Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים ראשונים לאחר צריבת תוכנה ללאון 1.2tsi

שימו לב! השרשור הזה בן 3512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במצבך לא הייתי ממליץ לשים תוכנה, כי ברגע שתוריד אותה לקראת טיפול במוסך מורשה צ'מפיון(לצערך) אי אפשר פשוט להחזיר אותה..

אתה תצטרך להתקין אותה מחדש כולל עניין העלות( אלא אם כן יש טיונרים שמוכנים לזה אני לא סגור על זה צריך לבדוק ספציפית)

ולכן במידה ואתה רוצה לשמור על האחריות ולא לסבך את עצמך יותר מידי, מאוד מומלץ קופסא של tmc שגם עושה את העבודה לא

רע לפי מה ששמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהזדמנות זו אנצל את השרשור שאני עצמי פתחתי להתייעצות והמלצה:

אני שוקל לשפר או להגדיל את האינטרקולר של הרכב במטרה להוריד את טמפרטורת האוויר ביניקה

ובכך לשפר את פעולת הטורבו והמנוע ולמעשה להוציא עוד קצת מהמנוע. הבנתי שניתן לעשות את זה גם למנועי 1.2tsi

מישהו מכיר את העניין? יכול להמליץ על מקום? משהו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

Yud, אתה טועה.

אנחנו לא גובים כסף על מעבר בין תוכנה מקורית לתוכנה המשודרגת וחזרה.

התהליך לוקח מספר דקות ואין שום בעיה לעשות את זה ע״פ הצורך, לכל לקוח שלנו.

לגבי קולר, לא בטוח שיעזור לך להוציא עוד כוח, אבל בהחלט יעזור לשמר את הכוח לאורך מאמץ ממושך.

אתה תצטרך שם בנייה קאסטום של צנרת והתאמה של קולר.

יש מספר פרוייקטים בחול.

חפש בגוגל ל1.2 או ל1.4 סינגל לפי 2013 ותראה איך זה נראה.

MAX-TUNING, Dyno & Performance

Dynapack Israel, EFI Tuning and diagnostic

...Haltech, MoTeC, AEM

On facebook , Tel:054-5994459

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yud, אתה טועה.

אנחנו לא גובים כסף על מעבר בין תוכנה מקורית לתוכנה המשודרגת וחזרה.

התהליך לוקח מספר דקות ואין שום בעיה לעשות את זה ע״פ הצורך, לכל לקוח שלנו.

לגבי קולר, לא בטוח שיעזור לך להוציא עוד כוח, אבל בהחלט יעזור לשמר את הכוח לאורך מאמץ ממושך.

אתה תצטרך שם בנייה קאסטום של צנרת והתאמה של קולר.

יש מספר פרוייקטים בחול.

חפש בגוגל ל1.2 או ל1.4 סינגל לפי 2013 ותראה איך זה נראה.

אז מצטער שהטעיתי לגבי הסרה והתקנה מחודשת של התוכנה..

תודה אבדוק את עניין הקולר. מקווה שנשארו לך מדבקות max tuned כי בקרוב אבוא לקחת:-)

אגב מה השיפור הבא שהיית ממליץ עליו מעבר לתוכנה שהוסיפה לי 25כ"ס ו4קג"מ,

כדי להוסיף עוד קצת כוח והכי פחות קיצוני מבחינת שינויים ותוספות?( חשבתי על אזור ה-10 כ"ס ו-1 קג"מ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שוקל בכובד ראש סטייג' 1 ללאון 1.8TSI, עלות תועלת של השיפור ללא עוררין, רק די חושש לDSG7 (מתכוון להחזיק ברכב עוד תקופה הכוונה השפעה על תיבה לאורך זמן).

גם התנהגות בנהיגה מנהלתית וצריכת הדלק מעניינת אותי, הרכב ביום יום עומד בפקקים של גהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק היטב לגבי הגיר. לגבי הפקקים, הכל שטויות עד שאתה מגיע לרגע שאתה לוחץ קצת, והחיוך עולה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שוקל בכובד ראש סטייג' 1 ללאון 1.8TSI, עלות תועלת של השיפור ללא עוררין, רק די חושש לDSG7 (מתכוון להחזיק ברכב עוד תקופה הכוונה השפעה על תיבה לאורך זמן).

גם התנהגות בנהיגה מנהלתית וצריכת הדלק מעניינת אותי, הרכב ביום יום עומד בפקקים של גהה.

כמוני, כמוך.

גם אני מאד הייתי רוצה לשדרג לסטייג' 1 אבל חושש מתגובתו של ה-DSG.

לדעתי לא שווה לקחת סיכון עם הגיר הזה ועם היבואן הבעייתי משהו.

בינתיים נמשיך לחלום על לאון קופרה ידנית... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הקלאצ' מהרויזיה הראשונה (רכב 2011) ומתחיל לקבל כבר רעידות (50,000) בעיה ידועה,אבל מוחלף באחריות כל שפחות דואג לזה. השאלה אם המחוזקים שמחליפים אותם יחזיקו סטייג' 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מחוזקים ואיזה נעליים? הכל בולשיט.

אני אחרי החלפת מכטרוניקס ועדכון תוכנת גיר בגלל אותן רעידות והתופעה עדיין חוזרת על עצמה מדי פעם.

פשוט לבלוע את הצפרדע ולהשאיר את הרכב במצב סטוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ערערת אותי, אני כבר לא בטוח אם החליפו רק מכטרוניקס או גם קלאצ'ים.

לדעתי רק את המכטרוניקס כי זה היה חלק מקריאת שירות.

הכל רשום בספר הרכב, אבדוק כשאהיה לידו ואעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...