Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: טויוטה קורולה החדשה בישראל. מחיר החל מ-128 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יצא להיתקל בה כבר פעמיים, בחמישי בערב נסעה מולי חזית לא מוכרת עם נורות לד במקום קצת מוזר ואז נפל לי האסימון, היא נראתה דיי מרשימה על הכביש.

בשישי בבוקר עברתי ליד הסוכנות של טויוטה בעפולה ורכב ההדגמה שלהם עמד שם, היא נראית לא רע בכלל, הרבה יותר טוב מהאוונסיס למשל וכמו שזה נראה היא לא נופלת ממנה כמעט בכלום.

אני אישית עדיין אעדיף את האוריס ההאצ'בקית אבל כמו שזה נראה הם התגברו לפחות על הנייר על החסרונות של הדגם הקודם והיא הופכת להיות בחירה לגיטימית אל מול המתחרות.

שבת שלום.

גם אני מעדיף את האוריס החדשה, מיוצרת בבריטניה, מעוצבת יפה, זריזה מאוד ומאובזרת, ולא פחות חשוב, קטנה ונעימה לחניות!

הקטע של היפנים עם הטויוטה קורולה בשנים האחרונות זה להפוך אותה לענקית כמו קאמרי, לדעתי זה לא יפה.

להתנייד עם טויוטה קורולה 2008-2012 בעיר זה נראה לי די מציק.

וברור שיהיו תגובות על טויוטה קורולה, לא היה דגם חדש מזה 2008 או חידושים.

היא נראית מאוד מרשימה , וקראתי שטויוטה השיקה את הקורולה הזו בפעם הראשונה בישראל, זה אומר משהו :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אושריקו, די כבר. בריטניה, טורקיה - מה לא.. זה לא שבריטניה ידועה כמעצמת אמינות. תפנים כבר שזה לא כ"כ משנה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל, כל כך הרבה תגובות והתלהבות מטויוטה קורולה ועוד במחיר סופר מופקע.

טוב שיהיה בהצלחה, רוצו להזמין מהר לפני שיגמר :roll:

כי אם לא מדובר בשרשור על גולף GTI, ייעודו להימחק נכון? :?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ימחק, אבל תהיה בטוח שלפני יוציאו לבנאדם את המיץ שהעז לפתוח את הפה על הפאר הגרמני הזה...

RK, תשמע, אני הבנתי שהמפעלים בטורקיה לא באיכות כזו גבוהה!

בנוסף, 95 אחוז מהבעיות של הקורולות הישנות עם המנוע VVTI שהיה דאז בתול היו באלו שהגיעו מטורקיה.

אז נכון, יכול להיות שזו לא הסיבה או רק הסיבה, אבל עובדה שזה קרה בדגמים האלו.

בנוסף, לא קשה למצוא תגובות על הרכבה טורקית או איכות טורקית של רכבים שמגיעים מטורקיה.

לא נחפור, אבל למה באמת נראה לך שהרכב יגיע מושלם 1-1 כמו שהיה מגיע במפעל ביפן של טויוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודעת השירות של היפנים שונה מאוד מרוב העולם (טוב אולי יש את הייקים).

אבל סה"כ יש הרבה רובוטים והרבה פקחים סביב כל מפעל, זה לא רולס רוייס שהרוב מורכב בידיים.

מה שכן צריך לבדוק זה את איכות הרכיבים לדעתי, לרוב לכל מפעל יש תת מפעל/ספק שמספק לו את הרכיבים למוצר.

האם קיים מידע על רכיבי המכונית בנט? אם יש צריך להתגייס ולבדוק אחד לאחד, משימת :twisted:

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נחפור, אבל למה באמת נראה לך שהרכב יגיע מושלם 1-1 כמו שהיה מגיע במפעל ביפן של טויוטה?

לכבוד ההשקה הגיע לארץ המהנדס מטויוטה שאחראי על פרויקט הקורולה והאוריס. בחור יפני קטן וחביב שמדבר אנגלית במבטא כבד, אבל בכל זאת היה קל להבין את דבריו -

1. המפעל של טויוטה בטורקיה נחשב לאחד משלושת המפעלים הטובים ביותר של היצרנית בכל מה שקשור לאיכות.

2. המפעל בטורקיה יהיה המפעל הראשון בעולם שירכיב את הקורולה. כל שאר המפעלים יבואו ללמוד מהטורקים איך לבנות את הקורולה.

