Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: טויוטה קורולה החדשה בישראל. מחיר החל מ-128 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבלי להתייחס לקורולה, שהוא רכב טוב בפני עצמו ולייעוד שלו, גם כי פשוט אין לי כוח להתנצחות הבלתי נגמרת עם "אושריקו".

לצערי נתקלתי ברכב חדש עם מזגן גרוע - יונדאי I10, נסיעה מקצרין עד רחובות, מזגן כול הדרך ברמה 3 ונשבע שלא קר ברכב, אפשר להגדיר "נעים", בכול רכב אחר (וברור שבקורולה הקדושה) הייתי אמור לקפוא למוות אחרי יותר מ3 שעות עם מזגן דולק בעוצמה גבוהה עם מקסימום קור בשעות ערב ללא שמש, בונדאי I10 זה לא קורה בצורה עקבית ביותר, בימים חמים אני בכלל לא רוצה לתאר את הסבל שלנסוע ברכב עם "מזגן".

מזל שזה לא הרכב שלי, לרכוש רכב כזה זו נפילה קשה.

וזה דווקא דיי מפתיע כי באקסנט וI30 זכור לי מזגן מצויין שמקרר אותך עד שד עצמותיך.

חבל שזה הרושם שיש לך עליי. אני מוכן לקבל כל לכלוך על רכב, אבל אתה יודע, גם שנותנים ביקורת צריך לראות אם הביקורת אובייקטיבית או ביקורת של שנאה מטורפת למותג\לדגם עצמו, ותאמין לי שיש המון כאלו בפורום.

אגב, אני בכלל לא ניסיתי לפתוח דיון על מזגנים, פשוט ציינו את המזגן באיזה 2 או 3 מבחנים אני לא טועה מה שלא ראיתי בדגמים אחרים (לא ציינו בכלל, לא לטוב ולא לרעה).

יש לי שאלה:

ללכת לאולם תצוגה סתם לראות את הרכב, איך אני מגיב לנציגים שבאים אליי?

אני יכול להיכנס לבד לגמרי ולהרגיש ולראות את הרכב?לא יפריעו לי כי אני צעיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יודע מה היה המחיר שלה בשני השנתונים האחרונים?

מעניין אותי המחיר לנוכח העליה במס הירוק והתייקרות המחירים לאחרונה.

נאמר בתקשורת שהרכבים החדשים בחודשים הקרובים ייתקרו במעט לנוכח העליה במס הירוק והיבואניות בשלב הראשון יספגו את העליות על חשבונן, לפחות לזמן מה עד לעליה הדרגתית ומשמעותית שאני מניח תתחיל מ-2014 כשבסופה המחירים יעלו בכמה אלפי שקלים.

128K מחיר סביר לדעתכם?

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שזה הרושם שיש לך עליי. אני מוכן לקבל כל לכלוך על רכב, אבל אתה יודע, גם שנותנים ביקורת צריך לראות אם הביקורת אובייקטיבית או ביקורת של שנאה מטורפת למותג\לדגם עצמו, ותאמין לי שיש המון כאלו בפורום.

אגב, אני בכלל לא ניסיתי לפתוח דיון על מזגנים, פשוט ציינו את המזגן באיזה 2 או 3 מבחנים אני לא טועה מה שלא ראיתי בדגמים אחרים (לא ציינו בכלל, לא לטוב ולא לרעה).

יש לי שאלה:

ללכת לאולם תצוגה סתם לראות את הרכב, איך אני מגיב לנציגים שבאים אליי?

אני יכול להיכנס לבד לגמרי ולהרגיש ולראות את הרכב?לא יפריעו לי כי אני צעיר ?

תגיד שאבא קונה לך רכב חדש מתנה לבר מצווה ובאת להתרשם , או לחילופין קח איתך מבוגר (הוא יקנה לך ארטיק בדרך הביתה):lol:

מה זה החרטא הזה ? בן כמה אתה ? אם אתה בגיר מעל 18 לא צריכה להיות שום בעיה.

