Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת כיסוי מושבים ופנים בBMW Z4

שימו לב! השרשור הזה בן 3914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דמוי עור הוא למעשה פלסטיק.

ההבדל העיקרי הינה בקיץ. בעוד העור מאוורר ונושם וגם היום חם אפשר לחיות איתו, הרי שהפלסטיק האטום יגרום לך להזיע כמו...

ברכב שלי יש דמוי עור ,שזה למעשה עור תעשייתי מעובד נושם אוורירי , תוצרת גרמניה עם תרצה אני אעלה את הפרויקט שעשיתי לרכב שלי.

עם סבתא שלי לא הייתה מוכרת את מכונת תפירה שלה, הייתי גם תופר לבד.

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי יש דמוי עור ,שזה למעשה עור תעשייתי מעובד נושם אוורירי , תוצרת גרמניה עם תרצה אני אעלה את הפרויקט שעשיתי לרכב שלי.

עם סבתא שלי לא הייתה מוכרת את מכונת תפירה שלה, הייתי גם תופר לבד.

תעלה למה לא... תמיד טוב לראות רעיונות ועבודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

njmnuzgtzmhx.jpg

2lgyzin0r0yj.jpg

zzm4ymtmoz1c.jpg

lznjirmmmzhh.jpgyj1myjuxt1yy.jpg

jnlzemwti2yh.jpg

m4gntykn2mfk.jpg

ngwzwi3yy0zn.jpg

4mlnwzumotbz.jpg

n4jromzdbmcd.jpgdxmmihcizmj0.jpg

לסיום אחת השכנות יצא במקרה וכתבה לי על הרכב שלה , אני לא הבנתי מה הכוונה ,אבל שתקתי

mewmwjf1hyjm.png

סוג האוכלוסיה במקום שאני גר , זה לא מקום החניה שלו אבל הוא כבר בילה כמה ימי מעצר

newn4mdzmium.png

החומרים ניקנו מי טופקאר,השרות לא משהו, טמאות לכסף ,ואני לא רוצה ללכלך יותר.

לא היה לי כוח לנסוע ליפו ת"א מרכז הבדים בנחלת בנימין ולסחוב , העדפתי כבר מי שם.

רק שתדע שאני דיטיילינגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מאוד מקצועי... בסוף אני בתהליכים על רכב עם מושבי שמנת - בז' אז יכול להיות שיחסוך לי את כל הבלאגן בסוף אני יחליף/יחדש את הריפוד של המושבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם יש לך ריפודי בד ואין חורים או קרע, יש אפשריות חידוש על ידי תכשירים,

התוצאה תצא יותר יפה מעור.

רק שתדע שאני דיטיילינגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן זה אתה תפרת לבד ? יפה מאוד נראה מקורי.

לא היה לי איך סבתא שלי מכרה את מכונת התפירה שלה , עם לא, אני הייתי תופר, אבל בסוף הוא הסתדר איתי לגבי התפירה , אני ביקשתי תפירה כפולה ובחוט תפירה בצבע אפור,

והריקמה של המאזדה הלכתי לחנות תפירה , שתתפור לי את הריקמה של Mazda רציתי לעשות כיתוב שונה, אבל זה התחיל לעלות את המחיר.

לקחתי מימנו גם כיסוי לדשבורד , אבל אחרי שבוע דהה, בשמש, עם היה לי את המכונת תפירה הייתי אני בוחר את הבד ותופר לבד.

רק שתדע שאני דיטיילינגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה, אבל עדיין רואים שזה כיסוי, כנס לאתר של אודיבה ארט ותראה עבודות , לא תוכל לדעת שהכיסוי נתפר בארץ, הוא מוריד את הכיסוי המקורי של הרכב ותופר עליו מחדש לגמרי בדיוק כמו מהחברה. כמובן שהמחיר בהתאם ויותר מכפול ממה שאורן שילם, מחר אני אעלה תמונות.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה, אבל עדיין רואים שזה כיסוי, כנס לאתר של אודיבה ארט ותראה עבודות , לא תוכל לדעת שהכיסוי נתפר בארץ, הוא מוריד את הכיסוי המקורי של הרכב ותופר עליו מחדש לגמרי בדיוק כמו מהחברה. כמובן שהמחיר בהתאם ויותר מכפול ממה שאורן שילם, מחר אני אעלה תמונות.

