Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סמארט פורטו החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק אני קיבלתי את הרושם שמדובר במכונית גרועה ?

נוחות שימוש – לא טובה.

"דבר אחרון נוגע ל"תא השירות" הקדמי, היכן שנמצא מיכל המים לשמשות, נוזל העיבוי, הבלמים, המצבר וכו', הוא נמצא תחת פאנל שמתפרק ונתלה על רצועות וההחזרה שלו דורשת תרגול או שניים כדי לעשות את זה כמו שצריך. אבל היי, אף אחד לא בוחן תיק מעצבים לפי נוחות השימוש בו, אביזר אופנה, כבר אמרנו?"

נוחות נהיגה- לא טובה.

"בכיוון תנוחת הנהיגה אני מוצא שההגה לא מתכוונן לעומק, אבל העסק מספיק קומפקטי כדי שזה לא באמת יפריע. מה שמוזר בהתחלה ועם הזמן ממש מעיק זה המדרך לרגל שמאל שהזווית שלו דורשת הנחת כף הרגל בצורה לא טבעית ומוזרה."

מערכות שמציקות לנהג.

"אגב, המערכת להתראה על אי שמירת מרחק מעט היסטרית, אולי היא חוששת שלא יראו את הסמארט, אבל היא יחד עם זיהוי המהירות במערכת הניווט הטריפו אותי בימי המבחן ולבושתי אודה כי כשלתי בניסיון לבטל אותן. אבל כל כדורגלן מקצועי יגיד לכם שחברה שכל הזמן מצפצפת זה פיצ'ר – אביזר אופנה, כבר אמרנו לא?"

רעידות.

"סיבוב של המפתח מעיר את שלושת הצילינדרים בנפח 1.0 ליטר בטרטור קל ורעד עובר במרכב הסמארט, טוב, אמרתי לעצמי, כשהיא תתחמם זה יעבור, נחשו מה, זה לא. זה המשיך וחזר גם כל עצירה בגלל מערכת START STOP שמעירה את המנוע בעדינות של מדריך בהשכמה בגיבוש לשייטת."

רעש.

"המנוע הזה מבית מיצובישי מכריז על הנוכחות שלו בכל מצב. בצליל וברעד מההגה, מהישבן מהאוזניים. עכשיו, מנוע אחורי רועש זה מגניב לגמרי בפורשה 911 (רצוי ישנה) או מכונית מירוץ – זה לא מגניב בכלל בסמארט."

גיר בעייתי.

"בתנועה העירונית התיבה כפולת המצמד החדשה עדיפה בהרבה על הקודמת ומגיבה מהר יותר, אבל היא עדיין מאוד לא נעימה ביחס לרוב המוחלט של תיבות ההילוכים. גם כאשר היא בהילוך ובעיקר במהירויות נמוכות צריך רגל עם רגישות של מסלק פצצות כדי לא לנדנד אותה קדימה ואחורה על ציר הרוחב בגלל שהיא כל כך קצרה. אבל היי, אתם לא מודדים נוחות של נעלי עקב וסמארט פורטו היא בעיקר אביזר אופנה, כבר אמרנו לא?"

הסיכום מסביר שבעצם זה רכב למי שיש כסף להחזיק אותו כרכב שני לנסיעות בעיר בלבד.

"אני לא יודע אם אמרתי את זה כבר, אבל סמארט פורטו היא בעיקר אביזר אופנה"כיף לראות אותה, כיף להיראות בה, כיף לשבת בתא הנוסעים הכי שמח ומחויך שאני מכיר, כיף ללבוש אותה ביציאת ערב עירונית. שם היא תשתחל לתוך ומתוך כל כוך קטן (אגב, הקטע עם החנייה בניצב, זה כבר לא עובד כל כך בדור הזה). אפשר אפילו לצאת איתה אל מחוץ לעיר מפעם לפעם כשנוסעים לסבתא, אבל מקום לסיר חריימה אין כל כך, היא קופצנית אז הכל יישפך, היא רועשת ואכלו לכם מספיק את הראש בארוחה על מתי תתמסד ותקים משפחה."

בקיצור, צעצוע לעשירים בלבד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלת בגאז' שני חלקים - ממש כמו בX5 של מי שישלם על האוטו הזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה.

תמיד מהצד רכבים של סמארט נראים לי כמו הדבר הכי קרוב לקארט חוקי לכביש שאפשר למצוא.

קצת מבאס לקרוא בכל פעם מחדש שחווית נהיגה לא מוצאים שם.

מממ ומה עם הבראבוס?

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבוס החדשה שהוצגה ונקראת brabus tailor made נראית מעולה האמת. ישבתי בה והתרשמתי מאוד מהעיצוב הפנימי (טוב היא גם תעלה בהתאם...).

http://int.smart.com/en/en/index/smart-BRABUS-tailor-made.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר והתכנים שיש שם, נראה שגם בגרסה הזו הם מכוונים בעיקר לזה שהרכב הוא אבזר אופנה יוקרתי.

זה נראה מגניב, ונחמד, אבל כנראה לא הרכב הראשון שרובנו נחשוב עליו כהרכב הבא, גם לא בגרסת ה-tailor made.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מעלה מן האוב...

לאור דוח הסטטיסטיקה של רשימת המכירות בשרשור מקביל, נראה שמוכרים כמה וכמה יחידות של הסמארט פורטו 0.9 טורבו (המנוע של רנו). באתר של סמארט ישראל אין כל איזכור לדגם הזה וגם לא באתרי מכוניות ישראלים שונים - מה הקטע? בבירור מול היבואן אכן הדגם נמכר - אבל לא מוכנים למסור מחירים בטלפון. מישהו יודע מה המחיר של הדגם הספציפי? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיקור

לא מבין את ההצדקה לרכב הזה כשהוא לא יכול לחנות כמו הדור הקודם, כרכב עירוני (אמנם יקר) הוא מצויין, אבל בלי הפיצ'ר הזה הוא מאבד את כל היתרונות.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז במקרה יצא לי להיות בסוכנות מרצדס בהרצליה ולראות את הרכב הספציפי (90 כ״ס טורבו). למי שמתעניין, מדובר בסמארט fortwo proxy, דגם שאינו מוזכר כלל באתר כאמור, או במקום אחר...והמחיר החל מ 115. האמת שאני די מופתע מכלמוביל, ביקשתי שיצרו איתי קשר לתיאום נסיעת מבחן לפני למעלה משבוע, והתקשרו פעמיים - פעם אחת לשאול אם הייתי בסוכנות ופתחתי בקשה ופעם שניה לוודא באיזה דגם אני מעוניין...ומאז שום דבר. גם בסוכנות עצמה, לא היה ניתן לדבר עם נציג מכירות כי כולם בפגישות או בארוחת צהריים...אז כנראה נסיעת מבחן כבר לא תצא אבל מי שזה עוזר לו, מצב המפרט ותמונות של הרכב. לדעתי צריכים להפריד את הסמארט מהאולם של מרצדס לגמרי, נראה שהם ממש ממש לא רוצים למכור.

7eacbe100ff62e2856db61aee895f937.jpg6aee5934bbaa89a3cdef99d43b9c0ff2.jpg96829f3fa5365925e08ebc0498c9397e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי dr6633
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...