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבת ברכב?

הרגשת במו ידיך את החומרים השונים?

היום בדקתי את הרכב באולם התצוגה ואני יכול לדווח כי איכות החומרים במקומות החשובים היא מצוינת! לא פחות.

בתחתית הדלתות ומתחת לדש יש פלסטיקה קשיחה יותר, אני לא רואה בזה שום חיסרון.

ההגה מרגיש מצוין, כמו גם שאר הפקדים.

העיצוב אכן מוזר קצת [יש הרגשה שהדש מאוד גבוה], אך לדעתי יותר מוצלח מהעיצוב המצועצע של כמה מן המתחרות [לא אנקוב בשמות בכדי לא לפתח וויכוח מיותר], ולא פחות חשוב, הוא פונקציונאלי מאוד [תבדוק את פתחי המיזוג לדוגמא].

לרעה אני יכול לציין כי התא מכיל הרבה יותר מידי שחור, יש שחור מבריק, שחור מט, שחור חלק, שחור מחוספס, שחור שחור שחור... אה כן, בריפודים [ניחשתם נכון, גם הם שחורים] יש תפירה בצבע אפור בהיר, ואוו..

אגב, המושבים נוחים למדי [לפחות מישיבה של שתי דקות], המרווח מאחור עצום ביחס לקבוצה [אני 1.85 ובין הברכיים שלי למושב הקדמי נשארו לפחות 10 ס"מ], הרכב מרגיש אוורירי [שבר שתמיד אפיין את הקורולה] על אף כל השחור.

העיצוב החיצוני מרשים ונאה לדעתי.

אבזור לא חסר והמערכת בסטנדרט אחר מן המתחרות [יצא לי לתפעל את המערכת ב CX-5 והממשק של טויוטה טוב בכמה רמות וגם איכות השמע מצוינת].

סה"כ את מבחן האולם הרכב עובר בהצלחה.

ישבתי גם ישבתי וגם הספקתי לכתוב על כך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=488793

בסה״כ אני לא רואה סתירה בין העובדות שאתה כתבת לעובדות שאני כתבתי. כתבתי שרמת החומרים מעורבת וזה למעשה מה שאתה כתבת רק במילים אחרות.

ההתרשמות שלנו מהנ״ל קצת שונה ככל הנראה וזה בסדר, לדעתי התחושה הכללית מבחינת איכות החומרים בסופו של דבר רק בינונית ונראה שלדעתך התחושה הכללית יותר טובה.

בהשוואה למתחרות הקוריאניות, הקיה פורטה ויונדאי i35 אני חושב שרמת החומרים הכללית דומה ובהשוואה למתחרות אחרות כגון קיה סיד, יונדאי i30, פולקסווגן גולף (לא מוצעות בתצורת סדאן ולכן לא מתחרות ישירות) פולקסווגן ג׳טה, סקודה אוקטביה ופורד פוקס, אני סבור שהיד של הקורולה על התחתונה.

לגבי עיצוב הפנים שנינו מסכימים שהוא בעייתי, אני כנראה סבור יותר ממך שהוא יותר בעייתי (להבדיל מהפונקציונליות שלו) אני סבור שהקורולה נמצאת במקום האחרון מבין כל המתחרות הנ״ל מבחינת עיצוב פנים, לא פחות מכך (אבל על טעם וריח אין להתווכח :wink: ). כשאני מדבר על העיצוב של הקורולה, אני מתכוון לאו דווקא ליופי העיצוב, אלא למבנה הדשבורד הזקוף והגבוה ומשהו באלמנט העיצובי שלו, שלי גורם לחוסר נוחות מסויים בישיבה בתוך הרכב. לבעיה עיצובית מבחינת יופי גרידא הייתי מייחס פחות חשיבות.

דרך אגב אהבתי מאד שאין כלל הפרעה לרגל ימין מהקונסולה המרכזית, לי זה מאד חשוב.

כמו כן מערכת המולטימדיה של הקורולה מצויינת על הנייר וזה יתרון משמעותי שלה על המתחרות.

