונה לא מגיבה לפניה - מרגיז. אבל, מצד שני, שני נציגי שירות עם אורך אוח, שטרחו לחפור ולחפש במקומות פחות צפויים, עד שפתרו את הבעיה.

עכשיו נותר רק לראות איך ינהג שירות התיקונים של דייסון. מקווה שכמו שירות הלקוחות.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...