Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש דרך כלשהי להוציא רישון למלגזה תחת שלילת רישון נהיגה

שימו לב! השרשור הזה בן 3689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישה נו באמת למה ביטוח חובה תופס לנהג עם רשיון נניח A1 כשנוהג על רכב המצריך רשיון B?

אין שום הבדל בין מישהו ללא שום רישיון כלל ובין מישהו שיש לו רישיון לכלי אחר מאשר הוא נתפס עליו, מה גם שאין בכלל הבחנה בין סעיפי עונשין, אז מה שאתה כתבת לא רלוונטי בכלל.

אחזור ואומר, אם בפסק הדין "נפסל מהחזקת כל רישיון נהיגה" או "נפסל מהחזקת רישיון נהיגה בכל דרגה" או כל ניסוח מחדש של המשפט (אלה הניסוחים הנפוצים) - אין למשרד התחבורה שיקול דעת בעניינו.

אם בפסק הדין "נפסל מהחזקת רישיון נהיגה לרכב פרטי", וכל ניסוח דומה, עומדת למשרד התחבורה הבחירה האם להעניק לו רישיון שאינו תלוי ברישיון הפסול.

למי שנפסל מהחזקת רישיון לרכב פרטי יכולים לתת לו רישיון לדו"ג עד 14.6 כ"ס (A2) ולאחר מכן גם A1 ואף A, רישיון D1 לרכב ציבורי לא יקבל כל עוד הוא פסול מהחזקת רישיון בדרגה B ושנתיים לאחר מכן (D1 דורשת החזקת רישיון בדרגה B למשך שנתיים).

כל הסקה של מסקנות אחרת יכולה לקלוע או לא לקלוע בשיטת רולטה, אולי אתם צודקים לגבי אדם אחד וטועים לגבי אדם אחר.

אני מכיר גם אחד שבהיותו לא בגיל להוציא רישיון דרגה 1, נתפס על טרקטורון בשדה יחד עם עוד כמה חברים (+ סעיפים נוספים), במשפט נפסל מהחזקת רישיון בדרגות B ו-1 (במפורש בפסק הדין) לתקופה לא קצרה בכלל, אך להוציא רישיון בדרגה A2 (עוד לא היה לפי התקן האירופאי החדש, היה עד 50 סמ"ק) הוציא גם הוציא.

אני לא פוסל מכלל העניין שאותו בחור השתמש בקשרים המשפחתיים הענפים כדי להניע גלגלים כאלה ואחרים שיאשרו לו את רישיון ה-A2, אך אמרו לו במפורש שאם פסק הדין היה כולל גם דו"ג לא היה יכול לעולם להוציא רישיון A2 בזמן השלילה.

איך זה בשבילך בתור מעשי ישה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מידע שהשמטתי שלא בכוונה הוא שמטרת הוצאת רישיון ה-50 סמ"ק היה לצרכי עבודה השליח.

אין לי מושג האם היה לזה קשר לעובדה שרישיון זה לא נפסל אבל עלה לי כרגע שזה אולי רלוונטי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילה של סוג רישיון אחד לא שוללת באופן אוטומטי שלילה של סוגי רישיון אחרים. שופט תעבורה יכול לשלול לך את רישיון הנהיגה על רכב אבל להשאיר לך את הרישיון על אופנוע למשל. אם סתם היו שוללים לך את רישיון הרכב, סביר להניח שהיו משארים לך את הרישיון על מכונה ניידת. יש מקרים שבהם ביקר בגלל פרנסה (נהגי מוניות למשל), בית משפט שולל את הרישיון אבל מתיר לנהוג רק על רכב אחד ספציפי מתוך התחשבות. הבעיה במקרה שלך היא שנהגת מבלי שלא הוצאת רישיון מעולם וזאת כבר עבירה חמורה במיוחד בתעבורה ואני לא בטוח שהיא לא גוררת גם רישום פלילי. במקרה כזה תהיה לך בעיה ואין סיכוי שיתנו לך להוציא רישיון כל זמן שאתה שלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...