Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואנית קיה מטילה פצצה: קיה ספורטז' במחיר של משפחתית: ימכר ב-135,000 שקל

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 3249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העצה הרצינית היחידה שתשמע ממני היא שאם יש לך ילדים אל תקנה רכב עם 3 דלתות.

חוץ מיאריס ספורט.

כבודו לא התבקש לעוץ עצה.

מה שכן אני רואה שהיאריס מאוד מלהיבה אותך!

"Turn on, tune in, drop out"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מהלך מבריק של טלקאר.

היבואן הזה יודע למנף היטב את התנופה של קיה בשנים האחרונות ומייצר חבילות מחיר ואבזור שכאילו נתפרו במיוחד לשוק הישראלי.

לדעתי הביקוש לדגם הזה יעלה על ההיצע.

הספורטאז' אורבן 2 ליטר נמכר במבצעי חבר/הוט/הסתדרות המורים ב-8,000 ש"ח פחות (142k) עם מיגון ומולטימדיה זאת אומרת שבמבצעים הרכב הזה ימכר בכ-128k, למה לקנות משהו אחר? הוא גם מאובזר לא רע, נראה מעולה ומציע את הלוק הג'יפוני הנכסף.

לגבי צריכת הדלק, אני אישית במחירי הדלק הנוכחיים פחות מוטרד מענייני הדלק ואין לי בעיה לוותר קצת בתחום הזה תמורת אקסטרא בתחום אחר.

אז מבצעים או עיסקאות 0 ק"מ? אני חושב שקיה טרפו את הקלפים ויהיה מעניין לראות את התגובות של היבואנים המתחרים, במיוחד כלמוביל עם יונדאי ix35.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר פצצה. נעוזוב את הפוזה לרגע בצד (שגם היא חשובה...חלק גדול מרוכשי הרכב קונים קודם כל לפי צורתו של הרכב) לג׳יפון יש תרונות נוספים, תנוחה ישיבה גבוהה - זוית ראייה קדימה מעל גגות הפרייבטיים, קלות הכניסה והיציאה מהרכב בעיקר למבוגרים, תא מטען גדול יותר שהופך לענקי עם קיפול המושבים האחוריים, יכולת לרדת לשבילים (רק שבילים) בביטחה ביחס לפרייבט ולו בשל מרווח הגחון הגבוה יותר, אפילו עליית המדרכה שכל כך מגחיכים כאן היא יתרון בסביבה אורבנית צפופה שלוקה בחוסר חניה מתמיד.

יש רבים וטובים שיתרונות מעשיים לו קוסמים להם ולכן הם מוכנים להתפשר על יכולות כביש פחותות ביחס לפרייבט ועל צריכת דלק גבוהה יותר יחסית.

בתכלס מבין שלל הג׳פונים, הספורטאז׳ לטעמי הוא היפה ביותר ובהחלט זו קנייה מוצלחת מאד במחיר הזה...

נהנה לראות שאפקט הדאצ׳יה עושה את שלו כל כך מהר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Koke מזכיר לי עורכת דין צעירה שרצתה ג׳יפ כדי לראות מעל כולם. אמרתי לה אבל שכך היא מסתירה לאחרים. אמרה שלא אכפת לה. אמרתי לה אז לכולם יהיה ג׳יפ וגם את לא תראי. הנה - החזון מתגשם: ערב רב של גיפונים שנראים טוב אבל מכל בחינה אחרת הם מיותרים (לאו דווקא של קיה) מציף את כבישי ומדרכות הארץ.

במקום שתהייה ירידת מחיר בסגמנט מעניין, יש ירידת מחיר בסגמנט השופוני. גם זה משהו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבודו לא התבקש לעוץ עצה.

סליחה. אני מתנצל מעומק הלב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני לא אוהב את הצורה של הרכב הזה, ולצערי מסתמן שאראה אותו עוד יותר בכבישים בזמן הקרוב.

