Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו זה סופי- שינוי המיסוי הירוק יכנס לתוקף בתאריך 01/08/2013

green
שימו לב! השרשור הזה בן 4002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להערכתי, לאור הירידה בשערי המטבעות העיקריים, חלק מהיבואנים יספגו חלק מעלית המחיר, לפחות בינתיים.

מי שיכול להקדים הרכישה לחודש זה כדאי שיעשה זאת.

רכישה כדאית ביותר כעת היא רכבי דיזל שצפויים להתייקר משמעותית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4403178,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הממשלה הדפוקה שלנו לא מעודדת ייבוא רכבי דיזל. הם פשוט כמעט ולא גומעים דלק.

נסעתי בגרמניה על Golf GTD דור 6 (מנוע 2.0 טורבו דיזל), בכל רמזור - נתתי קיקדאון, שיוט סטנדרטי בכבישים מהירים על 170 קמ"ש, ולפעמים גם 200, וצריכת הדלק לא ירדה מ 1-13... התאוצה אגב, לא רעה בכלל עם זמן של 7.8 ל 100, אבל המומנט פשוט מעולה - ארבעה נוסעים+ציוד בתא המטען, והרכב פשוט לא מפסיק למשוך כבר מסל"ד נמוך, גם כשמדובר בעליות. אבל כנראה שהן לא אוכלות מספיק דלק לטעמם של המחוקקים :evil:.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך לבצע את הרכישה ביום שהשר היקר הכריז "אל תקנו רכבים חדשים, תהיה הוזלה של 20%"

עכשיו אין זמן ביולי :?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להאמין ליוניון מוטורס שהקורולה לא תעלה במחיר?

http://www.auto.co.il/כתבה-30207-מנכ-ל-טויוטה-ישראל-היצרנית-שינת.aspx

הרי גם שעלה המע"מ, טויוטה אמרו שהם לא מעלים מחירים, רק הקורולה החדשה הגיעה וישר הגיע מספר הקסם 128-130 אלף שקלים, אחרי שעלה מ-127-129.

גם אם הוא לא ייקר הוא בטח יישר קו ששוב הייבואנים ישחקו את המשחק של "בואו נמציא סיבות להעלות את המשפחתיות בינואר"....

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הממשלה הדפוקה שלנו לא מעודדת ייבוא רכבי דיזל. הם פשוט כמעט ולא גומעים דלק.

נסעתי בגרמניה על Golf GTD דור 6 (מנוע 2.0 טורבו דיזל), בכל רמזור - נתתי קיקדאון, שיוט סטנדרטי בכבישים מהירים על 170 קמ"ש, ולפעמים גם 200, וצריכת הדלק לא ירדה מ 1-13... התאוצה אגב, לא רעה בכלל עם זמן של 7.8 ל 100, אבל המומנט פשוט מעולה - ארבעה נוסעים+ציוד בתא המטען, והרכב פשוט לא מפסיק למשוך כבר מסל"ד נמוך, גם כשמדובר בעליות. אבל כנראה שהן לא אוכלות מספיק דלק לטעמם של המחוקקים :evil:.

זו החלטה מצויינת להעלות מחיר על רכבי דיזל. הדברים האלו מסריחים ופולטים גועל נפש. אז נכון שהיום מנועי הדיזל יותר נקיים, אבל בחייאת - אתה מכיר את מר ישראל ישראלי; נראה לך שהוא יתחזק את הרכב ברמה כזו שתשאיר את המנוע לא מסריח ומגעיל?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר מענין בקישור שהבאת הוא מערכת המולטימדיה שתוצע בקורולה החל מדגם הבסיס. מערכת זאת היא המתקדמת ביותר מבין המתחרות ואף יותר מרכבים מקטגוריות גבוהות יותר ואולי אפילו מרכבי פאר שכן היא מאפשרת להציג תמונת מראה של הסמרטפון במסך המגע וגם מאפשרת הפעלת הטלפון בלחיצת מגע על מסך המגע, בדיוק כפי שלוחצים על מסך המגע בסמרטפון.

כמה פשוט ונוח, אין יותר צורך בזרועות שונות להחזקת הסמרטפון, מניחים את הטלפון בצד והכל נמצא מול העיניים במסך המגע.

אני גם ישבתי היום בקורולה החדשה באולם התצוגה והרגישות של מסך המגע פשוט מצויינת.

זו החלטה מצויינת להעלות מחיר על רכבי דיזל. הדברים האלו מסריחים ופולטים גועל נפש. אז נכון שהיום מנועי הדיזל יותר נקיים, אבל בחייאת - אתה מכיר את מר ישראל ישראלי; נראה לך שהוא יתחזק את הרכב ברמה כזו שתשאיר את המנוע לא מסריח ומגעיל?