לגבי המכלול, בהחלט מדובר בחבילה מוצלחת מאד. מבין רכבי הסדאן נראה שהמוצלחת ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר בתקשורת שהרכבים החדשים בחודשים הקרובים ייתקרו במעט לנוכח העליה במס הירוק והיבואניות בשלב הראשון יספגו את העליות על חשבונן, לפחות לזמן מה עד לעליה הדרגתית ומשמעותית שאני מניח תתחיל מ-2014 כשבסופה המחירים יעלו בכמה אלפי שקלים.

128K מחיר סביר לדעתכם?

טויוטה היו הראשונים להודיע שלא ייקרו כלל את המכוניות עקב השינוי הקרוב במס הירוק.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3607436,00.html

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה היו הראשונים להודיע שלא ייקרו כלל את המכוניות עקב השינוי הקרוב במס הירוק.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3607436,00.html

ואוו, איזה חמודים הם..

בעוד אצלנו היבואנים "עושים טובה" שלא מעלים מחירים (נכון לעכשיו, דבר איתם בעוד רבעון), באירופה עושים שפגאט תוך כדי פליקלק לאחור בכדי לשכנע את הלקוחות לרכוש רכבים, אם זה אומר לתת הנחות של 30% או חבילות אבזור בשווי 5K יורו.

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/2660666

אבל העיקר שאצלנו טויוטה הסכימה לא לייקר את הרכב ולמכור אותו במחיר שווה לכל נפש של "רק" 129,990 ש"ח (אגב, 134K ש"ח על הכביש).

אבל היבואנים לא אשמים, אשם כל אחד שרוכש רכב חדש (או לוקח בליסינג וחושב שזה לא עולה לו) ומסכים לכל מחיר שהיבואנים ידרשו ממנו ועל הדרך עוד יסנן איזה "כוסומו המדינה" באשליה שהאשם היחיד זה משרד האוצר ורשות המיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד שאבא קונה לך רכב חדש מתנה לבר מצווה ובאת להתרשם , או לחילופין קח איתך מבוגר (הוא יקנה לך ארטיק בדרך הביתה):lol:

מה זה החרטא הזה ? בן כמה אתה ? אם אתה בגיר מעל 18 לא צריכה להיות שום בעיה.

בן 20 ו7 חודשים, רק אם תראה אותי במציאות כנראה ש17 זה מחמאה:roll:.

יש מצב שהיום אני אקפוץ להסתכל עליה ועל האוריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, איזה חמודים הם..

בעוד אצלנו היבואנים "עושים טובה" שלא מעלים מחירים (נכון לעכשיו, דבר איתם בעוד רבעון), באירופה עושים שפגאט תוך כדי פליקלק לאחור בכדי לשכנע את הלקוחות לרכוש רכבים, אם זה אומר לתת הנחות של 30% או חבילות אבזור בשווי 5K יורו.

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/2660666

אבל העיקר שאצלנו טויוטה הסכימה לא לייקר את הרכב ולמכור אותו במחיר שווה לכל נפש של "רק" 129,990 ש"ח (אגב, 134K ש"ח על הכביש).

אבל היבואנים לא אשמים, אשם כל אחד שרוכש רכב חדש (או לוקח בליסינג וחושב שזה לא עולה לו) ומסכים לכל מחיר שהיבואנים ידרשו ממנו ועל הדרך עוד יסנן איזה "כוסומו המדינה" באשליה שהאשם היחיד זה משרד האוצר ורשות המיסים.

אני שומע את המילים האלו הרבה בפורם (לאו דווקא ממך) , אם כך , מה אמור לעשות אדם שרוצה לרכוש משפחתית חדשה

וחושש מיד 2?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע את המילים האלו הרבה בפורם (לאו דווקא ממך) , אם כך , מה אמור לעשות אדם שרוצה לרכוש משפחתית חדשה

וחושש מיד 2?

עובר מדינה :-D

מי בודק כמה עולה רכב חדש ברשות?

