Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואנית קיה מטילה פצצה: קיה ספורטז' במחיר של משפחתית: ימכר ב-135,000 שקל

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 3258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי אין שום צורך בארץ עם רכב עם ביצועים אולי רק להנאה אישית. 99% מהכבישים פה לא יגרמו לבעיה בבטיחות אקטיבית עם רכב חלש יחסית. מנסיון של שנים של נסיעה על רכב עם 77 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם 2000 סמ"ק זה לא בדיוק ביצועיסט, זה יותר מתן כוח לעקיפות במהירות גבוהה..

ועכשיו נשאלת השאלה איך הרכב מתפקדת במצב כזה 1.6?

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אומנות הדמגוגיה: לחזק דעה ע"י מתן דוגמא מוקצנת ולא רלוונטית, מתובלת באי דיוקים.

לא רלוונטית, כי מה שחשוב זה הביצועים בפועל, ואין קשר בין רכב עם מנוע 1.3 של לפני 4 עשורים עם מנוע ומכונית מודרנים.

מתובלת באי דיוקים, כי קורטינה לא שקלה טון וחצי. היא שקלה פחות מטון.

אי דיוקים והפיכתם לדמגוגיה זאת המומחיות שלך,אם לא היית סתם מחפש לתקוף היית שם לב,אולי,שלא דיברתי בכלל על המשקל של הקורטינה..

אתה לא נהגת ברכב ואתה מדבר על ביצועים בפועל?..

בזה שהקורטינה שקלה פחות מטון וחצי אתה רק מחזק את מה שרשמתי,בהתחשב שלספורטאז מנוע 1.6 עם מומנט של סופר מיני..

עריכה אחרונה על ידי GUGY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורטינה שקלה 970 ק"ג בגירסת 1.3 ליטר, שבניגוד לדעה הרווחת לא היתה גירסא מיוחדת לישראל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר אותי לימים שהפאסאט והקורטינה שווקו עם מנוע 1.3._טון וחצי על מומנט של רנו קליאו_.זה כבר לא עניין של מותרות,_זה עניין של בטיחות אקטיבית גרועה.

הימים הם אותם הימים, הנתונים של הספורטאז' 1.6 תואמים לחלק מסוים מהמשפחתיות המשווקות כאן כיום ולרוב המשפחתיות האטמוספריות של הדור הקודם, למעשה טוב מהן. מעבר למקלדת, יש כאן אדם שנסע ברכב וכתב את רשמיו התואמים את מה שניתן לצפות ממנוע שכזה על רכב שכזה. בטיחות אקטיבית כתוצאה מיחס הספק/משקל היא לא תחליף לשיקול דעת, אחרת כל יום היינו עדים לעשרות תאונות של רכבים איטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה הוויכוח? מי יקנה מאזדה 3/קורולה/יונדאי I30 ב130K כאשר בתוספת של 5K מקבלים מתכון משופר?, וזו בטח לא המלה האחרונה לגבי המחיר.

זה אחלה דיל שבעולם בשוק הרכב שלנו. ההפרש במחיר מינורי, ובספורטאג' משפחה ישראלית תקבל יותר ממה שהיא מחפשת עם התפשרות קטנה על ביצועים(מי ישמע איזה ביצועים יש ל1.6 אוטומט במשפחתיות...), וצריכת דלק.

אישית כבר כתבתי שזה לא הטעם שלי, אבל לרוכש הרכב המשפחתי הממוצע זו עסקה טובה מאוד בשוק הרכב שלנו, בטח טובה יותר מכל המשפחתיות 1.6 שנמכרות כבר במעל 130 אלף שקלים.

שאלה:מה דעתכם האם הפרש של 15K הוא משהו שכדאי להוסיף על הרכב הזה ביחס לקרוסאובר של סוזוקי?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי יותר קטנה. לא נהגתי בה.

היא שוקלת כ 250 ק"ג פחות!

ההספק 119.6 כ"ס / 15.9 קג"מ

תהיה זריזה יותר.

כל אחד עושה את השיקול שלו. אני עדיין אעדיף את הקיאה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הימים הם אותם הימים, הנתונים של הספורטאז' 1.6 תואמים לחלק מסוים מהמשפחתיות המשווקות כאן כיום ולרוב המשפחתיות האטמוספריות של הדור הקודם, למעשה טוב מהן. מעבר למקלדת, יש כאן אדם שנסע ברכב וכתב את רשמיו התואמים את מה שניתן לצפות ממנוע שכזה על רכב שכזה. בטיחות אקטיבית כתוצאה מיחס הספק/משקל היא לא תחליף לשיקול דעת, אחרת כל יום היינו עדים לעשרות תאונות של רכבים איטיים.

בטיחות אקטיבית היא באמת לא תחליף לשיקול דעת,השאלה היא אם לדעתך אפשר לסמוך על השיקול דעת של הנהג הישראלי?.

מעבר לכך מדובר בקיה סיד מוגבהת,אני יודע שיש את הפילצון של הגיפונים,אבל אני לא מבין מה כולם מדברים על תמורה כל כך גבוהה..

עריכה אחרונה על ידי GUGY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך מדובר בקיה סיד מוגבהת

מהיכן המידע? לדעתי מדובר בשני דגמים שונים לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה מחיר מעולה לרכב כזה, לראשונה בישראל, SUV אוטומטית בגודל כזה ב-135K.

אנשים אוהבים קצת שופוני, לגיטימי. הספורטאז' נותן שופוני שמשפחתית ב-135K לא יכולה לתת, לא יעזור כלום.

השבוע יצא לי לשמוע מהחבר'ה על כמה שהזמינו לעצמם כזו (כולן בשחור), KIA שיחקו אותה הפעם.

להגיד על האוטו הזה שהוא עגלה? נו באמת... אין טיעון יותר משכנע? הרכב בסדר גמור.

11 וקצת שניות ל-100, סבבה לגמרי אפילו! יש עשרות אלפי מכוניות על הכביש שעושות את זה ב-15 שניות, אז מה?

גם כשיש עסקה טובה בשוק חייבים להתלונן. אבל לפחות שיהיה בסיס לתלונות...

discoTD5, חתימה מושקעת, סחתיין :loco:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה רוצים מהאוטו הזה. הוא משדר נוכחות מאוד מרשימה למחיר הזה וזה יתרונו העיקרי. אפשר להגיד שיותר ממה שבעליו יאמרו עליו הוא יאמר עליהם ואולי זה נכון, אבל זה באמת לא מענין ומזמן. מיצוב חברתי הוא מסדר יופי וזה העיקר. צפו לאלפים רבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה יכול להעיד משהו על בעלי הרכב.

נניח שאתה רוצה לקנות משפחתית 1.6 אוטומטית חדשה ב130K(היום זה אפילו טיפלה יותר). לא תיקח את הספורטאז' במקום?

אני הייתי לוקח אותו כי הוא פשוט נותן לי יותר באותו כסף גם אם נתעלם מאפקט השופוני שהתפוגג עם הזמן אחרי שלכל השכנים יהיה כזה.

זה רק מראה על אותו בעלים שהוא חיפש רכב ממוצע(משפחטומטית 1.6) ועשה בחירה חכמה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא כמובן כאשר בעלים של כזה רכב חושב שרכש רכב ספורט פלוס שטחי כביש פלוס שטחי מדרכה, בלעדיים שלו, באותם 135. חוץ מזה - מחיר טוב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...