Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידת ערך של טיוטה לאחר צביעה

שימו לב! השרשור הזה בן 288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודש מאוחר יותר...

שלום, 
יש לי קורולה 2012 לבנה וממש במקרה הגעתי לכאן אחרי שעשיתי קצת גוגל על מחירי צביעת גג רכב..
הגג אצלי מתקלף לאט לאט כבר שנתיים, אבל לאחרונה התחילו להתקלף חלקים גדולים יותר.

החלק ההזוי ביותר הוא שרק אתמול דיברתי עם רפי המנהל שירות במוסך מורשה במת"מ כדי להבין את המשמעויות של צביעה (עלות וזמן שבו הרכב לא זמין) והוא בכלל לא הזכיר את הנושא.. האם ייתכן שהוא לא מודע לזה?  ורק שתבינו, זה מוסך שאני מטפל בו כבר מעל לעשור (!) באופן קבוע, קנתי ממנו רכבים ונתתי בו אמון..

אני מבין שבגלל כל נושא הקורונה הדיון הבא רק ב 30/9 , אז נראה לי שבנתיים ניתן קצת פרנסה למוסך "הלא מורשה".

אם למישהו כאן יש קשר לתובעים אנא שאלו אותם אם הם זקוקים להוכחות נוספות או שיש להם מספיק תמונות של קורולות מתקלפות (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

עד שהתיק הזה ייגמר יעברו עוד כמה שנים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

טויוטה צוחקים עלינו  הלקוחות 

החלטות

תאריך תיאור בית משפט מס' עמודים
22/03/2020 החלטה שניתנה ע"י צילה צפת מחוזי ת"א 1
22/12/2020 החלטה על בקשה של נתבע 2 בקשה באמצעות המזכירות מחוזי ת"א 1
27/12/2020 החלטה שניתנה ע"י צילה צפת מחוזי ת"א 1
22/03/2021 החלטה על בקשה של תובע 1 בקשה לקידום אישור הסכם הפשרה - לאחר שהתקבלה תגובת היועמש מחוזי ת"א 1
19/05/2021 החלטה על בקשה של נתבע 2 בקשה משותפת לדחיית מועד להגשת הודעות הצדדים 18.5.21 מחוזי ת"א 1
03/06/2021 החלטה על בקשה של נתבע 2 בקשה משותפת לדחיית מועד להגשת הודעות הצדדים מחוזי ת"א 1
24/06/2021 החלטה על בקשה של נתבע 2 בקשה משותפת לדחיית מועד להגשת הודעות הצדדים מחוזי ת"א 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התובע משתף פעולה לדחיה ככל הנראה מתנהלים מגעים למתן פיצוי

התובע מבקש טויוטה חדשה כולל שבוע באיי סיישל  הנתבעים רוצים לתת מחזיק מפתחות ותמונה של איי סיישל

• מצחיק 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש להם טעות בסעיף 3. אמור להיות 2012, ולא 2015. מתי פנית עליהם לראשונה?

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום רב,

אני בעל טויוטה קורולה 2012 צבע אפור כהה מטלי כאשר רכשתי ב2012 רכב חדש.

לפני כמה שנים צבע על הגג הרכב התחיל להתקלף . מצב החמיר בשנה אחרונה .

לא שמעתי על בעיה כללית בטויוטה ולכן רק השבוע בגלל החלטה למכור רכבי, הגעתי למוסך פחחות (לא מורשה טויוטה)

כדי לבצע צביעת גג רכב על חשבוני . כאשר בעל מוסך (שהסכים לצבוע ) אמר שבעיה זאת מוכרת לו היטב דווקא בדגמי טויוטה 2012 ,

הבנתי שלא מדובר על בעיה אישית שלי וכך הגעתי לפורום שלכם היכן ראיתי היסטוריה של בעיה ועצות ענייניות .

בקשה שלי - לתת לי  המלצה לגבי דרכי פעולה אפקטיביים ואולי לפנייה לגורמי מקצוע או משפטיים אשר יוכלו לעזור בפתרון צודק.

חשוב לציין שעדיין לא ביצעתי צביעה וגם לא התחלתי במכירת רכב ולכן אינני נתקלתי בסוגיה ירידת ערך לאחר צביעה במוסך מורשה

תודה מראש למי שאתן עצה בנושא 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך ברכב בן 10 ? אם היה מדובר באיזור אחר לא בגג הייתי אומר שזה על גבול המצחיק אבל,תיקון בגג זו בעיה.

מצד שני,האדם שיגיע לקנות את הרכב מכיר את התקלה,]אתה יכול לצלם את הרכב לפני הצביעה  וכך תהיה לך הוכחה,שהרכב חלילה לא התהפך והתיקון אינו בגלל תאונה,אלא קוסמטי גרידא.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום  וברכה לא הבנתי מה יצא עם  התביעה של טוטיה גם לי יש רכב והם רוצים 2520 לא כולל חלקיים אחוריים וקדמיים ומראות זה ממש מצחיק הראה כולל חדש וכל הפלסטייקים ישנים וגם הם מבקשים מחירים הזויים 300 שח רק למראות וכל טמבון יותר מאלף חמש מאות בקציוא מתקרב לשווי הרכב חייבים לעשות עם זה משהו הם פשוט מזלזלים בלקוחות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

כתבתי שאלה בתאריך 13.08.2021 על בעיית צבע (מתקלף) על גג רכב טויוטה קורולה 2012 .

תודה למי שהתייחס (לא הגבתי כי הייתי בחו"ל ) 

אינני בטוח שמגיע לי ירידת ערך אם אצבע את הרכב (עדיין לא פניתי לטיוטה) , אך מהתכתבות שראיתי למעלה 

הבנתי שהם צובעים על חשבונם חלק רכב עם צבע מתקלף . 

בגלל שהחלטתי למכור את הרכב , ללא קשר לצבע, יש לי 2 שאלות  (אם משהוא שמכיר נושא יכול לעזור)

1) האם כדאי לפרסם רכב למכירה ללא צביעה (כדי להראות שרכב לא עבר תאונה) , כאשר אתחייב לקונה 

לצבוע גג (לפי הבנתי בטויוטה מסכימים לצבוע) ?? או עדיף לצבוע ואז למכור ??

2) האם יש סיכוי לקבל פיצוי מטיוטה על ירידת ערך ?? (הבנתי מהתכתבות שהיא קיימת בעקבות צביעה).

הרכב בן 9 שנים בקרוב ,ללא אף תאונה ,ומצבו מכני מעולה לכן ועדיין יש לו ערך (סדר גודל של 34,000 ש"ח)

תודה מראש אם משהוא יכול לעזור בנושא . 

עריכה אחרונה על ידי אלכס_אשדוד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מעדכן שנקבע דיון בתביעה ל05/01/2022
מקווה שזה יגמר כבר,הקורולה של אשתי החלה בשנה האחרונה להתקלף בצורה משמעותית,כרגע לא בטוח מה לעשות,לצבוע עצמאית או לחכות לפסק דין.
אני הלכתי לטויוטה לנסות לקבל צביעה ע"ח היבואן,נתנו לי הצעה של 12 אלף כולל תיקוני פחחות קלים(הרכב כמעט נקי לחלוטין ממכות) וצביעה של פלסטיקה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...