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלו, לפחות לתפישתי, אין מה לחפש בפורום של חובבי מכוניות

לא ירדת לסוף דעתי.

קהל היעד של הטויוטה קורולה לא גולש בקארזפורום, לפחות לא באופן קבוע. הגולשים הקבועים בקארזפורום (לפי תפיסתי :-P) הם חובבי רכב שמחפשים ברכבם יותר מאמצעי להגיע איתו מא' לב'.

יתר האוכלוסיה, החלק הגדול מהאוכלוסייה שלא גולש דרך קבע בקארזפורום, הוא החלק שקונה/ בוחר בליסינג בטויוטה קורולה, כי היא הרכב הכי פשוט ונוח בשבילו.

לקרוא להם עדר וללגלג על הבחירה שלהם בטויוטה קורולה עם חישוקי 15" ובלי מראות מתקפלות חשמלית, זאת בעיניי התנשאות ושחצנות.

הרכב המושלם לקהל היעד שלו, שהוא דווקא חלק לא מבוטל מהאוכלוסיה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהל היעד של הקורולה כן גולש בפורום. יש אנשים שמגיעים לשלב בחיים שלהם שבו הם מחליטים לבחור ברכב ״האמין״ וה״זול לאחזקה״ וממשיכים להתעניין בעולם הרכב. אנחנו נמצאים בעולם של פשרות ובתחום הרכב הקורולה היתה ונשארה פשרה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, היום הלכתי, ולמען האמת, הרגשתי בפדיחה קטנה בגלל שהייתי די לבד (לבד בהסתכלות על הרכבים )

נכנסתי לטויוטה אוריס והקורולה ומה אני אגיד לכם, ממבט של נער בן 20 התרשמתי מאוד לטובה, הרכבים מרגישים איכותיים מאוד.

נכנסתי לאוריס היברדית ומשום מה במושב האחורי קיבלתי מכה קטנה בראש ואני בחור לא גבוה.

הקורולה הייתה בצבע שחור ולבן, למען האמת היא נראית די טוב חיצונית.

מה שמאפיין את 2 הרכבים האלו זה הגוון השחור החזק בתוך הרכב.

כעיקרון, בגלל שהייתי לבד ונראיתי צעיר, הרגשתי קצת נבוך להתחיל להיות שם שעות אז יצאתי די מהר, אבל נדמה לי שהרכב הולך להיות הצלחה גדולה.

אגב, יש לכם מושג איזה דברים אני יכול לעשות בתור אחד שמסתכל?

הכי קרע אותי מצחוק שאפילו לא ניגשו אליי, זה רק מוכיח שחשבו שאני ילדון.:-D(אבל היו עוסקים, האמת).

נתתי כמה דפיקות על פלסטיקה של ה קורולה ולא הרגשתי משהו "פשוט", אולי בחלקים מסויימים כן, שלא בדקתי.

בקיצור, לעומת הקורולה שלי (99) ולעומת הדור החדש 2008-2012 , לא צריך לשבת יותר מ5 דקות כדי להבין ההבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=tP1yzRqAKng דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מעריך ומחבב את הכתב הזה , מענין מי זה.

האתר שלהם קבע שהביצועים של הטויוטה החדשה לא מדהימים, כנ"ל צריכת הדלק.

לשם השוואה, באוריס ציינו כמעט בכל המבחנים שיש לה ביצועים טובים.

אבל בטוח הצריכת דלק נעשתה בתנאים לא משהו, אחרת זו סטייה מאוד גדולה מהנתונים האמיתיים וזה שתמיד יש סטייה זה ידוע, אבל הפעם זה נשמע גדול מדי אם זה בתנאים גילים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב המוחלט של הגולשים כאן הם אנשים שאין להם מושג של דבר וחצי דבר בתחום, והגיעו לכאן במקרה או כי רצו לשאול שאלה מסוימת, והרבה שרק קוראים. ככה שדווקא קהל היעד בפורום הוא כן חובבי קורולה ודומיו. סתם שתדעו :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...