Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לדעת ערך של ציוד ולדעת אם עשיתי עסקה משתלמת

Gal Mitrani
שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני חדש באתר וזה הפוסט הראשון שלי אני מעוניין לדעת אם עשיתי עסקה טובה שרכשתי בחול רמקולים.

קניתי 2 קומפננטים , סאב , 2 רמקולים רגילים (טוייטר מובנה) , מגבר

את כול הציוד שקניתי לא הצלחתי למצוא בזאפ ולכן אם יש כאן אנשים שמבינים ויכולים לתת לי הערכה על הציוד שקניתי אני אשמח. אני רוצה רק לציין שכול הציוד חדש לגמרי והוזמן מאתר מוסמך הכול חדש חדש בקרטונים

סאב: BOSS P126DVC

קומפננטים : PIONNER TS-A1305C

רגילים : BOSS SK422

מגבר : BOSS AR1500M

אשמח לשמוע מכם תודה רבה :)

אוכל לצרף גם תמונות למי שמעוניין

*הדבר היחידי שקניתי בארץ זה תיבה (ללא פיר) וגריל לסאב*

עריכה אחרונה על ידי Gal Mitrani
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום נוטה לא לחבב שרשורים כאלו. הרי כבר קנית, אז מה שנותר הוא שתהיה מרוצה ולא משנה מה יגידו אחרים.

אם אתה רוצה לדעת לגבי רמת העיסקה, תצטרך לציין את העלות של כל חלק או הכללית כולל עלות המשלוח והמיסים.

על רגל אחת, BOSS חברה זולה שמוצריה לא שווים במיוחד. לצורך הענין המגבר שרכשת, אני בספק אם הוא מספק אפילו חצי מהמוצהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה כמו רבים אחרים מבלבל את BOSS עם BOSE. ומי שמתלהב מרמקול עם דמות של גולגולת ואורות מנצנצים, תסלח לי, אבל הוא כנראה ילד. BOSS לא מוכרת לטובה יותר מדי בתחום, עם הצהרות אובר-רייטד גדולות וללא תקן CEA-2006. חפש דעות בחו"ל וראה בעצמך.

הקומפוננט של פיוניר - בחו"ל עולים 65$, בארץ ניתן להשיגם ב-350 ש"ח.

רמקולים של בוס - בחו"ל עולים 17$, בארץ ניתן למצוא תחליפים הולמים נגיד עד 200 ש"ח.

מונובלוק - בחו"ל עולה 60$, בארץ ניתן לרכוש משהו בסיסי מחברה נורמלית סביב 1000 ש"ח.

סאבוופר - בחו"ל עולה 55$, בארץ יש מספר אפשרויות לסאבים בלי תיבות סביב 500 ש"ח ויותר אם מושכים לכיוון ה-800, עם תיבה עד 1000 ש"ח יש עוד מגוון טוב.

לגבי הצהרות אובר-רייטד, לצורך הענין המגבר שרכשת, מכיל פיוז 30A. עכשיו תסביר לי איך במערכת חשמלית של רכב שמספקת נגיד גג 14.4V, הספק המגבר מוצהר על 700W או גבוה מכך (בהתנגדות נמוכה יותר).

עכשיו אתה מרוצה על כך שפתחת את השרשור?! :wink:

אז אחזור לשורת המפתח שלי - אם אתה מרוצה, מה טוב.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה התקן הזה אחי זה מערכת ראשונה שלי וממה שהבנתי 2000 שקל על מערכת ראשונה שכוללת הכול כלול זה לא רע..

ואתה יכול להגיד לי מה זה התקן הזה שרשמת או אולי אם נוכל לדבר בוואטאפ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל הוא ידידך.

בגדול, CEA-2006 הינו תקן סטנדרטי למדידת הספק של מגברים.

יש מספר שרשורים בפורום שעוסקים בהמלצות למערכת בין 1500-2000 ש"ח.

הדבר הנכון והרצוי לעשות היה להתייעץ בטרם הרכישה. מאחר ואתה כבר אחרי השלב הזה - חזור למשפט המפתח שלי.

אם יש לך שאלות שחורגות מנושא הדיון הפומבי או שאינו מצדיק פתיחת שרשור נפרד, אשמח לעזור כמיטב ידיעתי בהודעות פרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, טום עוד מעדן לך את האמת ורומז בקטנה כדי שאולי תבין, (אבל אתה לא רוצה להבין).

תפסיק להתעקש שזה טוב יחסית או לא יחסית. האמת היא שחבל שלא התייעצת לפני שקנית, אבל לא בוכים על חלב שנשפך.

המוצרים האלו הם מוצרים בסיסיים ביותר שלא שווים את הכסף הזה וגם לא חצי מהכסף כי במחיר הזה היית יכול להביא דברים טובים בהרבה!

תנסה למכור ביד 2 יש המון אנשים שרוצים BOSS כי הם כמוך חושבים שזה חברה טובה.. תמכור בקרטונים ותצליח להשיג מחיר יחסית זהה לקניה.

אני באמת לא בא בקטע של לבאס אותך אלא בקטע של הבנה שתבין שפעם הבאה מתייעצים לפני שקונים בשבילך סאב זה רמקול עגול שעושה בום בום וככה גם קומפוננט שמוציא את ה"קול".

אם תתייעץ עם אנשים שקצת מבינים בתחום אתה היית יכול להבין שיש הבדל של שמיים וארץ בין דברים שמישהו מבין היה יכול למצוא לך לבין לקנות סתם משהו כי חושבים שזה חברה טובה, ויש הרבה כמוך שאני נכנס להם לרכב ואני שואל אותם מה יש להם, אז הם עונים הכל JBL כאילו עכשיו אמרו לי יוקרה ואיכות בלי פשרות וזה לא ככה.

עריכה אחרונה על ידי DORSHR1
חפרתי כדי שאנשים אחרים יקראו ויבינו גם

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מביאים מחו"ל אז כבר עדיף שיהיה ציוד אודיו אמיתי ולא מוצרי מדבקה עם "שפע" וואטים. מערכת בתקציב הזה לא יכולה להיות איכותית עדיף לחפש ציוד יד שניה. יש כאן פורום יעודי לנושא מסתובב שם ציוד איכותי במחירי מציאה.

שמות כמו JBL. BOSS וכ"ו מצלצלים יפה באוזניים של מתחילים. מי שמבין בתחום לא בדיוק רוכש מוצרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים הציוד כבר הותקן באוטו הכול עובד מצוין כול האוטו רועד ועושה בום בום (לבחור שזילזל בי שם למעלה) אני מזמין את כולכם לבוא לראות ולהתרשם ואם בא לכם להעביר חוות דעת אני אשמח

אולי נתראה במפגש הבא (לזה לא הגעתי) ואני אוכל להראות לכם ותנו לי המלצות לציוד הבא שלי

אני חושב בכיוון של NVX...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסכם זאת כך ואז אנעל.

BOSS בתחילת שנות ה90 היו מותג יפני איכותי וטוב - כל מה שנשאר מאז מBOSS הוא השם וגם זה לא בדיוק שרד ממש טוב - מדובר במוצר מדבקה סיני זול ופשוט.

זה שהאוטו עושה "בום בום" - לא יודע אפילו איך להתייחס לזה ברצינות.

קנית? אתה מרוצה? - הטיפ הכי טוב שלי עבורך עכשיו יהיה לגשת לאיש סאונד מקצועי ולבצע למערכת הזאת כוון - אפשר לקבל תוצאות יפות מאוד גם מהציוד הכי פשוט.

ולהשקיע קצת בבידוד.

ראה ערך רונן נאור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...