Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 בת שבועיים, בצבע לבן, מלאה בנקודות חלודה

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעולה.

תעלה תמונות שנדע איך טיב העבודה? ואם ירדו כל הג'ינג'ים/מפגעים.

מציע לך לעבור לאוטם צבע איכותי שייתן לך כמה חודשים שקט -והגנה טובה יותר מבחינת מיסוך/עמידות

מווקס זול שהם שמים לך שם. או שתעבור לציפוי קבוע. מעט השקעה, אבל לדעתי משתלם. (יש אחד קרוב אליך ברמלה עושה עבודות נפלאות) אישית אם ארכוש רכב חדש דבר ראשון שאעשה זה ציפוי איכותי.

אגב גם אני נמצא כמה מטרים ממך. (נסיעה של 12 דקות)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?580434-%D7%9E%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%9B%D7%A9%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%93%D7%A8%D7%AA-%D7%95%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%95-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%A0%D7%A4%D7%92%D7%A9%D7%99%D7%9D

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?583959-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%92%D7%9F-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A3-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%A6%D7%9C-%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%93%D7%A8%D7%AA-(ADetailing)

השקעה חד פעמית שנותנת עם תחזוק נכון כמה שנים של שקט.

חלק מהציפויים עמידים גם לשריטות עדינות. בקיצור אני ממליץ לכל בעל רכב חדש

שיעשה דבר ראשון לאחר ביטוח כמובן - ציפוי איכותי לפני הקילומטר הראשון על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל אולי והביא לבד את הוואקס, באמת לא בטוח איזה וואקס הם ימרחו לי שם

מה אתם אומרים?

אם כן? על מה ממליצים?

אולי אני אסע עכשיו לאוטוסטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ווקס לא עושה נזק לצבע גם הפשוטים ביותר. פעולת היישום אולי כן יכולה ליצור סווירלים

למי שלא עובד בטכניקה מקובלת/מתאימה. מעבר לזה מילא הווקס ירד אחרי שטיפה אחת מקסימום שתיים

אז זה באמת לא משנה הרבה.

אתה צריך את מה שהצעתי לך כמה שורות למעלה. ויפה שעה אחת קודם.

אני לא מצליח להבין (באמת) למה אחרי השקעה של עשרות אלפים על רכב חדש

קשה להוציא עוד כמה שקלים בשביל לקבל

רכב שמור מוגן ויפה יותר = סחירות גבוה/ערך כסף.

כמובן שזה שיקול של כל אחד מה לעשות. אני לא נכנס לכיס של אף אחד

זה רק מחשבות שאני מעלה על כתב.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, מהסיבה שרשמתי קודם, אני מעוניין לעשות עיטוף לרכב, אני לא מעוניין להשקיע פעמיים.

מאחר ועושה רושם שאתה באמת מבין בתחום (גם מאשכולים אחרים) הייתי שמח לקבל המלצה לוואקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שאין כמו לעשות לבד. סיפוק שלא נמדד בכסף.

המוכר והידוע עם הגנה מעולה ומיסוך אחד הטובים שאני מכיר. נותן פח חלק כמו טוסיק של תינוק...

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-Menzerna-PL

תעיין מעט כאן. תקרא על פוסו. מוצר מעולה. ועל עוד כמה ווקסים שמומלצים שם

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?537758-%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%98-845

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה מעולה.

אני כל יום נדהם מאיך שפוסו יושב על הרכב ונותן יופי של מיסוך.

קוקטייל עליו של V7 עם BSD נותן כרגע (כרגע? כי אני מנסה עוד כמה הרכבים) תוצאה עוד יותר טובה.

כאמור אני גר בקרבת מקום. תרצה עזרה/הדרכה? דבר איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוק של המנזרנה יחזיק איזה שנתיים- שלוש, הקופסא של הפוסו תחזיק יותר (7? יש מצב גם 10 אם תעשה פעמיים בשנה)

אם אתה רוצה שיהייה לך מבחר ממליץ לבדוק מה מוכרים בשרשור של היד 2 בדביקים

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן

הייתי היום במרכזי, הבחור עשה עבודה דיי טובה, אין יותר ג'ינג'ים, עשה פלסטלינה וואקס ידני, אבל דבר אחד הטריד אותי מאוד!!!, מסביב למוסך היו מלא מאזדות 3 ו-6 בצבע לבן, לפחות 15 רכבים, כולם בלי יוצא מן הכלל היו מלאים בנקודות חלודה.

איך מוסרים ככה רכבים אני לא מבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני חייב לציין שלבן דוד יקר וקרוב שלי יש מאזדה 3 שנת 2010 לבנה. יצא לי לשטוף איתו הרכב מדי פעם ואכן...מלא נקודות ג'ינג'ים\חלודה וואטבר.

מתחיל להיות חשוד העניין עם כל התגובות פה ובמיוחד של הבחור שמעליי.

אני חושב שמאזדה מפשלים לא מעט אבל משתיקים את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...