Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת חנות חלפים - מי מכיר ויודע מה הבירוקרטיה מסביב?

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 2302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטענת הנוהל המנהל המקצועי חייב להיות נוכח בכל שעות הפעילות.

בכל מקרה, שווה לבדוק את השוק. על מנת למצוא את הנישה שלך.

ישנן חנויות כמו אוטו365 - שמוכרת חלפים באינטרנט - שם מרבית הלקוחות פרטיים. היקף העבודה נמוך משמעותית לעומת חנות פיזית שעיקרה עבודה עם מוסכים באיזורה. ושם זה כבר סוג אחר של עבודה. חלפים זולים. מחירים זולים. שוטף +... וכו'.

ישנן גם חנויות בוטיק כמו אוטוסטור, אבל מכל הפעמים שביקרתי אצלו - נראה שמרבית העבודה שלו הייתה חומרי דייטלינג.

אל תבנה על משתתפי הפורום כמי שימלא לך נפח עבודה בחנות פיזית.

אולי בחנות ONLINE - שם ההוצאות נמוכות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממש לא בונה, בדיוק כפי שאני לא ממלא את חנות החלפים .

אני יודע מה היה גורם לי לקנות בחנות חלפים שוב פעם, ושוב פעם... אבל לא הוגן להיות גיבור על אחרים.

לפתוח עסק כזה משלך, משולב גם מוסכים וכן הלאה.

גם החנות משלמת שוטף+ , אף אחד לא מפסיד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך, הייתי מנסה את מזלי אצל אבי ויונדאי שופ. יונדאי שופ מצהירים שהם מייבאים את החלפים, וגם לאבי יש מחירים שמאוד דומים ליונדאי (לכן אני חושב שגם הוא מייבא). ספר להם את הסיפור של הסחורה לרכבים יוקרתים, אולי הם יכולים לשפוך לך מידע על התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעוסק בתחום זה חתיכת כאב ראש.

גם אני חשבתי לפתוח חנות אינטרנטית ולהרויח את הפער של ההנחה. ירדתי מזה כרגע אבל אני עדיין חושב שזה אפשרי. ישנם מס חנויות כאלה והיתרון שהם לא מחזיקים מלאי לדוגמה של פנסים. ברדע שנכנסת הזמנה הם מזמינים מה ספק ושולחים עם שליח ללקוח.

הבעיה זה נפח עבודה ובסופו של דבר, אם אתה הולך על חנות פיזית אז מעבר למלאים צריך רשיון עסק מול רשות מקומית, מיקום טוב, עובדים והוצאות שכירות.

לא אומר שלא אפשרי אבל אם תסתכל בכנות, אנשים שעובדים בתחום לא עשירים למעט בעלי מוסכים של ארופאיות והם מהדור הקודם.

נ.ב אם אתה מתכנן להיןת כמו יןנדאי שופ אז זה משהו אחר ונדרשת המון עבודה ומזל, מכיר אותו מההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שאתה אומר, אני רואה מוסכים שנסגרים על ימין ועל שמאל ודווקא חנויות חלפים ששורדות עשרות שנים.

הרי כמות האנשים שמזמינים מאי-ביי חלפים לא כזאת גדולה, שטויות כן - חלפים הרבה פחות .

בכללי - היה מגניב לשלב חנות חלפים עם מוסך צמוד/תחנת סיכה / משהו בסגנון לחובבי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך תבדוק גם כמה יש אתרים פה בארץ שמנסים להגיש שירות דומה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתקרב.

