Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 בת שבועיים, בצבע לבן, מלאה בנקודות חלודה

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אושריקו, רכב בן 5 עם ג׳ינג׳ים זה עוד בסדר גמור, אין טעם לפתח ספקולציות.

בשביל זה עושים פלסטליה פעם בתקופה.

בכל מקרה לקבל רכב חדש במב כזה זה באמת לא תקין, יש מחלקת pdi בבונדים של היבואנים שאמורים לשים לב לדברים האלה ולטפל עם פוליש/פלסטלינה(כן עושים פוליש במקרה הצורך לרכבים חדשים והלקוח לא יודע מזה, העיקר שהרכב יהיה נוצץ והלקוח מבסוט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעדכן

הייתי היום במרכזי, הבחור עשה עבודה דיי טובה, אין יותר ג'ינג'ים, עשה פלסטלינה וואקס ידני, אבל דבר אחד הטריד אותי מאוד!!!, מסביב למוסך היו מלא מאזדות 3 ו-6 בצבע לבן, לפחות 15 רכבים, כולם בלי יוצא מן הכלל היו מלאים בנקודות חלודה.

איך מוסרים ככה רכבים אני לא מבין...

ציינתי כבר כמה פעמים מה הסיבה לג'ינג'ים. בכל אופן קח בחשבון שמתוך 1000 רכבים שיוצאים מהמחסנים המאובקים שלהם - אולי 3% יתייחסו לזה בצורה רצינית וידרשו טיפול מיידי במפגע. השאר שהם הרוב לא יתנו לזה הרבה משקל מחוסר הבנה.

הבעיה זה לא הג'ינג'ים, אלא ההשלכה/נזק שלהם לאורך שנים - במידה וזה לא מטופל כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נהייתי נואש,

הג'ינג'ים שוב פעם חזרו, התקשרתי לשרות של מאזדה, נציג שלהם אנור לחזור אלי, מה אתם חושבים שהפתרון שלהם יהיה? איך עלי להמשיך להתנהג מולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוב במוסך, שוב יעשו פלסטלינה ווקס, הפעם של מנזרה.

הדיחמה שלי היא שהזמנתי ווקס של פוסו, ויש לי פלסטלינה של מגוואריס, עדיף לעשות לבד או שעדיין לתת להם לעשות את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע הרכב לא מייצר ג'ינג'ים, אלה מגיעים אליו כתוצאה מזיהום סביבתי באחד המקומות שבהן חונה הרכב (זה גם מלמד על איכות האוויר שאנחנו נושמים, כן?).

אם אחרי הפלסטלינה הקודמת שהרכב עבר קיבלת אותו נקי מהזיהום, אז ככול הנראה שהוא נדבק אל הרכב באחד ממקומות החניה שלך (בית, עבודה).

לדעתי הדרך הנכונה להפטר מהם היא לעשות אוטם צבע טוב ולהקפיד על שטיפה בתדירות גבוהה ממה שאתה כרגע רגיל.

אם תבצע בעצמך פלסטלינה ואוטם זה יכול להיות נחמד, אולי תשאב לתחביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...