Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרבון לסיאט איביזה כמו לבוקה נגרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תעשה את זה.

הטמבון בבוקה נגרה הוא טמבון אחר לגמרי, בצורה אחרת.

השילוב של הצבעים פשוט לא מתאים לטמבון הרגיל של האיביזה וזה נראה רע. יצא לי לראות 2 כאלו במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי אותכם, ירדתי מהרעיון,

למי יש הצעות ספיצפיות איך לשפר את האת האוטו מבחינת יופי, מישהו עשה דברים?, תמונות

מאוד מעניין אותי האוטו אצלי רק חודש והדברים היחידים שהוספתי להם, זה ניקלים במספר, ומדבקות של AUTO EMOCION על קורות הגג מאחורה.

אשמח לרעיונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא התכוון להוריד את הסמל ולהרכיב גריל אחר,חלק או משו כזה (בלי מקום לסמל).

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבאתי גריל מקורי בתוספת פסי ניקל, החלפתי לג'אנטים 15 בהזמנה, וחבר בנה לי מפלסטיק גמיש "מסכות" לפנס האחורי . מצ"ב תמונות.

2.jpg

1.jpg

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליפות אחי, מאוד אהבתי את הרעיון של הפסי ניקל, מאיפה ומה העלות,

ג'אנט 15, פחות אהבתי, מאוד מרוצה מהג'אנטים שלי לא נראה לי שאחליף אותם

ולגבי הפסלסטיק הגמיש, לא הבנתי למה הוא משמש, לא הכי אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך קארבון, בומב סטיקר שמעת?

2012-12-04235618.jpg

4759612464_6b836fe949.jpg

זה פשוט אחד הדברים הכי יפים שאפשר להדביק על רכב לפי דעתי, אני מתכוון להזמין גליל מאיביי בקרוב ולהדביק בכמה מקומות יצרתיים ברכב שלי, זה פשוט מדהים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...