Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין מנוס מלרכוש מקדחה חדשה. איזו?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מאוד מרוצה מכל כלי הבוש שלי, שחלק גדול מהם קניתי אצלך..

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש הוא יצרן.

יש לו מפעלים בסין, מלזיה, רוסיה, פולין, גרמניה כמובן ועוד.

לתת הצהרה כמו "אל תיקנה בוש" זה דבר שגוי לדעתי וכוללני מדי.

יש להם מבחר עצום של כלים, אני מניח מי יותר מוצלח ומי פחות, מי יותר מקצועי ומי פחות.

אני רכשתי משחזת זוית "4.5 של בוש, הסדרה הכחולה ועד כה היא הייתה בסדר גמור. היא אגב מיוצרת במפעל הסיני.

שוב חוזרים לנושא ארץ הייצור. בעידן שלנו, זה כבר לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פטישון מקיטה. הדגם עם הפוטר המתחלף.

לקידוח בבטון/סלע היא חיה רעה.

ניסיתי לקדוח איתה פלטת ברזל 10 מ"מ. זה לא זה.

יש לי גם מקדחה בוש כחולה. בת 20 לפחות. על הנייר, בוואט, הפטישון לוקח.

בפועל, במקדחה הרבה יותר קל לקדוח מתכת.

לא יודע למה. אולי מהירות סיבוב שונה. לא התעמקתי בזה.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

צורך שונה.

המכות בציר האופקי שמייצר הפטישון לא עוזרות לקדוח בברזל.

כן עוזרות לקדוח בבטון, סלעים וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורך שונה.

המכות בציר האופקי שמייצר הפטישון לא עוזרות לקדוח בברזל.

כן עוזרות לקדוח בבטון, סלעים וכו'.

ברור.

יש אופציה לביטול הדפיקות בדיוק בשביל זה.

לפטישון יש 3 מצבים.

קדיחה

קדיחה ודפיקה

דפיקה

והקדיחה שלו לברזל, לדעתי, לא מהמצטיינות.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מכל כלי הבוש שלי, שחלק גדול מהם קניתי אצלך..

עמוס מאז הם ירדו באיכות ואני הש.ג. שאוכל את כל הצעקות מהלקוחות.

וחוזר על המשפט: אני רק המוכר, נא לפנות ללדיקו בתביעות ובקשות- הנה הטלפון, אני רק הצינור.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש הוא יצרן.

יש לו מפעלים בסין, מלזיה, רוסיה, פולין, גרמניה כמובן ועוד.

לתת הצהרה כמו "אל תיקנה בוש" זה דבר שגוי לדעתי וכוללני מדי.

יש להם מבחר עצום של כלים, אני מניח מי יותר מוצלח ומי פחות, מי יותר מקצועי ומי פחות.

אני רכשתי משחזת זוית "4.5 של בוש, הסדרה הכחולה ועד כה היא הייתה בסדר גמור. היא אגב מיוצרת במפעל הסיני.

שוב חוזרים לנושא ארץ הייצור. בעידן שלנו, זה כבר לא רלוונטי.

בירושלים, 2 ענקים - טובול ואלקטרו סליל - הוציאו את בוש מהמגוון שלהם ומתרכזים בדה וולט, מקיטה וטובול הכניס את מילוואקי. תבין לבד לאן נושבת הרוח.

וטובול היה מוריד משטחים של בוש בחודש בשווי של מיליון וחצי שקל. אני מכיר את כולם שם. המדיע מהיימן ולא שמועות.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוציאו את בוש מהמגוון בגלל חוסר ריווחיות.

אני רציתי לקנות משחזת זוית של בוש GWS 15-125CIEH (לחצן ארוך בידית + מהירות משתנה)

אבל זה פשוט סיוט עם החנויות בארץ,

התקשרתי ופניתי לכמה חנויות שמפרסמות בזאפ במחיר נמוך,

כל החנויות הורידו את המחיר ואף אחת לא מחזיקה אותה במלאי.

פשוט סגנון מגעיל של לפרסם משהו בזול כדי למשוך את הלקוח ואז לנסות לדחוף לו משהו אחר.

אפשר להבין מדוע חנויות נורמליות נמנעות להיכנס למלחמת מחירים.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנו בוש.

כאחד שמוכר אותם 8 שנים {לצערי- הרשת מוכרת רק אותם}

טוב שאין פה אחד שמוכר רק מקיטה ואומר, אל תקנו מקיטה.

ומניסיוני האישי (כבעל מקצוע) זה הדירוג לכלי עבודה מהטוב:

.1 מילווקי

2. בוש/דיוולט

2. וורקס/ריובי/מקיטה/ריגיד

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו לקבוע שמרצדס טוב יותר מ- BMW .

מה הקשר?

זה יצרן ענק וזה יצרן ענק.

זה כמו לבוא לחנות ברגים ולבקש "בורג, אבל שיהיה טוב".

ואם תגלו שאת רוב המכללים הפנימיים לכוווול המותגים הללו מייצר מפעל אחד? שיושב בסין, רחמנא ליצלן?

