Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה של סקודה יטי מקולקלת (או שלא?) במשפחתית קומפקטית ידנית

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ללא ספק מדובר על שיטה.

אני מאמין שקרסו לא הבינו איזה סוג של בנאדם הם הכניסו למערכת, ואולי התלהבו יותר מדי.

בפועל, אני נוטה להאמין שקרסו לא זקוקים לרעש השלילי שיוצר כזה עובד וכזה לקוח.

בסה"כ אני סבור שיש כאן אדם שמחפש שייכות (כולנו מחפשים שייכות) לקבוצה כלשהיא, פעם סקודה, פעם פורד, פעם אבארט' , להרגשי שהוא חלק ממשהו 'גדול', ועכשיו רנו.

אם דבריו בפוסט האמור בפייסבוק אינם נכונים ומהווים לדעת סמל"ת הוצאת לשון הרע - נא לתבוע בבית משפט. When you have to shoot, shoot don't talk

בכל מקרה הלכתי להביא פופקורן ובירה.

עכשיו רואה את החתימה שלי...עם הפיזדץ והמזל. כמה מתאים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור מי שפעם היה סוג של חבר של המדובר פה, וגם כתב להגנתו באיזשהו אופן - אני מבין שטעיתי.

אין על מה להגן, ומה שamiger כתב מקודם, נכון ב100%... מעולם לא נעלצתי לחסום בנאדם גם בפייסבוק גם בוואטסאפ וגם בSMSים...:screwy:

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ניכר מתגובותיו בפייסבוק כי הוא מבקש אישור מהנהלת הפורום לפרסם את הלימון ואת ההתנהלות "המביכה" של סמלת כלפיו..

ועוד יותר נחמד לראות את חבריו חלקם פה בפורום , מוכרים לא פחות ממנו בתגובתם מנסים בכל כוחם להכפיש..

אז לחבר שבודק שעוני מים - אני מכיר את חברי אבארת היטב. הבחור עם הפונטו הלבנה וה"נטושה" רכש בנוסף 124 ספיידר, אבארת... את הפונטו העביר לבן שנמצא בשלילה.. אז אף אחד לא נפטר תהיה נינוח..

למנהלי הפורום - אולי תהיו נחמדים ותתנו לבחור לרשום פה. הוא הרי מבקש יפה ויש לו קייס ששווה התיחסות לא?

אגב - שימו לב לפיתרון שהבחור מציע "בעיניי הפיתרון ההוגן הוא ביי באק"... כמה מפתיע .

290ef345-dc1a-4fa6-81fc-29d62460ae49.jpg

5d47d8c6-64f7-4764-aa6d-3d73645b4608.JPG

8e1aee76-3750-4d62-afbf-ad1fbd236bbb.jpg

f97d5db8-9296-447b-85b9-8c1f17e32146 (2).JPG

למכירה פנסים שקופים -טויוטה יאריס:

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתי במקרה את התמונה עם הפוסט שלו בפייסבוק ?

נראה לי העלו רק את התגובות.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, בסופו של דבר זה היה צריך להתפוצץ לו בפרצוף. גם אם הצליח כמה פעמים לפני כן. אבל מעניין איך בן אדם מצליח למצוא לעצמו עבודה בענף הרכב עם מוניטין שכזה? זאת שאלה שמעסיקה אותי הכי הרבה בסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שקרסו גם הולכים לקבל מימנו טיפול... כמובן אחרי שיקנה מהם רכב ספורט יחרוש עליו עד שימאס ממנו. ואז יהיה מעניין. יש פה משהו בפורום שעובד בקרסו אם אני לא טועה. תהיה נחמד לחברה ותספר להם מה עומד לקרות להם. זה יהיה מעניין.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לחבר שבודק שעוני מים

אופייני לו. גם פה, בפורום, בשרשורי עוקצנות (שמהם היה בורח ברגע שמישהו היה מגיב לו), הוא היה תמיד "שוכח" לציין שרצה לרכוש פונטו אבארט כזו בעצמו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למען הסדר הטוב, למיטב ידיעתי הפוקוס נמכרה בכלל בשוק הפרטי ולא הייתה איתה שום תקלה.

עכשיו נגיד ואתה צודק - אולי... רק אולי .

זה לא ממש משנה.. הרי הסטטיסטיקה ברורה , הנה קח גם איביזה וגם פאביה בנוסף ואל תטעה גם האבארת הראשונה היתה לימונית... כלכך לימונית שמאז שנקנתה ממנו עשתה לימונדה ולא נכנסה למוסך מלבד טיפול תקופתי..

בבקשה :

שי, אחדד לך: לפני שלוש שנים היה לנו מקרה דומה / שונה עם פאביה 1.6, בה הייתה תקלה סדרתית (המוכרת ליצרן בצ'כיה - והיו כאן עוד כמה רכבים שכאלה שסבלנו מתקלה דומה) והיא הוחלפה (ל-1.2TSI האקסית) אחרי קרבות לא קלים (ועזרה מצד בני ברק דרך Ynet).

