Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסיקת עליון - איסור החזקת טלפון גם לא באור אדום

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז תתחיל ללמוד שפות, תסתכל על האנשים מסביב או סע באוטובוס, תיסע עם מישהו אחר, שמישהו יסע איתך. כמ שהבמבי אמר אתה אדם בוגר, לא ילד בן 5 שלא יכול להתאפק חצי שעה או שעה. ואם יש לך בעיית איפוק אז כדאי לפנות לקבלת טיפול מתאים כי זה בטוח פוגש אותך בעוד מקומות.

אתה כנראה פשוט לא מבין כמה סכנה אתה מייצר. כן גם ברמזור. רק אתמול כמעט הורידה אותי נהגת שהייתה מרוכזת בטלפון שלה ושמעה צפירה אז בלי להסתכל היא באופן אוטומט נתנה גז ולמזלה סיימה ס"מ בודדים מהגלגל האחורי שלי. ושלא נדבר על האדיוט שלא יכל לשמור על קו ישר בפקק וכמעט הוריד שני קטנועים כי היה לו חשוב מאוד לקרוא הודעות בווצאפ. אני לא אדם אלים אבל באמת רציתי לשבור לו את כל החלונות באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה עשו בשירותים לפני שהיה סלולרי?

ומה עושים היום בשירותים כל המבוגרים בלי הפרעות קשב? מדמיין מישהו שלא פותח סלולרי?

אתה לא מסוגל, לך תחזיר את הרישיון. אתה לא כשיר להיות נהג.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתם ממש מגזימים פה בתגובות, ואני לגמרי מבין מאיפה זה בא,

אין דבר יותר מעצבן מלראות נהגים חולמנים שעושים הכל חוץ מלהיות מרוכזים בנהיגה!

אני למשל לפעמים מנצל את הרמזור כדי להתקשר או לקרוא כמה הודעות, יש לציין שהעיניים שלי עדיין על הכביש כי המכשיר תמיד בתוך המעמד ולעולם אני לא מתעכב ברמזור בגלל זה, ואני תמיד מרוכז בנהיגה. אז למה לאסור על זה? לדעתי זאת בהחלט גזרה שהציבור אינו יכול לעמוד בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את זה גם, בלי לאבד קשר עין עם הכביש, וברמזורים שאני יודע מתי הם הולכים להתחלף. אני חושב שהפסיקה דרקונית, אבל אני יכול גם לא לעשות את זה, כי אני אדם מבוגר עם שליטה מינימלית.

אני מניח שהפסיקה מטרתה לאפשר למשטרה לתת דוח כאשר נצפית הפרעה לתנועה, ולא ירוצו לחפש כל אחד ששם אצבע על סלולרי שממוקם על סטנד ברמזור.

כמו החוק שחייבים שתי ידיים על ההגה, אבל אף אחד לא קיבל דוח כי שינה תחנה ברדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה זה כבר שנים ככה. אם הרכב מונע בכביש ציבורי (כן אני יודע שאצל רובנו הוא נכבה ברמזור...) לא משנה אם אתה נוסע או עומד. הקנס אותו דבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מאוד קיצוני ואם לומר את האמת אם השופטים רוצים למנוע את התאונות הם צריכים בראש ובראשונה להחמיר עם העברייני התנועה הרציניים שנוסעים באור אדום ועוקפים בצורה מסוכנת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מאוד קיצוני ואם לומר את האמת אם השופטים רוצים למנוע את התאונות הם צריכים בראש ובראשונה להחמיר עם העברייני התנועה הרציניים שנוסעים באור אדום ועוקפים בצורה מסוכנת..

כאן הבעיה:

לתפוס את אלה שחוצים פסים לבנים למשל צריך שוטרים על הכביש שיסיירו - ואין כאלה

אור אדום - שיקחו את כל מצלמות המהירות (שהן מסחטת כספים ואני מקווה שבמשפט בעכו יתנו שיניים ויתנו בראש לאלה ששיקרו שיש תקן למצלמות והיו מבחנים) וישימו אותם בצמתים לאור אדום

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקחו את כל מצלמות המהירות (שהן מסחטת כספים[...])וישימו אותם בצמתים לאור אדום

אבל גם מצלמת אור אדום בודקת מהירות אז, לשיטתך, מה השגת בזה?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם מצלמת אור אדום בודקת מהירות אז, לשיטתך, מה השגת בזה?