3. הקורולה תיוצר ב-16 מפעלים ברחבי העולם, אבל לא ביפן.

מבחינת היבואן המקומי, יש יתרון גדול מאוד בעובדה שהרכב מגיעים מטורקיה ולא מיפן או מאנגליה. במקום אוניה או שתי אוניות בחודש, עכשיו הם מקבלים שתי אוניות בשבוע מהמפעל הטורקי. מהרגע שרכב יורד מפס הייצור בטורקיה ועד שהוא מגיע לארץ עוברים ימים בודדים, פחות משבוע. תחשוב מה זה אומר על הצורך להחזיק מלאים בנמל בארץ, שיושבים כל היום בשמש וצוברים את הלחות של הים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם חופרים כמה הקורולה משעממת וסתמית, אבל השרשור כבר הגיע לעמוד 6.

לכל החבר'ה ש"הביאו" איביזה קופרה או נוסעים באסטרה של ההורים- תרגיעו ותפסיקו להתנשא.

תתחילו לקלוט שיש הרבה אנשים שאוטו בשבילם זה כלי שמזיז אותם מנקודה א' לנקודה ב'.

לא מעניין אותם מראות מתקפלות חשמליות, לא אפס למאה, לא מומנט, לא גיר ידני, לא בקרת אקלים מפוצלת, לא גימור פרימיום ולא חישוקי סגסוגת 17".

זהו, זה הכל. תגובות בסגנון של "ועכשיו כל העדר ירוץ לקנות" מתחילות לעצבן. סליחה באמת שלא כולם ג'יימי קלארקסון..

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שביט, באמת.

זה ג׳רמי קלרקסון :-P

לעניין הרכב? אני לא כ״כ מבין את הויכוח. זה רכב שמיוצר ע״מ לשרת בדיוק את הקהל האדוק שלו.

נכון שהוא משעמם בצורה מעצבנת ומבפנים הוא פשוט מכוער ומעליב, אבל הקהל שלו בכלל לא מחפש

את הקידמה העיצובית או בשורה טכנולוגית כלשהי אלא בדיוק את המוצר השמרני שהוא.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזית הרכב יפה, מזכיר רכב מנהלים, מרשים מאד.

הפנים הרבה פחות, בעיקר פתחי האוורר של המזגן שתופסים את עיקר העיצוב, כאילו שזה הדבר המרכזי שטויוטה באה להגיד - תראו יש פה מזגן

מזכיר את פתחי האוורר של מכוניות של פעם כמו אודיו שנת 90

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד ההשקה הגיע לארץ המהנדס מטויוטה שאחראי על פרויקט הקורולה והאוריס. בחור יפני קטן וחביב שמדבר אנגלית במבטא כבד, אבל בכל זאת היה קל להבין את דבריו -

1. המפעל של טויוטה בטורקיה נחשב לאחד משלושת המפעלים הטובים ביותר של היצרנית בכל מה שקשור לאיכות.

2. המפעל בטורקיה יהיה המפעל הראשון בעולם שירכיב את הקורולה. כל שאר המפעלים יבואו ללמוד מהטורקים איך לבנות את הקורולה.

3. הקורולה תיוצר ב-16 מפעלים ברחבי העולם, אבל לא ביפן.

מבחינת היבואן המקומי, יש יתרון גדול מאוד בעובדה שהרכב מגיעים מטורקיה ולא מיפן או מאנגליה. במקום אוניה או שתי אוניות בחודש, עכשיו הם מקבלים שתי אוניות בשבוע מהמפעל הטורקי. מהרגע שרכב יורד מפס הייצור בטורקיה ועד שהוא מגיע לארץ עוברים ימים בודדים, פחות משבוע. תחשוב מה זה אומר על הצורך להחזיק מלאים בנמל בארץ, שיושבים כל היום בשמש וצוברים את הלחות של הים.

נחמד לדעת במה שכתבת ב1 ו2, אבל כל הזמן שקורות פאשלות אי אפשר לקחת את זה מארץ הייצור, גם אם זה לא באמת הסיבה.(אולי זה אני, לפחות, אבל זה בגלל שאני חובב מאוד את המותג (לא ידעת, נכון?:lol:) והיו הרבה מאוד פאשלות בתחילת שנות ה2000 שהגיעו מטורקיה או אנגליה.