תודה!

אתה יודע , אוטו בסוף מוכרים

3-4 שנים נימאס מחליפים , לא מקבלים על ההשקעה.

והמחיר לא זול למי שיתקין אצל טופ קאר , אצלי הכיסא כולו בציפוי לא בחצי , כמו שק

יש גם יתרון בכיסוי עם נשבר הכיסא או משהו פשוט מוצאים ושמים על הכיסא מי פירוק , כמו שקרה לי שלחצתי ברקס לחתולה שקפצה לכביש, משום מה יש להם נטייה להתאבדות

אז החלפתי כיסא מפירוק ופירקתי את הכיסוי והתקנתי על הכיסא החדש,

יתרון נוסף זה לא דורש תחזוקה , כמו עור, וסה״כ יכולתי להוסיף עוד ממש קצת והיה לי ריפודי עור אבל לא רציתי.

ד״א זה לא אומר שאני לא מתחזק את האוטו ושומר עליו , הוא מטופל ברמה מאוד גבוהה חלקים הכול מקורי

rupni תודה!

רק שתדע שאני דיטיילינגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותו משקל של רכב זה לא השקעה, לקנות אי אילו מוצרי דיטיילינג ולמרק את הרכב שלך לא יניב לך שום רווח ישירות מהרכב, תודה הוא לא יגיד לך זה בטוח.

זו הרגשה אישית

עור נראה מליון דולר, זה מריח טוב, כיף בעיניים להכנס לרכב כל פעם מחדש, נעים, ויש לזה אפקט לא קטן על הסביבה למי שזה חשוב לו/מעניין אותו.

מבחינתי אם היה לי כסף להשקיע בעור ברכב שלי הדבר האחרון שהייתי חושב עליו זה ש"רכב הוא לא השקעה".

אבל איש איש באמונתו יחיה, וזה.

מה תגיד על כל אילו שמשפרים מכאנית את רכבם בעשרות אלפי שקלים ומוכרים לאחר זמן מה את הרכב בחצי?

אגב אולי זה רק אני אבל עדיין לא נתקלתי בכיסא רכב שבור.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותו משקל של רכב זה לא השקעה, לקנות אי אילו מוצרי דיטיילינג ולמרק את הרכב שלך לא יניב לך שום רווח ישירות מהרכב, תודה הוא לא יגיד לך זה בטוח.

זו הרגשה אישית

עור נראה מליון דולר, זה מריח טוב, כיף בעיניים להכנס לרכב כל פעם מחדש, נעים, ויש לזה אפקט לא קטן על הסביבה למי שזה חשוב לו/מעניין אותו.

מבחינתי אם היה לי כסף להשקיע בעור ברכב שלי הדבר האחרון שהייתי חושב עליו זה ש"רכב הוא לא השקעה".

אבל איש איש באמונתו יחיה, וזה.

מה תגיד על כל אילו שמשפרים מכאנית את רכבם בעשרות אלפי שקלים ומוכרים לאחר זמן מה את הרכב בחצי?טיפשות?

אגב אולי זה רק אני אבל עדיין לא נתקלתי בכיסא רכב שבור.

הוא לא היה שבור המנגנון של הכיסא נידפק/נישבר מעוצמת הברקס, לא להרוג את החתולה

+ היסתתי את ההגה לכיוון לא לפגוע אבל החתולה ניצלה אבל הכיסא נישבר

מסכים עם כול מילה שלך , כל אחד ואהבה שלו

רק שתדע שאני דיטיילינגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...