אתה תהיה אחד מיני רבים. עוד אחד שמשתתף במשחק/מירוץ. העוגה היא באותו גודל, אתה תהיה עוד אחד שרוצה נתח ממנה. אתה לא מביא איתך איזה שהוא חידוש מדהים, סליחה ואל תיעלב. אתה לא מביא איתך את המצאת הגלגל החדשה. קח בחשבון ש(כניראה, בעזרת השם וכו' וכו') כל נושא הייבוא יקבל רפורמות מקלות (מאד) בעתיד והרבה חנויות חלפים עומדות להיסגר, לדעתי. תנסה לא להיות שם כשזה מתרחש. חכה שנתיים שלוש חמש, ותיראה מה קורה כאן בשוק (ולדעתי גם באופן גלובלי, בעולם).

בכל אופן מאחל לך בהצלחה מקרב לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא נעלב ,

מהסיבה הפשוטה עוד יותר ... אתה לא מכיר אותי ;)

וכמובן שאת הדברים המיוחדים אני עדיין שומר לעצמי, יש לי רעיון אחד מדליק במיוחד.

הרעיון בכלליות?

"קצת" יותר מחנות חלפים סטנדרטית - רמז?

מכונת CNC קטנה מתחבאת ברקע .

אבל תודה לכולם על התגובות, משום מה נעלם לי הכפתור "תודה" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שיש לך רעיון מדליק במיוחד, אבל הוצאה לפועל מטפלים בהמון אנשים שחשבו שיש להם רעיון מדליק ובסוף שרפו מאות אלפי שקלים.

אני לא יודע מה הרקע שלך, אבל לדעתי קודם תעבוד בתחום רכש ושיווק חלפים 3-4 שנים, תצבור ניסיון, תלמד את התחום והכי חשוב תעשה טעויות על חשבון המעסיק שלך. במקביל תיקח מספר קורסים בחשבונאות ומיסים באוניברסיטה הפתוחה שלא תהיה עוד כבשה שמוסרת שקית חומר לרואה חשבון ואין לו מושג מה בכלל קורה אצלו בעסק.

עצמאיים מצליחים הם בדרך כלל אנשים שהיו שכירים הרבה מאוד שנים, למדו, התפתחו ורק אחר כך יצאו לדרך עצמאית.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם החנות משלמת שוטף+ , אף אחד לא מפסיד ;)

רואים שאף פעם לא היית עצמאי ...

אדם שאינו עצמאי בישראל אינו יודע מה הוא עצמאי (כשם שאדם ללא ילדים לא יודע מה זה ילדים), שלא לדבר על לקנות סחורה בעשרות/מאות אלפי שקלים, לשלם שכירות, ארנונה, אולי גם לשלם לעובד ובסוף להיות נוכח כל היום כל הזמן ולהיות טרוד בהמון דברים מהמון כיוונים כל הזמן (וגם לחלום על זה).

אני ממליץ לך לחשוב טוב טוב על המהלך הזה, אם אין לך יתרון יחסי מובהק (מאוד), חבל על הכסף, הזמן, המאמץ והשפיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אהה... לכל דבר יש פעם ראשונה .

בוא רק לא נהפוך את זה למשהו בלתי אפשרי, כי עובדה שקיימים עצמאים ששורדים יפה , ואפילו מתפרנסים בכבוד.

אם לגשת לעניין בצורה רצינית ומקצועית ע"ע הבחור מעליך - כל דבר אפשרי .

כמובן שצריך גם קצת מזל, כסף, וכן הלאה וכן הלאה.

רק לא להפוך עוסק עצמאי לתורה מסיני - מאתגר? כן. קשה? מאוד.

הרבה נפלו? המון.

הרבה הצליחו? המון.

חלילה שלא יובן לא נכון, אני מאוד מודה על כל העצות/ דיעות/ חוויות ונסיון של כל אחד שחלק פה מנסיונו.

רק שביקשתי קצת יותר פירוט ספציפית על חנות חלפים , כגון דרישות של כיבוי אש, חוקי סחר ומסחר, מה מותר למכור? מה אסור למכור? מה מותר לי לייבא עצמאית?

מה התקנות מבחינת אחזקת שמנים, נוזלי קירור וכן הלאה.

ספציפית לחלקי חילוף לרכב .

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...