Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כעת טסלה רשומה בארץ - נקווה שהמכוניות יגיעו מהר

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[ATTACH=CONFIG]526732[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526733[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526734[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526735[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526736[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526737[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526738[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526739[/ATTACH]

קרדיט IMC

כמה יעלה דגם X?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מגעיל? בוא לא נגזים. התצוגה שם זה במצב הובלה, זה לא נראה ככה כשהרכב בשימוש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפתורים מכניים יותר נוחים.

מנוע בנזין עושה וורום וורום שזה הרבה יותר מגניב ממנוע חשמלי חרישי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מחילה, אבל בעניין הזה הוא צודק (ולא תקרא אותי כותב את זה על מארק הרבה). לא צריך ליפול אפיים ארצה בכל פעם שטכנולוגיה חדשה נשפכת לעולם. אחת הרעות החולות של עולם הרכב אלו מסכים שאתה חייב לתפעל בשביל להפעיל פונקציות בסיסיות (וכן, מזגן זו פונקציה מאד בסיסית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו הדשבורד של המודל s שהחל להיות מיוצר בשנת 2012.

נכון לאותו זמן וכמה שנים לאחר מכן הוא היה וואו!

מאז עוד יצרנים החלו לייצר דשבורים עם מסך מגע גדול ולוח מחוונים דיגיטלי כבר בדגמי מיינסטרים, שנראים טוב יותר מהמודל s שנראה כבר פשוט.

הדשבורד של המודל 3 מודרני ומיוחד יותר, הגם שמאד מינימליסטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מגרסת התוכנה האחרונה של הטסלה יש אפשרות גם לפקודות קוליות לדברים שונים, החוסכים את ההתעסקות עם המסך.

https://www.tesmanian.com/blogs/tesmanian-blog/voice-commands-in-teslas-new-software-update-list

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתלוננים על מסכי מגע כאילו זה הדבר הבא, בפועל הדבר הבא זה הפעלה קולית. אנחנו כרגע רק בשלב מעבר

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מגרסת התוכנה האחרונה של הטסלה יש אפשרות גם לפקודות קוליות לדברים שונים, החוסכים את ההתעסקות עם המסך.

https://www.tesmanian.com/blogs/tesmanian-blog/voice-commands-in-teslas-new-software-update-list

אני מקווה שבת הזוג שלי לא תנהג בטסלה המאפשרת פקודות קוליות. אלוהים יישמור הרכב יסע רק במעגלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע בנזין עושה וורום וורום שזה הרבה יותר מגניב ממנוע חשמלי חרישי.

נכון. אל תשכח שיש אנשים שמוסיפים וורום וורום ייחודי לרכבם.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?618337-%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%9F-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%99%D7%9F-%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%99%D7%96%D7%99%D7%99%D7%A3-%D7%9C%D7%99-%D7%A6%D7%9C%D7%99%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-v8

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתלוננים על מסכי מגע כאילו זה הדבר הבא, בפועל הדבר הבא זה הפעלה קולית. אנחנו כרגע רק בשלב מעבר

ולמה שיעניין אותי הדבר הבא, או שלב מעבר? אני נוהג עכשיו, לא בעתיד. ועכשיו הרבה יותר יעיל (שלא לומר מהיר) לשלוח יד לכיוון המזגן, ללחוץ Auto על כפתור רחב (שאני לא צריך לחפש כי הוא באותו מיקום נוח) ואחרי כן לשלוט על העסק עם גלגלת הטמ"פ, ששולטת גם על עוצמת המפוח. ואת כל זה אני עושה מבלי להוריד עיניים מהכביש.

אגב, זו דוגמא מצויינת ליתרון של טכנולוגיה מתקדמת יותר (בקרת אקלים) על פני ישנה יותר (מזגן מכני). כי מעבר לניהול האקלים ברכב, שבגלל בקרת האקלים מתבצע באופן חכם יותר, היא משחררת אותי מהצורך להתעסק בזה בעצמי - ופה ההתקדמות. כל עוד הרכבים לא אוטונומיים מלאים ודורשים התערבות שלי כנהג, הטכנולוגיה צריכה לשחרר אותי מהתעסקויות מיותרות, לא להוסיף לי משימות.

טוב, זה דיון חסר תוחלת שמתנהל בכל שרשור בו היצרן העביר את הפקדים לתוך המולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...