Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרחבה קהילתית בקיבוץ אלמוג - למתעניינים

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 2538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכל מה שכתבת ברור שלא מתאים לכם להיות חברי קיבוץ, אני לא נכנס להסבר מדוע חבר חייב להעביר את המשכורות שלו דרך הקיבוץ כי זה פרט שולי.

ואת זה כותב מי שעבר מהעיר לקיבוץ בגולן.

נראה שיותר מתאים לכם מושב או יישוב קהילתי.

אל תעשו עוגמת נפש לכם ולקהילה ותתעקשו להיכנס למקום שלא מתאים לכם.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

מה ההבדל בין קיבוץ, מושב ויישוב קהילתי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין קיבוץ, מושב ויישוב קהילתי?

תודה.

וואו.

מאיפה להתחיל.

בקיבוץ כל אמצעי הייצור ( קרקע ומים) מוחזקים במרוכז ע"י הקיבוץ וכל הפעילות הכלכלית עליהם היא מרוכזת.

חברי הקיבוץ הם בעלי האגשח ( אגודה שיתופית חקלאית) שזכאים לרווחים מהפעילות, יש להם מרכיבי ערבות הדדית שקבועים בחוק, כמו השלמה לפנסיה, השלמה לשכר ועוד.

יש גם חובות, כמו תשלום מיסי חבר, העברת השכר דרך המשק ועוד.

יש המון רכיבי קהילה, משותפים ועוד.

מושב, כל חבר מחזיק נחלה ומתפרנס ממנה בעצמו.

רכיבי הקהילה קיימים אך פחות בד"כ מקיבוץ.

יישוב קהילתי, די כמו שכונת וילות. רק במיקום נפרד, ועם רכיבי קהילה בהתאם למיקום

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע אטרקטיבי בעליל. אתם חייבים לזכור שלבחור עירוני סטנדרטי שגדל בדירת X חדרים בבלוק, המעבר לבית פרטי בקיבוץ עם בריכה, שווה את כל השייק דאון שהוא עובר.

לא לשכוח:

1. פקקים כל בוקר בדרך שמאריכים את היום ב 10 עד 15 אחוז. על כלום. ואין רכבת.

2. רכבים ישנים בבקעה מתבלים ממש מהר בקיץ- אז יש תחזוקה גבוהה יותר, כאמור מיזוג 24/7

3. אתה בפאקינג חור באמצע שומקום - כל פיפס זה לנסוע העירה (מעלה אדומים?)

כשתרצה למכור:

1. מי יבוא?

2. כמה כמוך יהיו עם שלט למכירה יותר גדול מימין ומשמאל לבית שלך?

3. וועדת הקיבוץ לא תממן בדיקות למועמדים למשפחןת חדשות ובמיוחד לא תממן לוויה או חתונה של מי שלא גר בקיבוץ בשנתיים האחרונות. וגם לא תיתן מקרר.

4. הקיבוצניקים האולד סקול זה משהו מאוד קשה ללעיסה, בליעה ועיכול. תבדוק שיש לך כיבה חזקה.

בהצלחה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעצם לא בורד יריחו? אותו מיקום, רק בלי החסרונות הקיבוציים, והילדים יוכלו להתחנך בקליה

זו אופציה אבל עדיין לא מצאתי שם משהו נורמלי.

לא נשמע אטרקטיבי בעליל. אתם חייבים לזכור שלבחור עירוני סטנדרטי שגדל בדירת X חדרים בבלוק, המעבר לבית פרטי בקיבוץ עם בריכה, שווה את כל השייק דאון שהוא עובר.

לא לשכוח:

1. פקקים כל בוקר בדרך שמאריכים את היום ב 10 עד 15 אחוז. על כלום. ואין רכבת.

2. רכבים ישנים בבקעה מתבלים ממש מהר בקיץ- אז יש תחזוקה גבוהה יותר, כאמור מיזוג 24/7

3. אתה בפאקינג חור באמצע שומקום - כל פיפס זה לנסוע העירה (מעלה אדומים?)

כשתרצה למכור:

1. מי יבוא?

2. כמה כמוך יהיו עם שלט למכירה יותר גדול מימין ומשמאל לבית שלך?

3. וועדת הקיבוץ לא תממן בדיקות למועמדים למשפחןת חדשות ובמיוחד לא תממן לוויה או חתונה של מי שלא גר בקיבוץ בשנתיים האחרונות. וגם לא תיתן מקרר.

4. הקיבוצניקים האולד סקול זה משהו מאוד קשה ללעיסה, בליעה ועיכול. תבדוק שיש לך כיבה חזקה.

בהצלחה

אתה צודק במיליארד אחוז. בכל מקרה החלטנו לרדת מאלמוג כי התנאים קשים מידיי. אבל סתם בשביל הקטע, החלטתי לשלוח לרכזת הקליטה הודעה ובה אני מבקש שתשלח לי פרטים נוספים. היא לא עשתה זאת. אז החלטתי להתקשר, היא לא ענתה ולא חזרה. אז כנראה שמבחינתה (שהיא בעצמה אשה מאוד וולגרית וגסה בהתנהגות) כנראה אנחנו לא מתאימים. מצחיק, אם זו ממונה על סינון ראשוני (אגב לא חשבנו לרגע שהפגישה הראשונה הייתה סינון), אז אני באמת לא רוצה לחשוב מי הם שאר אנשי הקיבוץ.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נשמע כמו עיסקה ממש לא אטרקטיבית כלכלית, בטח בקיבוץ שממוקם בכזה חור כמו אלמוג.

לדבי דרישה, יש תמיד אנשים שלא מסתכלים על החסרונות כי הם מדחיקים את זה וחשוב להם רק קיבוץ ובית פרטי.

המחירים שציינת פה זה ממש לא מציאה.

לדעתי עשיתם בשכל שירדתם מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...