או שני מפעלים, שמייצרים ל- 95% מהמותגים הידועים בעולם?

קשה מאד לדעת.

חומר מענין, והרשת מלאה במידע שכזה או ב- אמת, אם תרצו להגדיר זאת כך:

https://www.protoolreviews.com/news/power-tool-manufacturers-who-owns-them/43632/

עוד מידע מענין לגבי יצרנים וארצות הייצור: תעשיית השעונים השוויצרית. לא הרבה יודעים והיצרנים מנסים לשמור המידע על אש קטנה, אבל הרבה יצרנים משוויץ רוכשים חלקי מנגנון, גופי שעונים חצי מוגמרים ועוד ועוד - במזרח הרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל המנגנונים של השעונים השויצרים מיוצרים אצל יצרן אחד, eta. ומחיר המנגנון הוא חלק ממש קטן ממחיר השעון.

עוד "סוד כמוס".

אנשים מתווכחים שנים אם עדיפות משקפי שמש של ריי-באן או אוקלי. שתיהן שייכות לאותם בעלים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל אני דיברתי על מכללי מנגנון, לא המנגנון המושלם שאכן מורכב בשוויץ בכדי שיעמוד בתקן המרשה לציין: Swiss Made.

אנשים לא יודעים שהוא מורכב אכן בשוויץ, אבל מספר חלקים הם ייבוא מהמזרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמן כבר לא מאמין לחארטות השיווקיות של החנויות.

99.999% מחזיקים כלים ריווחיים במכירה וממש לא בוחרים את הכלים לפי הסוג הכי טוב שלא מתקלקל לעולם (אגב, לא קיים כזה דבר).

יכול להיות שלדיקו התחילו להדק להם את החגורה (ולא משנה איזו מהן, אשראי או הנחה או כל דבר אחר) והחליטו שלא לעבוד איתם.

אני קונה לעיתים כלים בחנות מאוד מוכרת באיזור התעשיה פארק אפק (רה"ע) ותמיד הוא מנסה לדחוף לי דה וולט.

כשאני מבקש בוש, הוא בודק על המדף ואין לו, "נגמר". צריך להזמין. כנ"ל לעיתים גם WORX, "נגמר, צריך להזמין".

אם הוא מנסה לדחוף רק דה-וולט אבל במלאי אין בוש ו WORX (זה לא שאין בכלל, יש כלים שלהם על המדף אבל הדגם שבגללו הגעתי לא זמין) אז זה אומר שהוא כן מוכר מהם, ויש ביקוש, ותמיד נגמר. אבל כנראה שמראש מזמינים מעט (בשביל שייגמר מהר) על מנת שתידחק לפינה ותקנה מה שהוא רוצה.

אמר לי לפני כמה שנים משפץ כלי עבודה ברחובות (מקום מאוד וותיק, של עשרות שנים, ברחוב הראשי);

אין כלי שלא מתקלקל. אם אתה קונה חדש תקנה בוש; ללדיקו יש מחסן מעולה עם מחירים הוגנים לחלפים - ככה גם תוכל לתקן.

כל היתר זה פשוט לזרוק את הכלי ברגע שהוא מתקלקל כי אין כדאיות לתיקון (מחירים מאוד גבוהים של החלפים: היטאצ'י, דה וולט, מקיטה וכד').

אגב, Dewalt נמכרים במחירים מעולים באמאזון (מומלץ למי שיש מתאם 220->110 איכותי או שרוצה לקנות אחד כזה, אחרת זו בעיה).

סט מברגות אימפקט 20V Brushless בארץ (DCK2060D2T מארז קשיח) עולה בין 1500 ל 2000 שח, באמאזון 870 שח כולל מיסים עד הבית (DCK283D2 מארז רך).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

אמר לי לפני כמה שנים משפץ כלי עבודה ברחובות (מקום מאוד וותיק, של עשרות שנים, ברחוב הראשי);

אין כלי שלא מתקלקל. אם אתה קונה חדש תקנה בוש; ללדיקו יש מחסן מעולה עם מחירים הוגנים לחלפים - ככה גם תוכל לתקן.

כל היתר זה פשוט לזרוק את הכלי ברגע שהוא מתקלקל כי אין כדאיות לתיקון (מחירים מאוד גבוהים של החלפים: היטאצ'י, דה וולט, מקיטה וכד').

איציק

בדיוק.

עד לפני כמה שנים כמעט ולא היו חוזרים לי כלים לתיקון.

בשנים האחרונות זה נהיה מכה.

והלקוח עצבני. אני שולח אותו לתבוע את לדיקו.

לגבי מחסן חלפים זול\ הוגן של לדיקו: שקר מוחלט!

{שלח לי בפרטי את הטלפון שלו ביום ראשון אני מאוד ארצה לשוחח עימו}

הם מחזירים את הכלי שאין לו אחריות ורושמים אין כדאיות תיקון ואז אנשים הולכים למעבדה פרטית שיש בג'בל מוכבר {פרטים בפרטי מי שצריך} ומתקנים שם בחלקים של מקדחות שניזרקו במחיר זול.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...