Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו רכבים סחירים יותר ואילו סחירים פחות?

kolarmi12
שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים לב שרכב סחיר - לא בהכרח רכב ששמור על ערכו.

ידוע לי, אך במקרה הספציפי של ה-301 הרכב גם מאוד לא סחיר בנוסף לזה שהמחירון בקרשים (לפחות כך סיפרו לי, אישית אין לי רכב כזה).

זה נכון שלפעמים רכבים עם מחירון בקרשים יהיו סחירים (כפי שנתנו כאן דוגמה של הפורד מונדאו) אך לפעמים גם המחיר הנמוך לא עוזר, בעיקר לרכבים מקבוצה לא מבוקשת או עם תחרות גבוהה (כמו תת משפחתיות למשל).

אני גם לא מבין את התגובות הסרקסטיות כאן, פותח השרשור שאל שאלה דיי פשוטה ולא את דעתכם או סדר העדיפויות שלכם ברכישת רכב..

ניתן לדעת דיי בוודאות אילו רכבים ישמרו על ערכם טוב יותר ויהיו סחירים (על אף המחירון הגבוה).

באופן כללי יהיו אלה רכבים ממוצא יפני או קוראני, עם עדיפות לרכבים מקטגוריות מבוקשות כגון SUV או מיני SUV.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לך על סוזוקי.

זה כמו זהב, לא נופל במחיר החר*.

כל רכב שיש אותו הרבה בליסיניג, נופל במחיר.

וכל רכב צרפתי נופל במחיר, כי.. זה צרפתי. וגם גרמני.

לא כל סוזוקי הוא סחיר. יכול לתת לך שלל דוגמאות על חברים שמנסים למכור sx4 חודשים ללא התקדמות.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק של היום לא קל אבל למכור רכב פרטי : טויוטה קורולה,סוזוקי קרוסאובר או מאזדה 3 ספיריט יהיה כנראה קל יותר מכל רכב צרפתי/גרמני.

אעפ"י שאני מחבב את יונדאי,שמותג בכוונה לא הוזכר כי יש הצפה מטורפת שלהם בליסינג(במיוחד הI35) ואותו דבר לגבי הקיה (ריו/פורטה).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לתת לך את עצמי בתור דוגמא. פורד פוקוס אקובוסט שיש כאלה רק 10-15 בארץ , לקח לי כמעט חצי שנה למכור , הרבה הודות לאדון לוי יצחק שלא מבין שום דבר ואוהב רק הונדה וטויטה. גם רכבים נדירים לוקח זמן למכור. אם אתה רוצה משהו סחיר זה כמו שאמרו סוזוקי סוויפט למשל , הונדה ,טויוטה , מאזדה , קיה פיקנטו , יונדאי i10 .

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי זה אז הפיג׳ו 301 זה הרכב הכי מעניין בעולם..

לא, אך במחיר שלו הוא רכב די מעניין, מאוד למי שמחפש מקסימום גודל ,נוחות וחיסכון למחיר .

ולמה כל פעם שאני עונה על משהו, תמיד מכניסים את ה301 המסכנה הזו :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לקנות רכב חדש ולמכור אחרי שנתיים-שלוש ומבקש שהרכב יהיה סחיר?

אתה עושה טעות קשה.

עניתי תשובה דומה בפוסט אחר כאן.

אתה תפסיד המון כסף לא משנה איזה רכב תקנה (כמעט).

לך על רכב שנמצא כבר שנתיים על הכביש, הרבה יותר משתלם.

הסחירות כמעט ולא משחקת משחק אם קונים רכב חדש ומוכרים אחרי שנתיים. (כי בכל מקרה מפסידים ים של כסף)

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה טעות קשה.

הסחירות כמעט ולא משחקת משחק אם קונים רכב חדש ומוכרים אחרי שנתיים. (כי בכל מקרה מפסידים ים של כסף)

אתה צודק כמעט בהכל. הוא יפסיד המון כסף גם אם הרכב בן 5. למשל בגרמניות כמו הפוקוס. הרכב שלי לשעבר עלה לכביש ב12/12 מחיר קניה 150 אלף שקל. היום הוא שווה 50 אלף. ירד בשנה ושבעה חודשים שהחזקתי אותו 15 אלף שקל. לכן אני חוזר שוב, לצערי לוי יצחק שלא מבין שום כלום במכוניות , הוא חסיד של טויוטה והונדה, אם אתה רוצה דוגמא לרכבים עם מחירון חזק וסחירות מטורפת תמידית זה סוזוקי סוויפט או טויוטה יאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה טעות קשה.

ואללה, אז לפי התאוריה שלך לקנות נניח CX5 זה בדיוק כמו לקנות 3008, כי בשתיהן תפסיד הרבה כסף בשלוש שנים.

רק שב-CX5 זה יהיה בערך 40K וב-3008 זה יהיה כמעט כפול...