שנתיים קודם לכן היה לנו סיפור עם איביזה תקולה, אשר הוחלפה ראש בראש עם פאביה "ספורט" (איך שהשיקו את ה-MK2 1.6 הידנית), ללא תוספת תשלום מצידנו - ולמרות כל החרא שאכלנו ממנה, על שלל הביקורים במוסך - הם פתרו את זאת על הצד הטוב והנעים.

בקיצור, היו תקלות והיו בעיות עוד בעבר - כשהם רצו - הם ידעו לפתור את הבעיה במידי, עם מתן שירות סביר עד טוב. עכשיו (עם היטי) אין להם מושג מה הם עוללו ברכב על ידי הטיפול הלקוי והחסר מקצועיות שלהם, לכן הם מעדיפים להתנער מאחריות ולנער אותנו מהם - פשוט ככה. למרות שנכתבנו ונחתמו בינינו סיכומי דברים (תודות ובעזרת ידידי היקר, הלא הוא - איל - BAR72) - מעדיפים להתקפל ולברוח. להתנער ולהתחמק מאחריות. הם בעצמם מודים (ומכחישים - בו זמנית) שיש בעיות ברכב, אך מעדיפים לא לגעת בו.

אם ניהיה כנים לרגע, לא יצרתי לעצמי ציפייה לזכויות מיוחדות - קיבלתי זכויות שאחרים לא זכו בהםף גם לא מכריי. זכיתי למחירי מאוד אטרקטיביים, עם שלל הטבות וצ'ופרים. אין ספק שכל עוד שלא היו בעיות כאלה ואחרות, הם בהחלט דאגו לתת הרגשה של לקוח חשוב ומיוחד - מבחינת תמחור הרכבים, ההטבות מסביב, השירות בעת הכניסה לאולמות התצוגה. על כך אין לי ולו חצי תלונה שהיא.

במובן מסויים זאת אכן ה"ענשה עצמית" כי היטי עונה על הדרישות היטב - באם נוציא לרגע את הפן הדינמי, במקומו נכניס את האופציה לירידה אל שבילים ודרכים בעיתיות. היא די זריזה, היא חסכונית, היא נוחה מאוד, מרווחת להפליא, פרקטית למדי, איכותית, נעימה להשהייה ובטוחה. מצד שני - כשיש בעיות (ולצערי יש) אז השירות בזיוני, משפיל ודוחה. כל אופן הטיפול שלהם חסר כל מקצועיות או הבנה. וחבל מאוד שככה הם נראים וככה הם עושים צחוק מלקוחות ותיקים-קבועים-חוזרים שלהם, זה על גבול המבזה.

מעניין איפה בני ברק היום... אולי שווה להאיר את עיניו לפורום הזה.. שיקרא קצת , שיבין איך היווה כלי להשגת המטרה. אולי יעשה כתבה על הלקוח המיוחד. או אולי יתנצל בפני אותו יבואן .

עריכה אחרונה על ידי נהג מתחיל
הוסרה הדגשה מיותרת

למכירה פנסים שקופים -טויוטה יאריס:

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין דבר אחד, איך צ'מפיון מכרו לו כ"כ הרבה מכוניות ולא זרקו אותו מכל המדרגות, איזה איש מיוחד עם חברים מיוחדים, בתור עצמאי אני נתקל באנשים מגעילים שמנסים הכל כדי לתחמן, אבל הבחור הזה, הוא משהו מיוחד, מעניין באיזה בית הוא גדל...

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק מדובר על שיטה.

אני מאמין שקרסו לא הבינו איזה סוג של בנאדם הם הכניסו למערכת, ואולי התלהבו יותר מדי.

בפועל, אני נוטה להאמין שקרסו לא זקוקים לרעש השלילי שיוצר כזה עובד...

אולי צריך לשים את מה שקורה פה בפייס של רנו / קרסו / ניסן .

לא חושב שזה משרת אותם טוב הסיפור הזה שנציג שלהם יורד כלכך נמוך..

בתור מעסיק הייתי רוצה לדעת את מי אני מעסיק...

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שמנהלים של החברות מדברים אחד עם השני, האיש המיוחד הזה, כ"כ קיצוני, אני בטוח שהסיפור יגיע מאוד מהר לקראסו

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי צריך לשים את מה שקורה פה בפייס של רנו / קרסו / ניסן .

לא חושב שזה משרת אותם טוב הסיפור הזה שנציג שלהם יורד כלכך נמוך..

בתור מעסיק הייתי רוצה לדעת את מי אני מעסיק...

מה הקשר בין מקרה פרטי של לקוח (לקוח צודק או לא זה לא משנה) לבין מקום העבודה שלו? בגלל שהוא עובד אצל יבואן רכב?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות מעידה על אופי.

אני כמעסיק הייתי נמנע מהעסקת אנשים 'מהסוג הזה'.

אחד השרשורים המרתקים של הפורום.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לפגוע לאדם בפרנסה שלו, גם אם ההתנהגות היא לא הכי טובה בעולם.

אני מקווה בשבילו שלמד את הלקח ולא יחזור על התנהגות כזו בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...