Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט איזה בושם לבחור או: באיזה בושם אתם משתמשים?

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

212 רגיל, סקסי ו-VIP. יש לי גם הוגו בוס אחד ששכחתי את השם שלו, מגיע במארז עם קרם לאחר גילוח ודאורדורנט.

פעם הייתי מפרק בקבוקים של ג'ופ והמשכתי גם לקנות כאלה לאחי הקטן, אני מת על הריח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

terre d'hermes eau de parfum

Montblanc Emblem

קלאסי יותר - gio של ארמני

ההרמס בושם מעולה, יש לי המון בשמים (אולי מעל 20) וההרמס הוא בהחלט הפייבוריט שלי בנוסף לשאנל בלו.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Armani Code

Tommy Hilfiger

Abercrombie Fierce

Terre D'Hermes (הפייבוריט כרגע).

כשאני חושב על זה, פעם הייתי אוהב את הריחות המתוקים יותר כמו רושס ושות', היום אני לא יכול לסבול אותם והבושם היחיד שקצת מתקתק אצלי (ארמאני) מדי פעם משמש על תקן מטהר אויר רק כדי לגמור אותו מהר.

דבר אחרון זה טיפ\המלצה- למרות שהמחיר של הבקבוק הגדול אמור להיות אטרקטיבי, אני מעדיף להמנע מקניית בקבוקי בשמים גדולים ותמיד מעדיף את הקטנים כי אחרי פרק זמן מסויים של שימוש הבושם כבר פחות מרגיש "מיוחד" ואז נתקעים עם "שאריות" שאתה בכח מרסס על עצמך כי אתה כבר לא ממש מת על הבושם אבל חבל לזרוק.

בקבוקי בושם גדולים אני קונה רק לבשמים שהם באנקרים בהרכב, כל החדשים והגיוונים- רק בקבוקים קטנים.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אצלי הרשימה ארוכה בדרך כלל אני מתאים את סוג הבושם לעונה.

עונה חמה בושם קליל לא "כבד" ג'אן פול גוטייה לה מאל ,פאי צירוטי 1881,אינטרנטי, וואן מיליון .

עונה קרה בישום חם: אופוריה ,פרנהייט ,קרל לגרפלד השחור, ג'ון וורטוס וניטג' ,קוקוריקו ג'אן פול גוטייה.

יש עוד כמה אבל אילו העיקריים.

(פאק כמה בשמים יש לי )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך 30 בשמים אני תמיד חוזר על:

איסי מיאקי,הקלאסי בקבוק חלבי עם פקק כסוף.

ג׳ופ צבע ירוק

האפי של קליניק

וואן מיליון

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים עדיין משתמשים ברושאס ובוואן מיליון?!

יש אצלי בקירוב כ 30-32 בשמים בערך (כי אני חולה בראש, ואני רואה ש darkmanxxx איתי ברשימה)

ממליץ מאוד, אם אתה רוצה ריח נעים הדרי ביותר (לא מתוק) - BLEU DE CHANEL, לדעתי הבושם הכי טוב שקיים, הוא יותר קייצי ולערב אבל עם כמות המחמאות שתקבל עליו זה לא יעניין אותך, הוא אמנם לא זול אבל הריח..ואוו

לחורף אני משתמש או ב burberry touch או ב dolce and gabbana the one, הכתום לא הכחול! הכחול מזעזע.

אתמול יצאתי עם מישהי ובפעם שניה לא הפסיקה לומר כמה הוא נעים. הריח שלו מתוק ונעים, לא חזק מדי ולא עושה סחרחורת, תנסה אותם בסופר פארם.

zuzut5 - האמת שאני לא יכול להריח את ההרמס, ריח של זקנים ומזכיר לי דשא שגזמו בדיוק..לעומת זאת השאנל הוא הכי אהוב עלי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים על טעם ועל .... לי הוא מרגיש מאד יוקרתי ובעל נוכחות, בושם נוסף ששכחתי לציין שאני מאד אוהב הוא ה dior homme אך משום מה אני מרגיש בזמן האחרון שיותר מידי "בחורים טובים" שמים אותו אז הדבר מוריד לי ממנו.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאותו לא ניסיתי, ננסה P:

לגבי ההרמס הוא מרגיש מאוד יוקרתי, לא אומר שלא והוא גם מאוד חזק ונשאר יום בכיף, אגב בושם מאוד נעים הוא L'HOMME של איב סאן לורן - המקורי בבקבוק שקוף מעולה, יש גם כחלחל וכל מיני סוגים

עבדתי בדיוטי פרי שנה וקצת יצא לי כמעט לנסות את כל הבשמים שהיו שם, ואני מזמין את רובם מחו"ל מהאתר STRAWBERRYNET - אחלה משלוח, סחורה אותנטית ומקורית לחלוטין (מס' סידוריים על הבקבוקים) למי שרוצה משם בשמים - לא זול אבל כשיש מבצעים הם חותכים מחיר ל 50% (לא כמו סופר פארם שמעלה לך את המחיר ב 60 ואז עושה לך הנחה ב 50%).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבושם שנותן את התמורה הטובה ביותר הוא לדעתי Silver Scent

הוא איכותי ,מחזיק המון זמן,זול ,ניתן להשיג אותו כמעט בכל מקום ,בחורות מתות על הריח שלו.

ביותר יקרים אני משתמש בפאקו ראבאן XS ,ובדולצ'ה גבאנה פיור הום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל בכל פעם שאני בוחר בושם לבחור משהו אחר,זאת רשימת הפייבוריטים האישיים שלי:

Black Ferrari

One Million

hugo energise

Sculpture Men edt by Nikos

L'Eau D'Issey Sport

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...