Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתכנן להחליף את הרכב סקודה מול אופל

Avi Mahlav
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי אופל אסטרה 2013 מנוע 1.4 טורבו. יד 2 שעשתה 123 אלף קילומטר

הבעיה העיקרית שיש לי עם הרכב הזה שהוא זולל דלק.( הרכב עושה 1 ל6 )

הוצע לי להחליף את הרכב עם סקודה 2011 1.4 טורבו יד 3. 150אלף קילומטר.

שווה.? לא שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לא שווה.

אתה יורד בשנתיים, תהיה יד רביעית, יותר קילומטרים.

הפרש בצריכת דלק יהיה קטן ופוטנציאל לתקלות יקרות גדול.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא ברור איזו סקודה הציעו לך.

ב. אם אתה מחפש באמת לחסוך בדלק, תעבור לרכב היברידי או לרכב דיזל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2011 מדובר ב 122 כ"ס במנוע 1.4.

המנוע עצמו לא בעייתי, אבל לגיר הזה מ 2011 היה מפחיד אותי.

כמובן, 8 שנים ו 150 אלף קילומטרים של בלאי כללי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה (אני מנחש, כי "סקודה" זה לא דגם) באה באותו שנתון עם DSG.

מה שתחסוך בדלק תוציא על אחזקה.

אם חסכון בדלק או ההיברדיות או דיזל.

ואם אפשר להתרחק מהגיר הרובוטי - מומלץ, ואם יש לך פריוולגיה לקחת ידני - תרוויח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לכל מה שנאמר בתגובות הקודמות.

מעבר לכך, עלויות אחזקה זה לא רק דלק.

רכב ישן יותר ועם קילומטראז' גבוה יותר צובר יותר בלאי, יישור קו ברכישת רכב משומש גם עולה כסף ומעל הכל עלויות אחזקה הן לא רק עלויות דלק, אוקטביה תהיה יקרה יותר לביטוח וזה לבד יכול למחוק שנה שלמה של חסכון בדלק.

מציע לך לחשב מסלול מחדש אם ברצונך לחסוך בעלויות האחזקה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 ל-6 זאת לא צריכה נורמלית לאסטרה. או שיש לך בעיה ברכב או שאתה נוהג בצורה מאוד לא חסכונית(נסיעות קצרות, גז עד הרצפה)

במידה והרכב תקין, עם סגנון הנהיגה שלך לא תוציא בהרבה יותר טוב עם אוקטביה(אם זה יהיה 1 ל-9 זה יהיה נס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקודה מוצלחת בהרבה מהאסטרה, וסחירה בהרבה. לגבי הטיול בגיר (אם יידרש) הוא כבר לא יקר כמו פעם אם מטפלים במוסך המתמחה בשיפוץ גירים.

(הרבה יותר זול מהחלפת בוכנות באופל)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תרשום מה השיקולים שלך בהחלפת הרכב מעבר לצריכת הדלק? מה התקציב? מה הדרישות?

מעבר לכך כמו שנאמר לך, צריכת הדלק שיש לך לא תקינה, ואם היא נובעת מסגנון נהיגה, אז גם ברכבים חסכוניים יחסית אתה תקבל צריכת דלק גבוהה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תרשום מה השיקולים שלך בהחלפת הרכב מעבר לצריכת הדלק? מה התקציב? מה הדרישות?

מעבר לכך כמו שנאמר לך, צריכת הדלק שיש לך לא תקינה, ואם היא נובעת מסגנון נהיגה, אז גם ברכבים חסכוניים יחסית אתה תקבל צריכת דלק גבוהה.

בגדול אני עם משפחה עם 2 ילדים ככה שאני צריך רכב גדול באגז גדול..

היה לי לפני זה מאזדה 3 2007 ורציתי להשתדרג ורכשתי אופל( שכרגע אני רוצה להחליף)

תקציב בערך בין 25 ל 30.

בנוגע לצריכת דלק , הרכב עבר בדיקה ותיקון של המנוע ,

ולאחר שהתלוננתי במוסך שוב הוחלף בקר מודל ( לא יודע אם יש קשר) בעל המוסך אמר לי קח את הרכב למוסך אחר לבידקה ( רק כדי לוודא אמינות )

וכרגע אין שום בעיה, מבחינת המוסך הכל תקין ( זה רכב שנרכש מחברה והוא הגיע עם אחריות). ממה שקראתי הרכב , זאת הצריכת דלק של הרכב 1 ל6 במקרה הטוב ו 1 ל4 במקרה הפחות טוב.

שאני ממלא טנק דלק מלא אני מקבל 400 קילומטר נסיעה ( הפועל זה 360+-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ליטרים אתה ממלא כל פעם?

לדעתי, החישוב שלך של צריכת דלק לא נכון.

אין מצב שנכנס מעל 60 ליטרים בכל תדלוק ( לפי 1:6 קילומטרים לליטר ל 360 קילומטרים ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אני עם משפחה עם 2 ילדים ככה שאני צריך רכב גדול באגז גדול..

היה לי לפני זה מאזדה 3 2007 ורציתי להשתדרג ורכשתי אופל( שכרגע אני רוצה להחליף)

תקציב בערך בין 25 ל 30.

בנוגע לצריכת דלק , הרכב עבר בדיקה ותיקון של המנוע ,

ולאחר שהתלוננתי במוסך שוב הוחלף בקר מודל ( לא יודע אם יש קשר) בעל המוסך אמר לי קח את הרכב למוסך אחר לבידקה ( רק כדי לוודא אמינות )

וכרגע אין שום בעיה, מבחינת המוסך הכל תקין ( זה רכב שנרכש מחברה והוא הגיע עם אחריות). ממה שקראתי הרכב , זאת הצריכת דלק של הרכב 1 ל6 במקרה הטוב ו 1 ל4 במקרה הפחות טוב.

שאני ממלא טנק דלק מלא אני מקבל 400 קילומטר נסיעה ( הפועל זה 360+-)

לא יודע איפה קראת את זה.

בנסיעה של 70 אחוז בינעירוני על 110 עם לחיצות מדי פעם, הרכב היה עושה לי 1 ל-14.5 באופן קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה קראת את זה.

בנסיעה של 70 אחוז בינעירוני על 110 עם לחיצות מדי פעם, הרכב היה עושה לי 1 ל-14.5 באופן קבוע.

אוקי.. במידה והיה לך כזה רכב והוא היה עושה 1 ל14 אז כנראה משהו תקול אצלי ברכב..

יש לך כיוון לתת לי מה יכול להיות הבעיה???? בגדול הרכב באחריות ואני דיי מרוצה מהרכב ככה

הבעיה העיקרית זה הצריכה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית, כמה ליטרים בפועל נכנסים למיכל בתחנת הדלק , אחרי שאתה עובר 360 קילומטרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...