Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבטמוביל החדשה שלי [ג'ולייטה - שרשור מתגלגל]

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 488
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רגע קטן של נחת -

כשעשיתי את טיפול הדיטיילינג לפני חודשיים והרכב היה תחת מיקרוסקופ, שמתי לב שיש זבוב בתוך הפנס.

הפנס של הג'ולייטה ארוך למדי, והנורה המרכזית עם עדשה סגורה, כך שהגישה פנימה בעייתית. חברים שראו את הרכב אמרו שצריך ללמוד לחיות עם זה, לשחרר וכו'.

היום היתה סגירת מעגל -

ע"י שימוש בכוחות ההנדסה המפוארים שלי, יחד עם הבנה ברמה הגבוהה ביותר של אלמנטים בפיזיקה כגון "לחץ אוויר" "מינוף" ו"קונוולוציה", הצלחתי להרכיב מתקן חילוץ.

המתקן נבנה ע"י שימוש במס' צינורות מתרכובת גמישה, אשר חוברו יחדיו ע"י אלמנטים של התאמת קטרים, והודקו בשימוש בפתרון חבלה. קיצר חיברתי שלושה קשים עם סלוטייפ.

מיקמתי את המתקן ע"י הכנסה מנק' האור הגבוה וקצת סבלנות, לחצתי על הקש ע"מ להימנע ממקרה בו אני סועד את גוויית הזבוב, ושאפתי קלות בזמן שאני שולף החוצה את הקש.

התוצאה הייתה מספקת יותר מ(got ספוילר אלרט) הסצינה שג'ופרי נחנק למוות:

b145c26ecb3ea10cac0a22f66db37791.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכרגע המצאת מנה חדשה בספר המתכונים של קארספורום - זבוב בקש.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע קטן של נחת -

המתקן נבנה ע"י שימוש במס' צינורות מתרכובת גמישה, אשר חוברו יחדיו ע"י אלמנטים של התאמת קטרים, והודקו בשימוש בפתרון חבלה. קיצר חיברתי שלושה קשים עם סלוטייפ.

:lol:

החיים של אנשים לפני ילדים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה?

יש לי שניים בבית...

(חתולים זה גם נחשב, כן? XD )

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. יש המון תוכן מועיל וגם כתוב טוב...

אם לחזור קצת אחורה, ראיתי סמלים בשחור לבן על ג'ולייטה שחורה, והם טאצ' יפה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ובכן, הרבה זמן לא עדכנתי, לא בגלל שחסרים עדכונים אלא בעיקר בגלל שמרבית ה'סיפורים' עדיין ongoing ואעדכן בהמשך. לשונאיי אתן ספוילר ואציין שעברו כמה חודשים רעים על כוחותינו אז יש למה לצפות (;

לעניינינו:

אז אתמול שדרגתי את יח' התאורה לקס-

אוקיי רגע אני יודע מה חלקכם חושבים: "יא חלאה חסר התחשבות, מתחיל פגישת קריוקי-מרפסת בשעה 0100 בלילה, מספר לאנשים בתחילת הסרט שהוא מת בסוף, חתיכת מעריץ של רמזי בולטון, יא נותן טלפונים של חברים לקבר רחל, מגיע לבקר הורים בשעה 2100 ודורש לראות את התינוק, מתקין טינדר בפלאפון של חבר נשוי, ילד קקה", אבל שניה שמעו אותי עד הסוף.

טוב אז כמו שניסיתי לומר לפני שהקולות בראש קטעו אותי - אתמול שדרגתי את יח' התאורה לקסנון.

רכשתי את יח' התאורה מאתר בריטי מומלץ (hids-direct), בגוון 5000K, עם עוצמה של 35W. הOCD שלי פשוט לא יכל יותר לחיות עם רכב בו יש תאורה קדמית שחצויה בין לד לבן, לפנס הלוגן צהוב.

בהתקנה עזר לי חבר מאיזו קבוצת אלפיסטים, כאילו, "חבר", תכלס בחיים לא נפגשנו עד אתמול. הוא בא עד אלי רק בשביל לעזור, למרות שהוא צם (רמדאן). איזה גבר.

למה צריך עזרה בשביל החלפת פנס? כי מסתמן שאמא של המהנדס האיטלקי שתכנן את תא המנוע של הג'ולייטה שכבה עם אחיה, והבן שלהם יצא קצת מפגר. פירוק והרכבת הפנס בג'ולייטה זו משימה שדורשת סבלנות ברזל ואצבעות אדמנטיום - וכן, אחרי שני סשנים של בערך 30 דק' כל אחד בהם לא צלחתי את המשימה הזו החלטתי לבלוע את האגו ולבקש סיוע.

הבחור שעזר לי פירק את הפנסים בכמה דקות כ"א, נראה לי שהוא יכל לעשות זאת מהר יותר אבל הוא קצת ריחם על כמה מפגר אני נראה על כך שהזמנתי אותו לסייע מלכתחילה. מה שכן, תא הפנס של הג'ולייטה גדול יחסית כך שממיר המתח נכנס אליו במלואו, וכיסוי הפנס יושב כך שהכל נראה שופרא דשופרא בתוך תא המנוע.

טרום הרכישה עשיתי קצת מחקריישן, היות והג'ולייטה מגיעה עם עדשה הפידבק הכללי מאנשים שהתקינו קיט היה שכל העסק נראה מקורי לחלוטין, ושאין בעיית סנוור. החלטתי שאני אהמר על כך שהכל יהיה בסדר, וב worst case scenario בו אראה שהסטאפ עלול להוות מטרד אני זורק אותו ומאבד כמה שקלים.

לאחר ההתקנה וידאתי שכיוון אלומת האור נשאר זהה למה שהיה קודם לכן (השוואה ישירה מול שטח ישר), והיום עשיתי מס' סשנים בהם רכב של חבר נסע מלפני במרחקים משתנים, ועם משקל שונה ברכב שלי (עם יותר/פחות אנשים), ע"מ לוודא שאין בעיית סנוור. הפידבק מהחבר היה מושלם בכל אחד משילובי המשקל / מרחק, ככה שאני מרוצה.

השיפור מבחינת התאורה מוחשי, ולשמחתי הרבה נראה שהגוון מתאים בול לגוון של תאורת הלד המקורית.

בסה"כ אני מבסוט מהתוצאה, מאוד. מצ"ב תמונה להמחשה למרות שלא רואים בה יותר מדי אבל יאללה פאק איט עד שיוצאת לי כזו תמונה יפה מותר להשוויץ קצת:

giulietta_dark.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל הכבוד. לפרק משהו באלפא זה עניין לשרשור נפרד. גם אצלי לא חסר מקרים שחשבתי לעצמי איך חשבו על להרכיב את זה דווקא ככה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, דבריי אכן קצת אמביולנטיים:

בקשר לענייני תחבורה, כמובן. דברים אישיים שלא מתחום הרכב לא קשורים לשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין! נראה טוב. סתם שאלה, למה לא לקחת 55 וואט? הרי נורות הלוגן במקור מגיעות בהספק הנ"ל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...