Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגע וברח עם נפגעים שקרה ממש עכשיו, מה דין הפוגע? (חזר לזירה אחרי 5 דקות)

שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו באמת, אתה ממש בוחן התנועה הגדול ביותר שנתקלתי בו.

אז מה אם החייל נהג 60 קמש?

הוא יכול גם לנהוג במהירות של 200 קמש ועדין מי שיוצא מחצרות צריך לתת זכות קדימה.

תן לבוחני התנועה שזה מקצועם והם יודעים את החוק ואת הראיות בשטח לקבוע מי אשם ולא על סמך השערות לפי מה ששמעת/ראית/אמרו לך.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

תמונות שפורסמו בשרשור

הילדון נסע במהירות 50-60 קמש בתוך שכונת מגורים, כל האשמה על הפוגע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

50 בעיר זאת מהירות חוקית. לפי נהלי המשטרה הם גם לא מתחילים אכיפה מעד 10% מעל מהמהירות מותרת. אז תהפוך את זה ל-55.

הרכב שלה יצא מהחניה לתוך נתיב הנסיעה שלו. אני לא מכיר כמובן את המקום או את הנסיבות אבל לפי התיאור עד עכשיו האשמה עדיין של האמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת אם פעולת הנהג תחשב פגע וברח או לא?

אני חושב שזה עדין , מצד אחד אפשר לטעון כי נלחץ ועשה טעות. מצד שני הבריחה עלולה לעבוד כנגדו. כלומר במידה והיה עוצר ומגיש עזרה, זה היה נראה אחרת.

וזה שהוא הודה לא אומר כלום, גם רומן זדורוב הודה

אני לא משפטן, אבל אני דיי בטוח שיש משקל לתזמון ההודאה וכמובן לתוכן המדויק.

זדורוב הודה אחרי חקירה ממושכת וכאן הבחור הודה מיד אחרי האירוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאונה קרתה כ 20-30 מטרים אחרי עיכול של 90 מעלות.

בהתחשב במהירות נסיעה סבירה של 50 קמ"ש, אם הנפגעת יצאה ברוורס, יתכן שכשהתחילה לצאת מהחניה הכביש היה פנוי והרכב רק נכנס לעיכול.

האם גם אז הנהגת אשמה? ואם כן, מה יהיה דין הנהגים בחניות הקרובות יותר לעיכול במקרה של תאונה?

ראו 2 סקיצות שהוספתי להודעה שמתארות את הרחוב והסיטואציה שבשאלה.

יש לציין שהחניה הפרטית שלי היא אחת מהחניות האפורות שרואים בציור, הרבה יותר קרובה לעיכול מהחניה של הנפגעת.

*באפור הרכב הפוגע

*באדום הרכב הנפגע.

[ATTACH=CONFIG]508439[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]508440[/ATTACH]

עריכה אחרונה על ידי Aviv943
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אתה ממש בוחן התנועה הגדול ביותר שנתקלתי בו.

אז מה אם החייל נהג 60 קמש?

הוא יכול גם לנהוג במהירות של 200 קמש ועדין מי שיוצא מחצרות צריך לתת זכות קדימה.

תן לבוחני התנועה שזה מקצועם והם יודעים את החוק ואת הראיות בשטח לקבוע מי אשם ולא על סמך השערות לפי מה ששמעת/ראית/אמרו לך.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

נו באמת, תמשיך לדבר בזלזול.

כל המתקיפים למינהם, מקווה שלנשים שלכם אתם מדברים בפחות עצבים. כל אחד ניהיה פה חכמולוג גדול.

לפוגע נסדקה השמשה ובחלק ממנה גם יש חור, כל מערכת הראדר מצלמה של האוטו כולל המראה פשוט נתלש מהמקום, שלא נדבר על פגיעות פח וגלגל שיש.

מצורפות תמונות.

111.jpeg

11.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - התגעגענו אליך.

ניצן - תביא בחשבון שאייל מקצועי בתחום, תן לו את הכבוד המגיע לו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה קורה עם הראדר של מובילאיי, שלא תוכנן כחלק אינטגרלי מהרכב, שסביר שהיצרן לא בדיוק יעמוד מאחורי היבואן במקרה והקופסה המטופשת הזו מתעופפת אל תוך תא הנוסעים בזמן תאונה.

האם יש מי שייתן את הדין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שהנהג הפוגע ברח, אחרי זה חזר והודה שנסע במהירות שלא מתאימה לכביש(ועם כל הכבוד - ההשוואה לרומן זדורוב מטופשת) מדברת בפני עצמה וכנראה שיצטרך להפרד מהרשיון. אם ברח כי אין לו ביטוח או שהביטוח לא מתאים לו (כי לקח את הרכב של אבא לסיבוב), אז גם יצטרך להפרד מסכום מכובד.