מאחל לדגם הזה הצלחה רבה כי נראה לי שיש לו באמת הרבה דברים להצליח, אבל לא משנה, יש אנשים שתמיד יפריע להם ארץ הייצור (במיוחד שזה מטורקיה ואין צורך להסביר).

מה שכן, פאשלות מרכבים שיוצרו ביפן גם לא חסר.

אבל, כנראה שטויוטה היפנית יודעת מה היא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שתמיד יפריע להם ארץ הייצור (במיוחד שזה מטורקיה ואין צורך להסביר).

בינתיים היחיד שממשיך לטחון מים זה אתה.. הבנו טורקיה זה לא טוב, מפעל גרוע, עובדים לא טובים. תתקדם:lol:

לעניין הרכב, נראה כאילו כאן טויוטה בנקודת פתיחה טובה יותר מאשר עם הדגם הקודם.

צריך לקפוץ ולהתרשם במגע וגם בנסיעה לראות איך היא יחסית למתחרות במחיר שלה.

בכל מקרה כמו שנכתב כאן ע"י אחרים, גם אבא שלי רוצה לרכוש את הרכב הזה בתור מחליף לקורולה 2008 בבעלותו.

ככה זה בעלי טויוטה, נשארים עם החברה הזו לנצח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידיעה, ואת מי שזה מעניין אותו:

לפי מגזין "אוטו", אוריס חזקה בסופו של דבר מסיויק 5 דלתות וגולף 1.2TSI, בסיום המיאוץ ובהאצות ביניים.

כנראה שהקורולה לא תהיה רחוקה מתוצאה זו (למרות הפרש של 70 קילו לרעתה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ימחק, אבל תהיה בטוח שלפני יוציאו לבנאדם את המיץ שהעז לפתוח את הפה על הפאר הגרמני הזה...

בנוסף, 95 אחוז מהבעיות של הקורולות הישנות עם המנוע VVTI שהיה דאז בתול היו באלו שהגיעו מטורקיה.

אז נכון, יכול להיות שזו לא הסיבה או רק הסיבה, אבל עובדה שזה קרה בדגמים האלו.

בנוסף, לא קשה למצוא תגובות על הרכבה טורקית או איכות טורקית של רכבים שמגיעים מטורקיה.

והעובדה שהראנקס בשנים האלו סבלה מאותה הבעיה במנוע לא מבלבלת אותך כידוע, הראנקס יוצרה באנגליה.

כמו שאמרו לפניי, תעשיית הרכב הבריטית פשטה רגל.

לי היתה קורלה 2003 שנסעה כמעט 300000 ק״מ בלי בעיות והיא לא יוצרה ביפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידיעה, ואת מי שזה מעניין אותו:

לפי מגזין "אוטו", אוריס חזקה בסופו של דבר מסיויק 5 דלתות וגולף 1.2TSI, בסיום המיאוץ ובהאצות ביניים.

כנראה שהקורולה לא תהיה רחוקה מתוצאה זו (למרות הפרש של 70 קילו לרעתה).

נחמד, המנוע של האוריס מסתבר חזק יותר ממה שחשבתי.

מצחיק שהמבחן נעשה באגרסיביות ולא נתנו כמעט פידבקים חיובים למכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט, באמת.

זה ג׳רמי קלרקסון :-P

לעניין הרכב? אני לא כ״כ מבין את הויכוח. זה רכב שמיוצר ע״מ לשרת בדיוק את הקהל האדוק שלו.

נכון שהוא משעמם בצורה מעצבנת ומבפנים הוא פשוט מכוער ומעליב, אבל הקהל שלו בכלל לא מחפש

את הקידמה העיצובית או בשורה טכנולוגית כלשהי אלא בדיוק את המוצר השמרני שהוא.

זהו שאין בדיוק ויכוח, רק שהייתי בטוח שהפורום מורכב מפחות קהל שמרני ביחס לשאר הישראלים שמחפשים A-B.

מסתבר שטעיתי. וגם אין פה שום התנשאות מצידי (שביט היקר) אני פשוט מאוכזב קצת, זה הכל.

אישית, הייתי מתלהב יותר משירשור שנפתח על רכב מעניין (גם אם הוא עלה 30K ולא 130K כמו הקורולה).

מסתבר שאני במיעוט :wink:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...