לרוב הרוכשים הפוטנציאלים של הרכב הזה לא מעניין כמה הוא עושה ל-100, העיקר שכולם יראו שהוא גבוה כשהוא עושה את זה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר פצצה. נעוזוב את הפוזה לרגע בצד (שגם היא חשובה...חלק גדול מרוכשי הרכב קונים קודם כל לפי צורתו של הרכב) לג׳יפון יש תרונות נוספים, תנוחה ישיבה גבוהה - זוית ראייה קדימה מעל גגות הפרייבטיים, קלות הכניסה והיציאה מהרכב בעיקר למבוגרים, תא מטען גדול יותר שהופך לענקי עם קיפול המושבים האחוריים, יכולת לרדת לשבילים (רק שבילים) בביטחה ביחס לפרייבט ולו בשל מרווח הגחון הגבוה יותר, אפילו עליית המדרכה שכל כך מגחיכים כאן היא יתרון בסביבה אורבנית צפופה שלוקה בחוסר חניה מתמיד.

יש רבים וטובים שיתרונות מעשיים לו קוסמים להם ולכן הם מוכנים להתפשר על יכולות כביש פחותות ביחס לפרייבט ועל צריכת דלק גבוהה יותר יחסית.

בתכלס מבין שלל הג׳פונים, הספורטאז׳ לטעמי הוא היפה ביותר ובהחלט זו קנייה מוצלחת מאד במחיר הזה...

נהנה לראות שאפקט הדאצ׳יה עושה את שלו כל כך מהר...

מה בדיוק "פצצה" כאן, לא מצליח להבין. את כל מה שהאוטו הזה נותן אפשר לקבל ב XV 1.6 בצרוף יכולת שטח בהחלט סבירה ועם כמה לירות עודף. אלא שכל מה שכתבתי תואם את בקשתך "לעזוב את הפוזה בצד לרגע". אם נחזיר את הפוזה, אז יש לנו באמת משהו מיוחד, האוטו הזה מצטיין בעיקר במה שידוע כמראה "עשיר", והאמת שזה הכי חשוב כידוע. אז יאללה לקופות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' הוא במידה אחת גדול יותר מה XV ומקביל לפורסטר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה טובה לישראלי הממוצע. במקום לקנות משפחטומטית במימון יגדיל מעט את המימון ויקנה "ג'יפ".

באופן אישי אני לא מתרשם מהרכב, כי אישית הרעיון של "ג'יפ" כרכב כביש בלבד לא מדבר אליי.

אני חושב שזה יחייב את דאצ'יה להוריד מחירים, יש להם תחרות קשה ברמת המחיר הזו מינוס גיר אוטומטי. כמובן שהרכב שלהם מוכוון לאנשים שמחפשים יכולת שטח, אבל לחלקם הXV נותן פתרון ועוד אוטומטי, לכן הם נשארים עם מעט מאוד לקוחות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהלך חכם. צופה הרבה מכירות. לרוב הנשים לא באמת אכפת כמה הרכב עושה מ 0 ל 100, אלא איך הרכב יראה, ואין עוד רכב עם פוזה כזו במחיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שכעת מתחיל להיות מאוד קרוב לשכנע את האישה להחליף לה את הספורטאז' הישן.

האוטו גדול ומרווח, ישיבה גבוהה, מעוצב היטב, ויגיע עם אחריות ראויה.

בשביל אישתי שנוסעת בקושי 8000 ק"מ בשנה, רובם בתחום שבין נתניה (איקאה) לת"א - זה האוטו המושלם. הוא יהיה יותר שתיין מהדגם עם ה 2.0 ליטר - זה בשוליים. הוא בכל מקרה יהיה חסכוני יותר מהספורטאז' הנוכחי. (לזכותה של אישתי אני יכול לציין שכשהצעתי לה היא ישר שאלה כמה כוח יש לו בהשוואה למה שיש לה. אמרתי שבערך שליש פחות (133 כ"ס לעומת 175 כ"ס) אז היא מייד הקשתה - בשביל מה זה טוב...? )

בקיצור יש מצב.

נ.ב. - ניסיתי לשכנע אותה לקנות יאריס. היא לא רצתה. לך תבין נשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מעולה.אני לא בטוח מה זה יעשה לשוק של ה -2 ליטר היות וההבדל במחיר הופך להיות משמעותי מאד בין שני הדגמים. אישית במחיר הזה ייתכן והייתי רוכש ספורטאז על פני קרוסאובר (תלוי במבחן דרכים, לראות איך הרכב מרגיש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...