נשמע שמדובר ברחוב שכונתי ואנשים נכנסים ויוצאים מהחניות שלהם כל הזמן. נהג זעיר צריך להתחשב בזה ולצפות למה שעלול להתרשח בכביש.

אגב - את המהירות בה נסע אפשר להעריך לפי חומרת הפגיעה במכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן - אני חוזר - הבחור מקצועי, ומבין את חוסר ההבנה שלך בתחום. זה בסדר, אתה שייך לרוב הקהל שאינו מכיר את החוק לפרטיו ואת נהלי חקירת תאונות. גם סנופ 90 ורון פה כתבו לך דברים דומים, ואתה בשלך.

סתם (וגם פות"ש) - למובילאיי אין רדאר, אלא מצלמה בחלון הקדמי. אם יש מכ"מ מדובר במערכת אחרת (שיכולה להיות מקורית או מותקנת כגון אוואקס).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם כן, אני ממליץ שלא לפרסם את התמונות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן - אני חוזר - הבחור מקצועי, ומבין את חוסר ההבנה שלך בתחום. זה בסדר, אתה שייך לרוב הקהל שאינו מכיר את החוק לפרטיו ואת נהלי חקירת תאונות. גם סנופ 90 ורון פה כתבו לך דברים דומים, ואתה בשלך.

סתם (וגם פות"ש) - למובילאיי אין רדאר, אלא מצלמה בחלון הקדמי. אם יש מכ"מ מדובר במערכת אחרת (שיכולה להיות מקורית או מותקנת כגון אוואקס).

לא התיימרי ולו לרגע להיות חוקר תאונות דרכים או לקחת את מקומו, ציינתי 2 עובדות שאמר הנהג הפוגע, שהוא נסע במהירות 60 קמש ושהוא אשם, מילותיו, לא מילותיי.

קראתי מה שהם אמרו והבנתי, אבל זאת לא דעתי אלא מילות הנהג הפוגע, שאיתם אין להתווכח. אז מי שהיה בשלהם, אלו שאר המגיבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאונה קרתה כ 20-30 מטרים אחרי עיכול של 90 מעלות.

בהתחשב במהירות נסיעה סבירה של 50 קמ"ש, אם הנפגעת יצאה ברוורס, יתכן שכשהתחילה לצאת מהחניה הכביש היה פנוי והרכב רק נכנס לעיכול.

האם גם אז הנהגת אשמה? ואם כן, מה יהיה דין הנהגים בחניות הקרובות יותר לעיכול במקרה של תאונה?

ראו 2 סקיצות שהוספתי להודעה שמתארות את הרחוב והסיטואציה שבשאלה.

יש לציין שהחניה הפרטית שלי היא אחת מהחניות האפורות שרואים בציור, הרבה יותר קרובה לעיכול מהחניה של הנפגעת.

*באפור הרכב הפוגע

*באדום הרכב הנפגע.

[ATTACH=CONFIG]508439[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]508440[/ATTACH]

מה שצירפת אצלי לא נפתח

בכל אופן 50 קמ"ש בעיר זה בסדר, אלא אם יש הגבלת מהירות ברחוב הספציפי.

יציאה בנסיעה אחורנית לתוך הכביש כפי שעשתה האמא היא המסוכנת .

מיקום הפגיעה ברכב של האמא מעיד כי הפתיעה את הנהג בכביש שלו זכות הקדימה.

חזרתו של הנהג תוך דקות לא תיחשב לו כפגע וברח.

אני הייתי בזירה ושמעתי שהנהג הודה גם ברצח ארלוזרוב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמא עם רומן זדורוב לא מטופשת אלא באה להראות שהודאה אינה אשמה אוטומטית וכמו שאת הראשון הלחיצו בחקירה השני נלחץ מהסיטואציה (הרי ברח לא כי היה רגוע).

וזה בדיוק העניין. ההתפלות היא לא עליך ניצן אלא על הקלות שבה שופטים בנאדם וקובעים את גזר דינו ברשת. גם אם היית בזירה זה לא אומר שאתה יודע מה קרה, יותר מזה - גם אם ראית את התאונה עצמה, לא בהרכח אתה מבין את המצב בצורה מקצועית.

סך הכל - קרתה תאונה וכולם בסדר, הנזק לרכב הוא לא פקטור כי אתה לא יודע מה הכח הנדרש בשביל ליצור נזק כזה, הרי החלק מתוכנן לקרוס מראש כשמופעל כח מסויים (בינינו גם חוקרי תאונות לא יודעים ולדעתי הם משתמשים בכללי אצבע כדי לחשב את המהירות (או שאולי אני בכלל נותן להם יותר מדי קרדיט כשאני מזכיר חישובים)).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...