+ 1 גדול. הם גם מרעישים שכחת לציין. אנשים שוכחים שמנועי דיזל פולטים חומרים שמסכנים את בריאות כולנו. באירופה הם מקובלים לאור כך ששם בודקים רק פליטות פחמן דו חמצני שפוגע באוזון שבאטמוספירה ולא חומרים אחרים שמסכנים בריאות. מבחינתי שיאסרו כליל מכירת רכבי דיזל ואני לא כותב זאת בציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

גם ממנועי בנזין יוצא זבל. אתה טועה אם אתה חושב שזה ישנה בכלל לאיכות האוויר שאתה נושם. 90% מהזבל שבאוויר באזור שלנו מגיע מתחנות הכח ומהמפעלים, המכוניות הן חלק כמעט לא רלוונטי ליד המזהמים האחרים.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מה שתגיד, יש הבדל עצום בין לעמוד ליד רכב דיזל לבין רכב בנזין.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר מענין בקישור שהבאת הוא מערכת המולטימדיה שתוצע בקורולה החל מדגם הבסיס. מערכת זאת היא המתקדמת ביותר מבין המתחרות ואף יותר מרכבים מקטגוריות גבוהות יותר ואולי אפילו מרכבי פאר שכן היא מאפשרת להציג תמונת מראה של הסמרטפון במסך המגע וגם מאפשרת הפעלת הטלפון בלחיצת מגע על מסך המגע, בדיוק כפי שלוחצים על מסך המגע בסמרטפון.

כמה פשוט ונוח, אין יותר צורך בזרועות שונות להחזקת הסמרטפון, מניחים את הטלפון בצד והכל נמצא מול העיניים במסך המגע.

אני גם ישבתי היום בקורולה החדשה באולם התצוגה והרגישות של מסך המגע פשוט מצויינת.

נשמע מעניין. באמת אין מערכת מסוג זה באף רכב אחר? אגב בדקתי באתר של טויוטה ובאוריס יש את הדור הקודם של המערכת. זה אומר שאין בה את התכונה שתיארת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

גם ממנועי בנזין יוצא זבל. אתה טועה אם אתה חושב שזה ישנה בכלל לאיכות האוויר שאתה נושם. 90% מהזבל שבאוויר באזור שלנו מגיע מתחנות הכח ומהמפעלים, המכוניות הן חלק כמעט לא רלוונטי ליד המזהמים האחרים.

אתה טועה מאד. הסיבה שארובות המפעלים ובמיוחד תחנות הכוח גבוהות הוא כדי שהזהום יתפזר ולא יתרכז באזורי המחיה - לעומת האגזוזים שמרוכזים בדיוק ליד האפים שלנו, בערים עם התנועה הצפופה.

הזיהום החלקיקי, שהדיזל מצטיין בייצירתו, הולך ומתבר כגורם מחלות חשוב במאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי, לאור הירידה בשערי המטבעות העיקריים, חלק מהיבואנים יספגו חלק מעלית המחיר, לפחות בינתיים.

מי שיכול להקדים הרכישה לחודש זה כדאי שיעשה זאת.

רכישה כדאית ביותר כעת היא רכבי דיזל שצפויים להתייקר משמעותית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4403178,00.html

סתם מעניין, יש רכבים שמוזלים כתוצאה מהשינוי?

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מבינים,

ישראל כץ רוצה להוכיח שמחירי הרכבים החדשים יוזלו ב20%.

אז התוכנית שלו היא לעלות את מחירי הרכבים בהדרגה ב25% ואז להעשות 20% הנחה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך קודם להבין על מה אתה מגיב כיוון שאתה פשוט מצטייר כאחד שלא מבין דבר במנועי סולר מודרנים..

אני מניח שתקן יורו 5 ולוכדי חלקיקים אילו מונחים שלא מוכרים לך, אבל לכתוב שטויות ללא ביסוס עם זה אין בעיה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך קודם להבין על מה אתה מגיב כיוון שאתה פשוט מצטייר כאחד שלא מבין דבר במנועי סולר מודרנים..

אני מניח שתקן יורו 5 ולוכדי חלקיקים אילו מונחים שלא מוכרים לך, אבל לכתוב שטויות ללא ביסוס עם זה אין בעיה.

בתקן אירו 5, מנועי דיזל עדיין פולטים פי 5-7 יותר NOX וחלקיקים מסרטנים מרכבי בנזין. רק בתקן אירו 6, ישנו שיפור משמעותי בפליטת ה-NOX (אין שינוי ממשי בפליטת החלקיקים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעניין, יש רכבים שמוזלים כתוצאה מהשינוי?

לא.

בניגוד ל-2009 כל המחירים הולכים לעלות.

אולי אם ייבואנים ישכילו לייבא מנועים נקיים וחדשים יותר (1 ליטר אקו-בוסט של פורד, או מנוע ה-1.2 טורבו החדש של יונדאי-קיה)

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...