מצלמת אור אדום מתבצעת עם פסי דריכה שהרכב עובר מעליהם

ומי שעובר באדום מבחינתי - רוצח בפוטנציה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את זה גם, בלי לאבד קשר עין עם הכביש, וברמזורים שאני יודע מתי הם הולכים להתחלף. אני חושב שהפסיקה דרקונית, אבל אני יכול גם לא לעשות את זה, כי אני אדם מבוגר עם שליטה מינימלית.

אני מניח שהפסיקה מטרתה לאפשר למשטרה לתת דוח כאשר נצפית הפרעה לתנועה, ולא ירוצו לחפש כל אחד ששם אצבע על סלולרי שממוקם על סטנד ברמזור.

כמו החוק שחייבים שתי ידיים על ההגה, אבל אף אחד לא קיבל דוח כי שינה תחנה ברדיו.

ואולי יש שוטר שרוצה למלא מכסת דוח"ות יומית? למה שלא ייתן לראשון שיראה ששם יד על הטלפון בסטנד.

חבל, זה יגרום לדעתי לתוצאה הפוכה. אנשים יעשו את זה בתנועה במקום ברמזור והבטיחות בכבישים תיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, ראשית, אין להם מכסה יומית.

שנית, אנשים כבר היום מסתכלים על הטלפון שלהם בנסיעה ולא רק ברמזור. ככה שזה לא כזה משנה היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את זה גם, בלי לאבד קשר עין עם הכביש, וברמזורים שאני יודע מתי הם הולכים להתחלף. אני חושב שהפסיקה דרקונית

אתה לא מסוגל, לך תחזיר את הרישיון. אתה לא כשיר להיות נהג.

אז ההבדל ביני לבינך שאתה מסוגל ואני לא?

אז תשמע קטע: גם אני "מסוגל", אבל אני עושה את זה בדיוק כמוך. עכשיו אני כשיר להיות נהג?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסוגל,בדיוק כמו שאני מסוגל לנהוג במהירות המותרת.

אבל החוק הוא חוק, ואם אני עובר עליו זה לא בגלל שאני מוגבל מנטלית, זה בגלל הבחירה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי במשהו נוסף ואספר מקרה מלפני יומיים.

המקרה לפני יומיים, חוזר הביתה גמור מת אחרי 12 שיות בלילה, ברחוב היינריך היינה ת"א (זה ברחוב שמוביל לצומת וולפסון שם קרוב לבונפילד במקרה שלא מכירים), יש חלק שמותר 40 ק"מ כי בונים שם משהו, אני נוסע על נתיב הימני על 50 (לפי המד מהירות, נגיד 45) ומשטרת תנועה עוקפת אותי (ביחד עם עוד כמה רכבים) על איזה 70 ק"מ.... שמישהו יזכיר לי מה העונש היום על נסיעה של 30 ק"מ מעל המותרת בתוך העיר בבקשה...

אז שקודם כל שהמשטרה יעמוד בחוקים...

המקרה שנזכרתי, לפני כמה שנים אבא שלי היה מתנדב במשטרה בצפון, שוטר ראה עולה חדש (אבא שלי ואני מכירים אותו בגלל זה אני יודע) ונתן לו דו"ח על זה שהיה בלי חגורה בטיחות, נכון מוצדק ב100%, אבל אחרי זה השוטר חזר לרכב ונסע עם אבא שלי, ואבא שלי שאל אותו "תגיד לי, למה אתה נותן דו"ח על משהו שאתה עושה בעצמך? (למקרה שלא ברור, השוטר נסע כל הזמן בלי החגורה)"

לא זוכר את התשובה של השוטר ב100% אבל היה משהו בסגנון "אני בתפקיד, מותר לי".... אתם מבינים?

דעתי, מי ששומר על החוק, צריך לתת דוגמה אישי, לא עלו סרטון לפני איזה חודש חודשיים עם שוטר שהשתמש בנייד שלו תוך כדי נהיגה??

קיצר, חפרתי מספיק, לילה טוב, חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...