סחירות לרובנו משחקת תפקיד גדול בשוק הרכב, וזה נכון לרכב חדש בדיוק מו שזה נכון לרכב משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ, לחבר שלך אין סקודה איביזה סטיישן כי איביזה זה סיאט :shock:

הייתכן שהוא לא מוכר, כי הוא פרסם את האוטו כסקודה? עם תמונה של סיאט? :wink:

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה סחיר? יש לי חבר עם סקודה איביזה סטיישן לא הצליח למכור . אולי הגלל הסטיישן?

חשבתי שיש לו טויוטה גאיארדו מסחרית :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי וטויוטה הכי סחירים.

כל השאר מדדים איפשהו בין המחירון מינוס 10% למחירון מינוס 20%.

צרפתיות קשה למכור.

אם אתה רוצה לקנות רכב חדש ולמכור אחרי שנתיים שלוש אתה תפסיד הרבה הרבה כסף.

אם כל הפואנטה שלך זה לבדוק כדאיות ליסינג פרטי \ מימון מלא, דע שתמיד יצא משתלם יותר לקנות לבד בלי מתווכים (להוציא מקרי 0 ק"מ).

בלי צורך בטרייד-אין וכשהכסף כבר בחשבון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה, אז לפי התאוריה שלך לקנות נניח CX5 זה בדיוק כמו לקנות 3008, כי בשתיהן תפסיד הרבה כסף בשלוש שנים.

רק שב-CX5 זה יהיה בערך 40K וב-3008 זה יהיה כמעט כפול...

סחירות לרובנו משחקת תפקיד גדול בשוק הרכב, וזה נכון לרכב חדש בדיוק מו שזה נכון לרכב משומש.

אתה לא רציני שזאת הדוגמא שהבאת נכון?

1 - אף אחד לא יודע כמה תהיה שווה ה - 3008 החדשה בעוד 3 שנים....אז אני לא באמת מבין על מה אתה מתבסס (זה רכב חדש!)

2 - לקחת 2 רכבים מאוד יקרים שהפערים אצלם הם אדירים (ירידת ערך של רכבת שעולה 170,000 שקל לא זהה למשפחתית רגילה או סופר מיני למשל).

3 - סחירות זה דבר אחד, ירידת ערך זה דבר אחר...הקשר ביניהם לא תמיד קיים.

4 - ירידת הערך (שזה מה שמעניין את פות"ש) לרכב חדש אינה זהה לירידת הערך לרכב בן 3 בהחזקה זהה של 3 שנים

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים בעלי DSG סחירים? נמכרים ברגע שהאחריות נגמרת? וואלה מפתיע למה הם כ"כ סחירים, אולי בגלל התוצרת גרמניה?

מציע לך לקנות הונדה או טויוטה, או מאזדה, הם היפניות שבאמת שומרות על ערכן, ועדיין יתנו לך אמינות מוחלטת.

תגדיר תקציב לרכב, אי אפשר בלי תקציב, דרישות מהרכב, אוטומט או ידני, כך נדע יותר מה מתאים לך.

אני מדבר על רכבים עד 100,000 אלף 5 דלתות (האצ'בק) לא ידניים.

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רציני שזאת הדוגמא שהבאת נכון?

1 - אף אחד לא יודע כמה תהיה שווה ה - 3008 החדשה בעוד 3 שנים....אז אני לא באמת מבין על מה אתה מתבסס (זה רכב חדש!)

2 - לקחת 2 רכבים מאוד יקרים שהפערים אצלם הם אדירים (ירידת ערך של רכבת שעולה 170,000 שקל לא זהה למשפחתית רגילה או סופר מיני למשל).

3 - סחירות זה דבר אחד, ירידת ערך זה דבר אחר...הקשר ביניהם לא תמיד קיים.

4 - ירידת הערך (שזה מה שמעניין את פות"ש) לרכב חדש אינה זהה לירידת הערך לרכב בן 3 בהחזקה זהה של 3 שנים

1 - מתבסס על היגיון בריא וניסיון עבר של הרבה דגמים של היצרן, אבל אם אתה רוצה להמשיך לחיות באשליות אז סבבה...

2 - נו אז מה אם הם יקרים, אתה חושב שבקבוצת המשפחתיות זה שונה מהותית? אחלה אז תבדוק בכמה נמכרת טויוטה קורולה בת שלוש אל מול 308 בת שלוש.. כל אחד והעמצאים שלו, לאחר רכב ב-170 זה הרבה ולאחר רכב ב-130 זה הרבה, כל אחד מהם יעדיף שהרכב שלו יאבד הכי פחות במחירון ויהיה לו הכי קל למכור אותו, זה משותף לכולם.

3 - מישהו טען אחרת?!

4 - זה אתה קבעת, אני לא ראיתי שמה שמעניין אותו זה רק ירידת ערך, הוא בפרוש שאל לגבי סחירות וכמה קל למכור את הרכב. אני מניח שירידת ערך מעניינת אותו לא פחות אך בדר״כ זה הולך יד ביד (למעט מקרים חריגים).

לא ראיתי שהוא ביקש עצות לגבי רכישה של חדש מול משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...