Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לגולף MK6 ידנית עם 70 אלף קילומטר - התיעצות

Life_SyStem
שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב, גולף 2009 MK6 ידנית עם אוטוטו 70 אלף קילומטר.

כשקניתי את הרכב הטיפולים התבצעו כל שנה. מאז שאני הבעלים הטיפולים מתבצעים כל 15 אלף מכייון שאני נוסע יותר מהבעלים הקודם.

עכשיו, מעולם לא הוחלף נוזל הקירור וכמו כן נוזל הבלמים.

לפי ספר הרכב לא צריך להחליף נוזל קירור ברכב זה, ונוזל בלמים צריך להחליף כל 30אלף. (למרות שמוסך מורשה אמר לי לא לגעת בנוזל הבלמים)

הוחלף טיימינג ב40אלף בגלל שהרכב היה בן 5. שרשרת אביזרים עדיין מקורית.

זה אומר שאני נכנס לטיפול ה7 לרכב. כלומר טיפול 105אלף.

הכוונה שלי להחליף-

*שמן מנוע

*פילטר שמן

*פילטר אויר

*פילטר מזגן

זהו בעקרון,

כמה שאלות-

יש טעם להחליף נוזל בלמים? מישהו בארץ בכלל מחליף את זה?

שרשרת אביזרים להחליף?

נוזל קירור?

אם יש למישהו המלצות אשמח לשמוע...

תודה.

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחיות יצרן ברכב הזה זה להחליף נוזל בלמים כל שנתיים.

האם ברכב הזה יש רצועת טיימינג? יש לי את דגם ה160 כ"ס ובו יש שרשרת ולא רצועה.

תרשום את דגם המנוע שלך כדי שמרק10 יוכל לכתוב אם זו רצועה או שרשרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל בלמים צריך להחליף כל 30אלף. (למרות שמוסך מורשה אמר לי לא לגעת בנוזל הבלמים)

איזה מוסך מורשה אומר משהו שסותר לחלוטין את הנחיית היצרן, ומהווה סכנה בטיחותית לך ולמשתמשים בדרך?! מה החאפריות הזו?!

בוודאי שיש להחליף נוזל בלמים. אחת לשנתיים או 30 אלף ק"מ. אין סיבה לפרט כאן למה, זה נטחן עד אינסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלפו כל רפידות הרכב. צלחות עדיין מקוריות. (מורגשות רעידות בבלימות חזקות)

מנוע BSE 1.6 עם רצועת טיימינג.

אתה ראית מוסך בארץ שמרוקן את כל תכולת נוזל הבלמים, ושם נוזל חדש? אני אף פעם לא ראיתי.

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי.

מנקזים עם משאבה מהמיכל, עוברים לניפלים, וממלאים חדש, במורשה טויוטה בחיפה (פריים מוטורס). מהניפלים יוצא נוזל בלמים חדש ונקי, ואז סוגרים.

ואני יודע מחשבוניות ישנות שברייכמן היו לפחות מחייבים את בעל הרכב הקודם על אותה פעולה. זה מה שנדרש לפי מפרט הטיפולים.

באוטו השני, שאני מטפל בו בעצמי מלבד ענייני בלמים, אני קובע את שגרת הטיפולים ודואג שיחליפו את הנוזל כל שנתיים במוסך כללי.

*אני בטוח שבמוסכים המקצוענים המומלצים בפורום (אני אישית לא ביקרתי באף אחד מהם) עושים את הפעולה כנדרש.

ולא צריך לראות, אפשר לשאול לפני שאתה מגיע. אני יכול להבטיח לך שמבחינת שעות עבודה בשעתון יצרן הדבר מחושב, ואתה משלם על החלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עבדתי בצ'מפיון מוטורס ביבואן.

אין דבר כזה בעולם שמוסך מורשה של צ'מפיון אמר לך דבר כזה שאין צורך להחליף נוזל בלם, אם מוסך מורשה אמר לך דבר כזה תגיד לי איזה מוסך זה ואני אישית דואג לקחת לו את הרשיון מורשה.

נוזל קירור אין צורך להחליף זה לא מאזדה.

נוזל בלמים כמו שאמרו כבר לפניי כל שנתיים או 30K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הנחיות יצרן ברכב הזה להחליף נוזל בלמים כל שנתיים

בכל מקרה אני יכול להמליץ על מוסך לעוד חוות דעת אפשר להתייעץ איתם בכל נושא וזה לא כרוך בתשלום או בטיפול אצלם

אתה יכול לנסות לשאול אותם ולהתייעץ הם נקראים תן גז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

בקרוב אני אמור לעשות טיפול 90K לגולף MK7 שברשותי (רכב בן 5 שנים).

הרכב אצלי כשנתיים וחצי נקנה עם 35K ק"מ ולא חושב שהוחלף בו נוזל בלמים לפני שרכשתי אותו, וכשהרכב אצלי הנוזל לא הוחלף (טופל גם במורשה צ'מפיון וגם במוסך רון).

באף אחד מהטיפולים לא נאמר לי או נדרשתי להחליף נוזל בלמים, האם ההנחיות התקפות לגולף MK6 הן זהות גם ל MK7?

אגב לידיעה, לפני כמה חודשים שאבתי לצורך בדיקה בעזרת מזרק קטן, כמות קטנטנה של נוזל בלמים מהמיכל שלהם בתא המנוע, והנוזל/שמן היה שקוף ונקי.

תודה לעוזרים.

עריכה אחרונה על ידי makinen456

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...